Google Ads

Reklama Szkoły – Jak reklamować szkołę w Internecie

Internetowa Reklama Szkoły - Oferta Agencji SEO

Dzień dobry, Bonjour, Good Morning, Guten Tag, Buongiorno – nieważne, które z tych słów naucza się w Twojej szkole językowej; w skutecznej reklamie ważne jest, aby umiejętnie się przywitać i przedstawić odbiorcom. My wiemy, jak zapewnić Ci tyle uwagi, ile tylko potrzebujesz na dotarcie do grup docelowych oferty nauczania w Twojej szkole. Jesteśmy w tym skuteczni. Jeśli zastanawiasz się, jak reklamować szkołę, to trafiłeś w idealne miejsce. Internet to świetna przestrzeń na to, aby skuteczna reklama szkoły trafiła do jak największej liczby chętnych uczestników. Każdy potrzebuje w tych czasach reklamy – Twoja placówka edukacyjna nie stanowi w tej materii wyjątku od reguły. Nasza filozofia jest przejrzysta – reklama szkoły językowej w Afterweb zagwarantuje Ci dostęp do nieograniczonej liczby potencjalnych uczniów, co przełoży się na klasy pękające w szwach. Sprawdź, jak wykorzystać potencjał pozycjonowania stron oraz kampanii Google Ads do wypracowania niebotycznych zysków!

Reklama szkoły językowej – poznaj najważniejsze korzyści

Masz świetną ofertę nauczania języków obcych dla dzieci, młodzieży i dorosłych? Świetnie, warto teraz wypełnić po brzegi sale lekcyjne Twojej placówki edukacyjnej. Ale krok po kroku – skuteczna reklama dla szkoły językowej to w obecnych czasach podstawa. Dobra widoczność w wyszukiwarce Google jest arcyważna w całej konstelacji sukcesu. Powód? Dzisiaj każdy szuka idealnie skalibrowanych ofert do swoich oczekiwań właśnie w Internecie. Z drugiej strony statystyki są brutalne – aż 80% użytkowników nigdy nie wchodzi na drugą kartę wyszukiwarki Google. To wymowne, prawda? Z perspektywy biznesowej najważniejsze jest dotarcie na sam szczyt. Z nami to możliwe. Reklama szkoły językowej pozwoli Ci dotrzeć do sprecyzowanych grup docelowych i maksymalnie zwiększy konwersję na Twojej stronie. Stań się widoczny z nami już dzisiaj, a liczba zgłoszeń do Twojej szkoły nie będzie chciała ustać w miejscu.

Jak reklamować szkołę językową? Wybierz kampanie Google Ads

Rozpoczęcie promocji poprzez kampanię Google Ads zapewni Ci szybkie rezultaty, które z łatwością zmierzysz. Reklama szkoły w tym kanale zadziała perfekcyjnie. Wynika to z kontrolowanego przekazu pod względem lokalizacji i grup docelowych. Bezpośredni kontakt z osobami realnie zainteresowanymi podszlifowaniem języka obcego lub też nauką od zera jest na wagę złota. Reklama dla szkoły językowej w Google Ads może być bardzo elastyczna. Z nami ustalisz budżet na maksymalnie konkurencyjnym poziomie i wyświetlisz swoją stronę internetową w najbardziej widocznym miejscu wyszukiwarki Google. Wyznaczymy dla Ciebie również godziny, w których najbardziej opłaca się znaleźć na szczycie przeglądarki. Rezultaty reklamy szkoły z całą pewnością nie umkną Twojej uwadze dzięki dostępowi do rzetelnych statystyk od Google. Z naszymi specjalistami zwiększysz rozpoznawalność Twojej szkoły w mgnieniu oka. Chcesz z nami postawić ten krok?

Zapamiętaj--> Zwiększ popularność Twojej placówki edukacyjnej już teraz. Reklama szkoły językowej w Google Ads pod patronatem naszych specjalistów pozwoli Ci przegonić konkurencję. Postaw na niezawodne kampanie reklamowe i zdobądź upragnioną rozpoznawalność razem z nami!

Zalety

 • Szczytowa widoczność w wyszukiwarce Google
 • Skuteczne zdobycie uwagi realnie zainteresowanych Klientów
 • Możliwość skoncentrowania reklamy na konkretnej geolokalizacji
 • Szeroki wachlarz kampanii Google Ads do wyboru
 • Płatność w systemie PPC, czyli tylko za kliknięcia w premiowany link
 • Milionowy zasięg wyszukiwarki Google w Polsce
 • Dostęp do rzetelnych i cennych statystyk od Google
 • Łatwy pomiar efektów

Wady

 • Cena za kliknięcie jest uzależniona od poziomu konkurencji
 • Prowadzenie Google Ads wymaga specjalistycznej wiedzy

