Google Ads

Kampania w sieci wyszukiwania z agencją Afterweb. Sprawdź, jak wypromować swoją firmę

Kampania w sieci wyszukiwania Google Ads

Wyraźne zwiększenie rozpoznawalności swojego brandu w internecie będzie wymagało od Ciebie użycia maksymalnie skutecznych i sprawdzonych metod promocyjnych. Efektywny marketing to taki, który potrafi docierać do pokaźnej grupy potencjalnych kontrahentów i sprawnie nakłania ich do wykonania określonego typu konwersji. Profesjonalna reklama w sieci wyszukiwania wręcz idealnie wywiąże się z obu tych założeń. Google jest bowiem miejscem, gdzie znajdziesz największą liczbę Klientów, wykazujących wstępne zainteresowanie Twoimi usługami. Chcesz to wykorzystać? Nic trudnego! Agencja Afterweb stworzy dla Ciebie kampanie w sieci wyszukiwania, nastawione na mnożenie dotychczas osiąganych zysków. Z własnego doświadczenia wiemy, że sprawdzały się one nawet w najbardziej wymagających branżach. Jesteśmy przekonani, że w Twojej również osiągnie oczekiwany sukces

Czas to pieniądz. Zobacz, jak szybko reklama w sieci wyszukiwania pojawi się w Google

Zanim porozmawiamy o skuteczności oraz opłacalności tego typu marketingu, kilka chwil warto będzie poświecić na omówienie największych zalet takiej formy promocji. Jeżeli nie lubisz czekać, kampania w sieci wyszukiwania została stworzona właśnie dla Ciebie. Daje ona natychmiastowy efekt w postaci wyświetlenia komunikatu marketingowego na pierwszej stronie Google. Coś, co w przypadku chociażby pozycjonowania stron internetowych jest wynikiem wielomiesięcznej pracy, tutaj masz praktycznie od ręki. Dobrze ustawione reklamy w sieci wyszukiwania zaczną docierać do wielu potencjalnych Klientów już kilkanaście minut od ich uruchomienia. Żadna inna metoda zwiększania popularności brandu Ci tego nie zagwarantuje! Kampanie w sieci wyszukiwania są godne polecenia zwłaszcza w przypadku promowania usług sezonowych, bestsellerów z oferty czy jednorazowych wydarzeń. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, żeby w taki sposób reklamować też stały asortyment. Niezwykła elastyczność i możliwość dopasowania pod konkretne oczekiwania właścicieli firm sprawia, że kampania w sieci wyszukiwania Google zdobywa w ostatnich latach imponującą popularność. Widzimy to po działaniach obsługiwanych przez nas Klientów!

Twoje reklamy w sieci wyszukiwania mogą być online w ciągu najbliższych kilku godzin. Zrobimy to za Ciebie

Chcesz, aby Twoja kampania w sieci wyszukiwania była skuteczna? Postaw na Afterweb!

Musisz wiedzieć, że przemawia za nami blisko dekada doświadczenia, wiedza oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Jako niekwestionowani liderzy branży świetnie wiemy, jak powinna wyglądać profesjonalna reklama w sieci wyszukiwania Google Ads. Specjalnie z myślą o Twojej firmie, stworzymy unikalną strategię promocyjną, nastawioną na wszystkie określone przez Ciebie cele. Wystarczy spojrzeć na nasze portfolio oraz rekomendacje od reklamodawców żeby wiedzieć, że nasze kampanie w sieci wyszukiwania pomogły rozwinąć biznesowe skrzydła dziesiątkom przedsiębiorstw z naprawdę różnych branż. Decydując się na współpracę z nami zyskujesz:

  • bezpłatną i niezobowiązującą wycenę reklamy w Google Ads

  • umowę na czas nieokreślony z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia

