Konsultacje SEO

Potrzebujesz kompleksowego wsparcia lub porady w zakresie swoich działań optymalizacyjnych? Zależy Ci na tym, by dotychczasowym działaniom przyjrzał się specjalista? Konsultacje SEO ze specjalistami z Afterweb pozwolą rozwiać wszelkie wątpliwości. Pomożemy Ci wskazać obszary wymagające zmian i zaplanować działania, które w przyszłości przełożą się na pożądane efekty.

Czym jest SEO konsulting?

Konsultacje SEO to spotkania wirtualne, podczas których poświęcamy czas Tobie oraz Twojej stronie internetowej. Oferujemy doradztwo i wsparcie w zakresie rozwiązywania problemów związanych z promocją swojego biznesu w wyszukiwarce Google; odpowiadamy na pytania dotyczące optymalizacji oraz powiązanych z nią kwestii, do każdego problemu podchodząc indywidualnie. Konsulting SEO to tak naprawdę bardzo ogólne podejście, pod którym kryje się znacznie więcej niż można podejrzewać. Nasi doświadczeni specjaliści posiadający ogromne zaplecze wiedzowe służą cenną poradą w sprawach takich jak np.:

 • szczegółowa interpretacja wskaźników;
 • przenoszenie stron lub sklepów internetowych;
 • kompleksowa weryfikacja efektywności wdrażanej strategii SEO;
 • likwidowanie kar oraz filtrów nakładanych przez algorytm Google;
 • ustalanie przyczyn odnotowanych spadków odwiedzin oraz zapytań.

Jakie obszary obejmują indywidualne konsultacje SEO?

 • On Site SEO. Podczas konsultacji SEO dowiesz się, jakie elementy na Twojej stronie mogą wpłynąć na gorsze rankingowanie w Google na dane grupy fraz kluczowych; otrzymasz od nas również niezbędne podpowiedzi, jakie działania podjąć w celu ich naprawienia. Dokonamy oceny technologii wykorzystanej do budowy serwisu czy sklepu internetowego. Przeanalizujemy crawl budget oraz logi serwerowe w kontekście optymalizacji.
 • Off Site SEO. Konsulting w tym obszarze to przede wszystkim szczegółowa analiza działań prowadzonych poza stroną, które mogą negatywnie oddziaływać na pozycję w wyszukiwarce Google. Sprawdzimy, w jaki sposób do tej pory przebiegała strategia link buildingu. Zbadamy anchory, uszkodzone linki oraz proporcje pomiędzy linkami nofollow a dofollow prowadzącymi do Twojej witryny.
 • Analiza treści. Konsultacja SEO z jednym z naszych specjalistów wyręczy Cię ze żmudnego, ręcznego analizowania treści umieszczanych na stronie – zarówno w kontekście technicznym oraz merytorycznym. Sprawdzimy, czy treści widniejące na Twojej stronie internetowej są zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarki, a także czy są one obfite w słowa kluczowe, na które pozycjonujesz swoją witrynę.
 • Wielkość rynku. Sprawdzimy, kto jest Twoją konkurencją w wyszukiwarce i porównamy słowa, na które się wyświetla, a Ty nie. Podpowiemy Ci, jakie działania możesz podjąć, aby skuteczniej walczyć o pozycje ze swoją konkurencją.
 • Architektura informacji. Pomożemy w poukładaniu URL w Google, udzielając niezbędnych podpowiedzi odnośnie planowania architektury informacji na stronie oraz jej efektywnej aktualizacji z upływem czasu.
 • Wykorzystanie zasobów. Konsulting SEO pozwala na otrzymanie oceny, czy zasoby które dotychczas inwestowałeś w SEO są adekwatne do branży. W razie potrzeby, pomożemy w skutecznej optymalizacji poszczególnych procesów.

SEO konsulting

Konsulting SEO – kto może z niego skorzystać?