Pozycjonowanie stron jako reklama dla szkoły językowej

Jeśli pragniesz większej popularności, to alternatywną drogą do osiągnięcia sukcesu w Twojej branży jest skorzystanie z usług pozycjonowania strony internetowej szkoły. Reklama szkoły tą metodą również opiera się na promocji w wyszukiwarce Google, jednakże przybiera nieco inny kształt. Pozycjonowanie to termin, który skrywa w sobie między innymi wdrożenie skutecznych strategii SEO. Cel jest taki sam – zwiększenie rozpoznawalności Twojej strony internetowej w organicznych wynikach wyszukiwarki Google. Reklama szkoły językowej poprzez pozycjonowanie, przynosi wiele zalet a konkretniej mówiąc – jego rezultaty utrzymują się długo, ponieważ cały proces polega na wdrożeniu wartościowych treści dla Twoich potencjalnych Klientów i algorytmów Google. Tym sposobem nie tylko zyskasz świetną widoczność, ale także zbudujesz trwałą renomę. Skuteczna reklama dla szkoły językowej z nami jest łatwiejsza niż myślisz!

Zapamiętaj--> „Reklama szkoły poprzez pozycjonowanie to świetne rozwiązanie z perspektywy finansowej. Długotrwałe efekty, które płyną z tego sposobu marketingu, są doceniane przez wszystkich naszych Klientów. Promocja szkoły w Afterweb jest skoncentrowana na uzyskanie dla Ciebie korzyści zarobkowo-wizerunkowych. Jeśli zastanawiasz się, jak reklamować szkołę językową, to u nas znajdziesz na to odpowiedź potwierdzoną czynami” specjalista SEO, Łukasz Buławski

Zalety

 • Zwiększenie ruchu na stronie internetowej nawet o kilkaset procent
 • Poprawa pozycji w organicznych wynikach wyszukiwarki Google
 • Wdrożenie na stronę treści o wysokiej jakości dla odbiorców
 • Świetna widoczność na wybrane słowa kluczowe
 • Długie utrzymanie pozytywnych efektów

Wady

 • Pozycjonowanie jest wartościowe i skuteczne tylko z profesjonalną agencją SEO
 • Efekty mogą wystąpić nawet po kilku tygodniach lub miesiącach

Internetowa Promocja Szkoły - Reklama Google Ads

Reklama szkoły – praktyczne wskazówki SEO

Analiza konkurencji i dobór odpowiednich słów kluczowych

Pierwsze postawienie kroku przed konkurencją może być łatwiejsze niż myślisz. Warto inspirować się tym, co działa w Twojej branży. Reklama dla szkoły językowej w Internecie opiera się w dużej mierze na umiejętnym wyznaczeniu jakościowych słów kluczowych. Część z nich można wykryć, po fachowej analizie fraz konkurencji. To pomoże Ci dostać się do samej czołówki Google.

Przykładowe frazy dla szkoły językowej

Słowo kluczowe Średnia miesięczna liczba wyszukań
szkoła językowa 6600
szkoła języka angielskiego 1900
szkoła języków obcych 880
kursy językowe 880
szkoły językowe 480
szkoła językowa dla dzieci 210
kursy językowe dla firm 140
szkoła językowa dla dorosłych 110
kursy językowe dla dzieci 50
niemiecki szkoła językowa 40
reklama szkoły językowej 40

Jak reklamować szkołę? Najpierw zadbaj o optymalizację techniczną strony

Co ma ze sobą wspólnego optymalizacja techniczna i reklama uczelni? Sprawne dotarcie na szczyt wyszukiwarki Google wymaga wdrożenia w strukturę strony takich czynników, które algorytmy szczególnie cenią. Obecnie można wymienić ich ponad 200. Co więcej, bardzo ważne jest prawidłowe, a przede wszystkim płynne działanie strony www. Pamiętaj, że nawet najbardziej chwytliwa reklama dla szkoły językowej może nie przynieść oczekiwanych rezultatów, jeśli Twoja strona nie będzie działała prawidłowo!

Pozycjonowanie lokalne – skuteczna reklama szkoły na lokalnym rynku

Tytuł lidera w Twoich okolicach może należeć właśnie do Ciebie. Reklama szkoły językowej powinna być widoczna w szczególności pod frazy związanie z miastem, w którym realizujesz swoją ofertę. Dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosty! Twoi potencjalni uczniowie przy szukaniu zajęć z pewnością największą uwagę będą zwracać na lokalizację! Z pozycjonowanie lokalnym z łatwością do nich dotrzesz!

Wizytówka Google Moja Firma jako skuteczna reklama dla szkoły językowej

Dlaczego Twoi konkurenci cieszą się znacznie większą liczbą uczniów? Mają lepszych nauczycieli? Nie! Korzystają z lepszych technik nauczania? Nie! Może po prostu potencjalni odbiorcy nie wiedzą o Twoim istnieniu w tej okolicy? Bardzo prawdopodobne! Musisz mieć świadomość, że chcąc skorzystać z konkretnej usługi, szukamy lokali znajdujących się w okolicy. W przeglądarce Google pierwsze, na co zwracamy uwagę to popularne wizytówki Google Moja Firma. Jeśli jej nie masz, to niestety, ale zaistnienie w świadomości odbiorców będzie trudniejsze. W marketingu online obowiązuje jedna kluczowa zasada, o jakiej bez dwóch zdań musisz pamiętać – chcąc, aby reklama szkoły językowej była faktycznie skuteczna, musisz wykorzystywać wszystkie dostępne działania. Pominięcie choćby jednego może skutkować mniejszym zainteresowaniem wśród odbiorców. Bezpłatna wizytówka Google Moja Firma pozwoli Ci zaistnieć na Mapach Google, a tym samym znacznie lepiej zapiszesz się w świadomości potencjalnych Klientów. Poza lokalizacją możesz tam umieścić dane kontaktowe, informacje wskazujące na godziny otwarcia i najważniejsze – opinie innych użytkowników!