  • indywidualnego i doświadczonego opiekuna projektu

  • rekomendacje obejmujące sieć wyszukiwania Google Ads

  • regularne monitorowanie i czytelne raportowanie wyników

  • możliwość konsultacji w najwygodniejszy dla Ciebie sposób

Sprawdź również: Kampania lokalna Google Ads

Reklama w sieci wyszukiwania musi mieć solidne fundamenty

Tak jak ciężko będzie wybudować dom na wątpliwej jakości fundamentach, tak nie uruchomisz skutecznej reklamy w sieci wyszukiwania bez wykonania wcześniejszej analizy słów kluczowych. Takie frazy stanowią absolutną podstawę efektywnej promocji w sponsorowanym kanale Google. W agencji Afterweb przykładamy szczególną uwagę do tego, żeby zaproponować Ci zestaw tylko transakcyjnych haseł. Będą one odpowiedzialne za wygenerowanie wartościowego ruchu na stronie internetowej. Sprzedażowe frazy maksymalizują szansę na to, że kampania w sieci wyszukiwania zwiększy sprzedaż lub ilość wcześniej określonych konwersji. Dbając o najwyższy standard usług marketingowych unikamy tworzenia reklam na słowa kluczowe napędzające pusty ruch na witrynie. Celem pracowników Afterweb każdorazowo będzie mnożenie dotychczasowych zysków. Pakiet proponowanych przez nas haseł otrzymasz jeszcze przed uruchomieniem promocji. Pomoże Ci to podjąć decyzję, czy kampania w sieci wyszukiwania faktycznie wesprze Twoją sprzedaż.

Profesjonalne kampanie w sieci wyszukiwania krok po kroku. Zobacz, jak je tworzymy!

Chociaż mogłoby się wydawać, że skuteczna reklama w sieci wyszukiwania jest stosunkowo łatwa do uruchomienia, w praktyce na etapie jej konfiguracji możesz popełnić pozornie niewielki błąd, jaki w przyszłości będzie owocował ogromnymi stratami finansowymi. To właśnie z tego powodu reklamy w sieci wyszukiwania Google Ads warto oddać w ręce doświadczonych specjalistów. W zaledwie dziewięciu krokach jesteśmy w stanie zaprojektować dla Ciebie efektywny komunikat marketingowy, wyświetlany w miejscu, które odwiedza nawet kilka milionów użytkowników w skali miesiąca. Jak to robimy?

Nie twórz samodzielnie reklamy w sieci wyszukiwania. Zdaj się na nasze doświadczenie i wybierz największą skuteczność

Krok 1 → Wyznaczenie celu promocji (sprzedaż, ruch na witrynie itp.)
Krok 3 → Utworzenie strategii określania stawek oraz jej szczegółów
Krok 4 → Wybranie opcji kierowania reklamy w sieci wyszukiwania Google
Krok 5 → Zaznaczenie terytorium interesującej Cię lokalizacji lub jej wykluczenie
Krok 6 → Utworzenie segmentów odbiorców, opcji harmonogramu i rotacji reklam
Krok 7 → Dodanie słów kluczowych, nagłówków, tekstów reklam i rozszerzeń
Krok 8 → Ustalenie budżetu dziennego Twojej reklamy w sieci wyszukiwania
Krok 9 → Przesłanie kampanii do weryfikacji przez Google

Zapamiętaj! Kampanie w sieci wyszukiwania możesz skierować także lokalnie. Doświadczeni specjaliści Google Ads wykonają to na dwa słowy: poprzez frazy kluczowe lub użycie opcji zawężenia terytorium w panelu. <b>Regionalna reklama w sieci wyszukiwania</b> ma na celu docieranie do potencjalnych Klientów z Twojej najbliższej okolicy. Nawet nie wyobrażasz sobie, ile takich osób nie wie o istnieniu prowadzonej przez Ciebie firmy! Dodaj słowa kluczowe z nazwą miasta (np. Salon Fryzjerski Wrocław) bądź użyj specjalnej mapki z zaznaczonym województwem, miastem, dzielnicą bądź promieniem aby sprawić, że kampanie w sieci wyszukiwania zaczną skutecznie docierać do jeszcze większej grupy potencjalnych odbiorców.

