Kolejny sukces AFTERWEB ➤ Zdobyliśmy nowy status Partnera Google!

Google Partners

Nie lubimy się chwalić, ale w tym przypadku nie mamy wyboru – udało nam się uzyskać nowy status Partnera Google! To duże osiągnięcie w branży SEM, na które pracowaliśmy przez wiele miesięcy. Choć status Certyfikowanego Partnera Google mamy od dawna, teraz wkroczyliśmy na jeszcze wyższy level. Co to oznacza dla naszych Klientów? Już wyjaśniamy!

Program Google Partners jest dedykowany agencjom marketingowym, prowadzącym kampanie Google Ads. Uczestnictwo w nim daje wiele korzyści, jak dostęp do profesjonalnych szkoleń czy możliwość posługiwania się logo Partnera. Nie zastanawialiśmy się więc ani chwili, czy przystąpić do Programu – w AFTERWEB stawiamy na stały rozwój!

Niedawno otrzymaliśmy od Google wiadomość, która utwierdziła nas w przekonaniu, że marketing internetowy to nasza mocna strona. Spełniliśmy najnowsze wymagania: znacznie trudniejsze, niż poprzednie. Google potwierdziło, że:

  • nasza Agencja osiąga wysokie wyniki optymalizacji kont Klientów,
  • osiągamy satysfakcjonujące efekty, wydając na reklamy Klientów min. 10 000 USD /90 dni,
  • wykazujemy się biegłością w zakresie obsługi kampanii Google Ads.

W nagrodę otrzymaliśmy wyróżnienie w postaci nowego statusu Partnera Google! Ale nie tylko… Organizator przygotował dla uczestników ciekawy program punktowy. Sumiennie zbieraliśmy więc punkty, by teraz wymienić je na dowolną z puli nagród. Nasz wybór padł na… ekspres do kawy! Od teraz praca nad kampaniami Google Ads będzie jeszcze przyjemniejsza. 🙂

Jesteśmy pewni, że nasi Klienci docenią prestiżowe wyróżnienie, przyznane nam przez wyszukiwarkowego giganta. Jako nagradzany Partner Google możemy dać Państwu gwarancję świadczenia usług na najwyższym poziomie!

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4  gwiazdki5 gwiazdek (4 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...
Afterweb - Wyższy standard SEO

AFTERWEB

SEM/SEO/PPC

Od przeszło 14 lat specjalizujemy się w optymalizacji i pozycjonowaniu oraz reklamie PPC w wyszukiwarkach. Nasze główne usługi to pozycjonowanie organiczne i obsługa kampanii reklamowych w Google Ads.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.