Pozycjonowanie

Sprawdź co wypływa na końcowy koszt pozycjonowania strony Internetowej

ile kosztuje pozycjonowanie strony

Jeszcze kilkanaście lat temu strona internetowa mogła obyć się bez uczestnictwa w wyścigu o pierwsze miejsca w wyszukiwarce. Dziś pytanie: ile kosztuje pozycjonowanie strony internetowej, jest na ustach wszystkich przedsiębiorców. Właściciele firm wiedzą, że bez współpracy z profesjonalistami obecność ich witryny wśród liderów w branży staje pod znakiem zapytania. Jeżeli i Ty rozważasz pozycjonowanie strony, zapewne chcesz poznać jego koszt. Budżet firmowy ma swoje ograniczenia – w Afterweb jesteśmy tego doskonale świadomi. Dlatego, odpowiadając na różne oczekiwania współpracujących z nami firm, przygotowaliśmy elastyczny cennik pozycjonowania. Dzięki temu możesz spokojnie przyglądać się wzrostom pozycji, bez zmartwień o zawartość portfela. Sprawimy, że w wielkim stylu wyjdziesz naprzeciw swoim potencjalnym Klientom, a zyski ze sprzedaży będą regularnie zasilać budżet Twojej firmy. Osiągnięcie wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania co prawda niesie za sobą pewne wydatki, ale w perspektywie długotrwałego pozostania w czołówce koszt ten ulega korzystnemu rozłożeniu. Zdecyduj się na pozycjonowanie strony internetowej swojej firmy, a przekonasz się, że warto w nie zainwestować! W zamian uzyskasz prestiż na rynku docelowym, a internauci będą odwiedzać Twoją witrynę zdecydowanie częściej. Skontaktuj się z nami i dowiedz, ile kosztuje pozycjonowanie stron w Afterweb.

pozycjonowanie stron internetowych w Google

Pozycjonowanie strony kosztuje mniej, niż myślisz. Oto, dlaczego warto zainwestować w promocję witryny w Google

Niezależnie od rynku, na jakim chcesz się wybić i od rozmiarów Twojej firmy opłaca się zawalczyć o pierwsze miejsce w wynikach wyszukiwania. Koszt jest niewielki, natomiast profity płynące z dominacji nad konkurencją wręcz nieograniczone. W Afterweb stawiamy na pozycjonowanie będące procesem. Nie kończymy więc pracy na jednorazowym wyniesieniu Twojej strony do czołówki Google, ale codziennie podwajamy wysiłki, by pozostała tam na długo. My również zadajemy sobie pytanie, ile kosztuje pozycjonowanie strony internetowej, a raczej – jaka powinna być jego cena. Podczas naszej ponad dziesięcioletniej obecności na polskim rynku spotkaliśmy wiele przedsiębiorstw o różnych potrzebach. Zdaliśmy sobie sprawę z tego, że nie ma jednoznacznej recepty na uśredniony koszt pozycjonowania. Dlatego podjęliśmy decyzję o stworzeniu elastycznego cennika, na podstawie którego indywidualnie ustalamy cenę usług. Poznaj naszą ofertę już dziś!

Cennik pozycjonowania stron

Pakiet_Start
498
/ MIESIĘCZNIE
CZAS TRWANIA UMOWY NIEOKREŚLONY
OKRES WYPOWIEDZENIA 1 MIESIĄC
10 pozycjonowanych fraz
Kwartalny raport z realizacji projektu
Zamawiam
Pakiet_Optimum
985
/ MIESIĘCZNIE
CZAS TRWANIA UMOWY NIEOKREŚLONY
OKRES WYPOWIEDZENIA 1 MIESIĄC
20 pozycjonowanych fraz
Kwartalny raport z realizacji projektu
Zamawiam
Pakiet_Premium
1 498
/ MIESIĘCZNIE
CZAS TRWANIA UMOWY NIEOKREŚLONY
OKRES WYPOWIEDZENIA 1 MIESIĄC
40 pozycjonowanych fraz
Kwartalny raport z realizacji projektu
Zamawiam
Pakiet_Unlimited
2 990
/ MIESIĘCZNIE
CZAS TRWANIA UMOWY NIEOKREŚLONY
OKRES WYPOWIEDZENIA 1 MIESIĄC
Nielimitowana ilość pozycjonowanych fraz
Kwartalny raport z realizacji projektu
Zamawiam