W Afterweb oferujemy indywidualne konsultacje SEO dla firm i osób prywatnych, które chcą poznać odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące swojej strony internetowej. Mówiąc w skrócie każdy, kto prowadzi marketing internetowy i nie widzi pozytywnych zmian, bądź napotkał trudności, którym nie wie jak sprostać może skorzystać z profesjonalnych konsultacji SEO. Przeprowadzamy zarówno konsulting SEO dla firm, które planują rozpocząć pozycjonowanie strony lub sklepu internetowego i mają pytania dotyczące konstrukcji strony oraz jej wydajności, a także dla przedsiębiorstw potrzebujących pomocy w przygotowaniu kompleksowej strategii marketingowej dopasowanej do aktualnych wymogów wyszukiwarki oraz indywidualnych potrzeb. Wspieramy również osoby chcące poprawić widoczność swojej witryny w internecie, zarówno w wynikach organicznych i nieorganicznych. Zakres działań naszej firmy jest szeroki, stąd też jesteśmy w stanie udzielać obszernych odpowiedzi nawet na najbardziej wymagające zapytania.

Konsultacje SEO cennik w agencji Afterweb

<strong>Standardowa konsultacja SEO – 600 zł/h + VAT</strong>. Godzinny konsulting SEO z naszym specjalistą dedykowany jest osobom, które zbierają informacje na temat optymalizacji i zaczynają planować swoje działania w sieci.

Odpowiednia optymalizacja strony internetowej stanowi milowy krok w drodze do sukcesu w sieci. Dlatego wychodzimy naprzeciw wszystkim osobom, które potrzebują kompleksowego doradztwa SEO w wybranym przez siebie zakresie. Jeżeli chodzi o konsultacje SEO cena jak i sama forma spotkania ustalane są w większości przypadków indywidualnie – zwłaszcza w przypadku chęci wykupu pakietu konsultingu SEO.

Zamów konsultacje SEO ze specjalistami z firmy Afterweb. Postaw na doradztwo SEO od specjalistów z wieloletnim doświadczeniem

Konsulting SEO dla firm w Afterweb – dlaczego warto?

Podczas spotkania omówimy sytuację Twojej strony internetowej lub sklepu, sprawdzając możliwość występowania popularnych błędów mogących mieć wpływ na pozycjonowanie witryny i osiągane przez nią wyniki w wyszukiwarce Google. To Ty decydujesz, w czym możemy Ci pomóc – my zaś dostarczamy wiedzę, doświadczenie oraz komercyjne narzędzia, które pomogą nam w rozwiązaniu problemu, z jakim do nas przychodzisz. Konsultacje SEO z Afterweb to nie tylko rozmowa; za każdym razem poświęcamy czas na dokładną analizę strony i znalezienie elementów wymagających poprawy. Na sam koniec przygotujemy dla Ciebie dokument z podsumowaniem naszej konsultacji oraz zaleceniami zmian do wdrożenia, jakie mogą przełożyć się na osiągnięcie oczekiwanych rezultatów. Nasze wieloletnie doświadczenie z wieloma biznesami i branżami sprawia, że nie boimy się podejmować z pozoru trudnych tematów. Stale pracujemy nad promocją naszych Klientów w wyszukiwarce Google, świadcząc usługi SEO od 2008 roku. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu, a nasza wiedza praktyczna i teoretyczna pozwala rozwiązywać nawet te problemy, które jeszcze chwilę temu wydawały się nie do przebrnięcia. Już dziś porozmawiajmy na temat SEO Twojej strony!

Konsultacje SEO krok po kroku – zobacz, jak wygląda współpraca ze specjalistami

Profesjonalny konsulting SEO można przeprowadzić w 6 krokach, na podstawie których wyciągane są dalsze wnioski wskazujące, co dokładnie należy zmienić. Poniżej przedstawimy je dla Ciebie.

Krok pierwszy – analiza techniczna

Nie wiele osób zdaje sobie sprawę z faktu, że optymalizacja techniczna to podstawa dla uzyskania wysokiej pozycji w Google. Kod HTML pozbawiony zbędnych znaczników, prawidłowe adresy URL, certyfikat bezpieczeństwa SSL itd. są istotne nie tylko dla algorytmu Google, ale również osób odwiedzających. Zadbanie o kwestie techniczne pozytywnie wpłynie na szybkość ładowania strony oraz jej płynność podczas przeglądania. Optymalny czas na załadowanie witryny wynosi od 2 do 3 sekund. Dłuższy czas wskazuje na nieprawidłowości, które ma za zadanie wykryć profesjonalny doradca SEO.