UX/UI – stwórz stronę internetową szkoły językowej spełniającą kryteria odbiorców

Skuteczne pozycjonowanie nie polega tylko na wprowadzeniu tego, co roboty Google cenią najbardziej. To także odpowiedź na potrzeby Twoich potencjalnych Klientów. Na tym właśnie polega uwzględnienie UX/UI w budowie strony. Pamiętaj, że dobrze stworzona strona www to również odpowiedź na to jak reklamować szkołę. Witryna musi być czytelna, przejrzysta i intuicyjna. Tylko wtedy zachęci Twoich odbiorców do skorzystania z usług!

Content Marketing – żadna reklama szkoły nie może istnieć bez atrakcyjnych tekstów

Marketing treści istotnie wpływa na zdobywanie lepszych pozycji w przeglądarce Google. To przede wszystkim wprowadzanie przydatnych informacji dla odbiorców, co przekłada się na budowanie renomy. Reklama dla szkoły językowej musi się także na tym opierać.

Nie czekaj ani chwili dłużej. Z naszymi specjalistami Google Ads i SEO reklama szkoły szybko wzniesie Cię na szczyt rozpoznawalności

Reklama dla szkoły językowej i współpraca z agencją Afterweb

Jak reklamować szkołę językową? Przede wszystkim świadomie! Dlatego właśnie współpraca z naszą agencją okazuje się najlepszym rozwiązaniem dla każdego przedsiębiorcy. Wszystkie podejmowane działania muszą być dopasowane do Twojego biznesu, a także powinny w pełni odpowiadać zarówno wymaganiom robota indeksującego Google, jak i potrzebom odbiorców. Musimy zaznaczyć, że chaotyczne wdrażanie strategii marketingowej niesie za sobą ryzyko ukarania przez Google, co utrudnia cały proces pozycjonowania. Nie musisz poświęcać wielu godzin na zgłębianie tajników świata digital marketingu – od tego masz nas! Nasze wieloletnie doświadczenie przekłada się na większe prawdopodobieństwo zajęcia wysokiej pozycji w top 10 oraz odniesienia satysfakcjonujących zysków! Największą zaletą, jaką przynosi współpraca z Afterweb to przede wszystkim ochrona przed wydawaniem pieniędzy na nieprzynoszące żadnych korzyści działania marketingowe. Z nami Twoja reklama dla szkoły językowej dotrze do imponującej liczby Klientów, a co najważniejsze skutecznie zachęci ich do rozpoczęcia lekcji właśnie u Ciebie!

Jak reklamować szkołę – podsumowanie

Skutecznie dobrana reklama szkoły językowej pozwoli Ci przebić się przez tłumne oferty konkurencji. Promocja była i dalej jest ważna, dzisiaj każdy ma możliwość osiągnięcia sukcesu. Maksymalna popularność w wyszukiwarce Google nie tylko zwiększy ruch na stronie www Twojej szkoły językowej; to również realne wsparcie biznesu w formie finansowej. Możesz postawić na pozycjonowanie, kampanię Google Ads lub też połączyć obie metody marketingu w jedno. To dość popularne rozwiązanie w Afterweb. To od Ciebie zależy, czy zechcesz już teraz skutecznie reklamować szkołę, aby postawić ogromny krok naprzód w stronę zwiększenia przychodów. Serdecznie zachęcamy do kontaktu – nasi specjaliści zawsze służą pomocą w dobieraniu właściwej strategii.

Źródła
 1. https://pl.wikipedia.org/wiki/Optymalizacja_dla_wyszukiwarek_internetowych
 2. https://developers.google.com/search/docs/beginner/seo-starter-guide?hl=pl
 3. https://support.google.com/google-ads/
 4. https://moz.com/learn/seo/
 5. https://skillshop.withgoogle.com/

Opinie użytkowników

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...
Afterweb - Wyższy standard SEO

Afterweb

SEM/SEO/PPC

Od przeszło 16 lat specjalizujemy się w optymalizacji i pozycjonowaniu oraz reklamie PPC w wyszukiwarkach. Nasze główne usługi to pozycjonowanie organiczne i obsługa kampanii reklamowych w Google Ads.

4 komentarze

 1. Reklama dla szkoły językowej w dużych miastach zapewne może być twardym orzechem do zgryzienia, bo konkurencja jest ogromna. Ale tak, jak to jest zawarte w artykule – odpowiedne działania mogą uczynić reklamę mocarną i skuteczną 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33