 

Skontaktuj się z nami i sprawdź swój koszt pozycjonowania strony

Ile kosztuje pozycjonowanie w Google i dlaczego tak niewiele? Przedstawiamy etapy pracy naszych specjalistów

    • Znalezienie słów kluczowych, które przyniosą zysk Twojej firmie. Zamiast intuicyjnego wybierania fraz, opieramy się na wskazaniach autorskich programów analitycznych oraz naszym doświadczeniu. To co prawda podnosi koszt pozycjonowania strony, ale za to daje gwarancję, że utrzyma się ona na szczycie wyników wyszukiwania i prześcignie nawet największe, konkurencyjne przedsiębiorstwa. Badamy zarówno preferencje internautów, jak i trendy panujące na rynku nierozerwalnie związanym z Twoją branżą. Po wielu latach działania dobrze wiemy, jak wybierać zapytania, które będą dla Ciebie prostą drogą do popularności w internecie.

Przykładowe frazy do pozycjonowania:

Słowo kluczowe Średnia miesięczna liczba wyszukań
biżuteria srebrna 4400
sklep stomatologiczny 1300
części samochodowe 49500
ile kosztuje pozycjonowanie strony 260
wózki dziecięce 27100
koszt pozycjonowania strony internetowej 480
etui do telefonu 1900
    • Przeprowadzenie skrupulatnego audytu SEO i optymalizacja. Jeśli chodzi o samo pozycjonowanie, koszt podjętych prac obejmuje przede wszystkim techniczne dostosowanie strony do wymogów wyszukiwarki i oczekiwań użytkowników. W tym pojęciu mieści się audyt wykonywany przez naszych seowców, a także prace optymalizacyjne bezpośrednio w witrynie. W Afterweb zwracamy uwagę na każdy aspekt, jak szybkość ładowania strony, obecność certyfikatów bezpieczeństwa, nasycenie tekstów słowami kluczowymi i wiele innych kwestii, od których zależy skuteczne pozycjonowanie. Liczba działań na stronie odzwierciedla to, ile kosztuje pozycjonowanie w Google konkretnej witryny. Jeżeli specjaliści muszą włożyć więcej pracy w optymalizację, koszt się zwiększa – zawsze jednak dbamy o to, by był on dla Ciebie przystępny.

    • Stworzenie eksperckich artykułów i pozyskanie linków z wartościowych serwisów. Pozycjonowanie nie kończy się wraz z zamknięciem działań technicznych na stronie, ale trwa dalej. Następnym etapem usługi proponowanej przez Afterweb, od którego zależy jej koszt, jest wykreowanie unikalnych tekstów promujących Twoje przedsiębiorstwo. Rozmieszczamy je na renomowanych, zewnętrznych serwisach informacyjnych i branżowych. Opracowany przez nas content marketing połączony z przemyślanym link buildingiem sprowadzi na Twoją witrynę konwertujący ruch.

wykres analytics - skuteczne pozycjonowanie strony

  • Przedstawienie wyczerpujących raportów to ostatni krok na drodze do Twojego sukcesu. Na podstawie szczegółowych wykresów i tabel pokażemy Ci osiągnięte przez Ciebie cele i zaplanujemy kolejne – na przyszłość. Jeżeli nadal nurtuje Cię kwestia tego, jaki będzie koszt pozycjonowania strony internetowej w Twoim przypadku, skontaktuj się z nami. Zapraszamy do naszego nowoczesnego biura, gdzie przy filiżance doskonałej kawy porozmawiamy o planowanej kampanii. Jesteśmy do Twojej dyspozycji również telefonicznie, mailowo oraz przez wideokonferencje.

Opinie użytkowników

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4  gwiazdki5 gwiazdek (Brak ocen)
Loading...
Afterweb - Wyższy standard SEO

Afterweb

SEM/SEO/PPC

Od przeszło 16 lat specjalizujemy się w optymalizacji i pozycjonowaniu oraz reklamie PPC w wyszukiwarkach. Nasze główne usługi to pozycjonowanie organiczne i obsługa kampanii reklamowych w Google Ads.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33