Reklamy w sieci wyszukiwania PPC, czyli płacisz jedynie za realne kliknięcia

Last but not least – koszt promocji. Wybierając najlepszą metodę marketingową dla firmy, musisz zwrócić uwagę nie tylko na kwestię skuteczności przekazu, ale także na jego opłacalność. Dlaczego więc kampania w sieci wyszukiwania będzie polecanym rozwiązaniem? W tym przypadku płacisz jedynie za realne kliknięcie w witrynę. Warto pamiętać, że każdy użytkownik odwiedzający Twoją stronę internetową zaliczany jest do grupy potencjalnych Klientów. Zwłaszcza, jeżeli reklama w sieci wyszukiwania posiada dobrze zoptymalizowane słowa kluczowe i kierowanie. Model PPC okazuje się być w tym przypadku niezwykle korzystną alternatywą dla dobrze Ci znanych opłat abonamentowych. Wybierając Google Ads jesteś w stanie wyraźnie ograniczyć wydatki z tytułu promocji brandu. Tym bardziej, jeśli zdecydujesz się na współpracę z doświadczonymi ekspertami. Pracownicy Afterweb pomogą Ci w osiągnięciu relatywnie niskich średnich stawek za pojedyncze kliknięcie. Dzięki temu, profesjonalne kampanie w sieci wyszukiwania nie będą tak ogromnym obciążeniem dla Twojego budżetu. Posiadamy specjalistyczną wiedzę na temat funkcjonowania marketingowego ekosystemu Google. Nasi liderzy doskonale wiedzą, jakie dokładnie czynniki wpływają na wysokość średniego CPC w reprezentowanej przez Ciebie branży. Konkurencja to jedno, ale istotną rolę w tym przypadku odgrywa także jakość reklam, sposób ich kierowania oraz rodzaj dobranych fraz kluczowych. Od blisko dziesięciu lat udowadniamy, że kampania w sieci wyszukiwania może być maksymalnie skuteczna i przede wszystkim opłacalna!

Profesjonalna kampania w sieci wyszukiwania, nastawiona na efektywne działanie? Dla nas to pestka!

Najczęściej zadawane nam pytania
#1 W jaki sposób decyduje, ile budżetu może zużyć moja kampania w sieci wyszukiwania?
Na etapie konfigurowania reklamy każdy reklamodawca zobowiązany jest do podania budżetu dziennego dla wybranej promocji. To maksymalna ilość pieniędzy, jaką Google może przeznaczyć na promowanie konkretnych reklam. Twoje kampanie w sieci wyszukiwania nie wydadzą więcej, niż im na to pozwolisz! Dobrym sposobem na optymalizację kosztu będzie w tym przypadku dobór odpowiednich słów kluczowych oraz uzyskanie atrakcyjnej stawki CPC.
#2 Czy reklamy w sieci wyszukiwania Google Ads można połączyć z pozycjonowaniem?
Tak. Promowanie własnej firmy w sponsorowanym kanale wyszukiwarki w żaden sposób nie wpłynie negatywnie na stosowanie pozostałych metod marketingowych dla Twojego brandu. Duża część specjalistów poleca nawet połączyć płatną sieć wyszukiwania Google Ads z profesjonalnym pozycjonowaniem. Zanim SEO zacznie działać i dojdzie na oczekiwaną, wysoką pozycję, odnośnik do witryny internetowej może pojawić się na szczycie sekcji sponsorowanej. Tam przyciągnie uwagę pierwszych Klientów.
#3 Jakie warunki muszę spełnić, aby móc uruchomić kampanie w sieci wyszukiwania?
Wystarczy tak naprawdę posiadać własną stronę internetową oraz założyć konto w dedykowanym dla usługi sponsorowanej Google panelu. Żeby reklama w sieci wyszukiwania Google Ads była online, musisz skonfigurować również środek płatniczy w postaci karty kredytowej lub debetowej. Gotowe! Twoje kampanie w Google AdWords / Ads mogą się wyświetlać Klientom!

Opinie użytkowników

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4  gwiazdki5 gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...
Afterweb - Wyższy standard SEO

Afterweb

SEM/SEO/PPC

Od przeszło 16 lat specjalizujemy się w optymalizacji i pozycjonowaniu oraz reklamie PPC w wyszukiwarkach. Nasze główne usługi to pozycjonowanie organiczne i obsługa kampanii reklamowych w Google Ads.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33