Krok drugi – prześwietlenie Twojej konkurencji

Chcąc być lepszym od rynkowych rywali, stale musisz monitorować ich poczynania. Dzięki temu zobaczysz, co wdrożyć u siebie, a nawet więcej – co jeszcze możesz ulepszyć. Konsulting SEO z ekspertem pozwoli Ci poznać strategię konkurencji oraz wskaże, jak podejmowane przez Ciebie działania wypadają na tle ich strategii marketingowej.

Krok trzeci – wyodrębnienie fraz kluczowych

Pozycjonowanie stron nie ma racji bytu bez rzetelnego wyodrębnienia najczęściej wpisywanych słów kluczowych. To właśnie one wskazują intencje Twojej grupy odbiorczej. Co więcej, bez dokładnej analizy i rozpoczęciu pozycjonowania na wybrane słowa Twoja strona dalej będzie niewidoczna.

Zapamiętaj--> Twoja reklama, a zarazem podejmowana strategia SEO musi stanowić realną odpowiedź na potrzeby Klientów. Nie tylko wpłynie to na Twoją lepszą widoczność i pozycję w przeglądarce Google, ale także zasygnalizujesz swoim odbiorcom, że to właśnie u Ciebie znajdą interesujące ich usługi bądź produkty!

Krok czwarty – analiza prowadzonego content marketingu

Decydując się na doradztwo SEO, często można spotkać się ze stwierdzeniem, że marketing treści to priorytet przy ustalania odpowiedniej strategii. Nie ma w tym nic dziwnego, w końcu w Internecie sprzedaż opiera się właśnie na chwytliwych tekstach. Doświadczony specjalista przeanalizuje jakość udostępnianych przez Ciebie tekstów marketingowych, a także oceni stopień nasycenia słowami kluczowymi.

Krok piąty – ocena linków, czyli zmora osób niedoświadczonych

Jak się okazuje, przy SEO to właśnie link building jest najbardziej problematyczny. Dlaczego? Najlepszą odpowiedzią są spamerskie portale oferujące niskiej jakości linki w atrakcyjnej cenie. Musisz zapamiętać, że obecnie dla robota indeksującego Google bardziej od ilości liczy się jakość. Im więcej linków uznanych za spam uzyskasz, tym większe prawdopodobieństwo, że na Twoją witrynę zostanie nałożona kara. Bez obaw! Specjaliści wskażą Ci, jak powinno wyglądać pozyskiwanie odnośników zgodne z zasadami.

Krok szósty – na pewno wykorzystałeś wszystkie możliwości SEO?

Dlaczego nie możesz przeskoczyć niewidzialnej granicy i znaleźć się top 10 lub 3 wyszukiwań? Problemu należy szukać w niewystarczającej ilości wdrażanych działań. Tak jak wspominaliśmy, czynników rankingujących jest około 200. Zależność z tym związana jest bardzo prosta – im więcej czynników uwzględnisz w swojej strategii, tym lepsza będzie Twoja widoczność. Decydując się na konsulting SEO, z łatwością sprawdzisz, co jeszcze warto zastosować w Twoim biznesie.

Bądź widoczny w Internecie! Zobacz, jak z pomocą specjalistów zostać liderem!

Najczęściej zadawane nam pytania
#1 Ile trwa SEO konsulting?
Standardowa konsultacja SEO trwa około godzinę, jednak liczba przeprowadzonych spotkań i łączna wycena ustalane są zwykle w sposób indywidualny. Ilość tematów do omówienia zależy bowiem od potrzeb Klienta oraz samej kondycji serwisu, nad którym będziemy wspólnie pracować.
#2 W jakiej formie przebiega doradztwo SEO w Afterweb?
Najczęściej realizowane przez nas konsultacje SEO to te na odległość, przebiegające na komunikatorze Skype, w serwisie Google Meet, MS Teams. Jesteśmy jednak elastyczni i możemy przeprowadzić konsulting SEO w inny, wygodny dla Klienta, sposób.
#3 Czy potrzebuję specjalistycznej wiedzy, aby zrozumieć zalecenia SEO?
Nie, nasi eksperci tłumaczą zalecenia w sposób zrozumiały, dostosowując komunikację do poziomu wiedzy klienta.

Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33