Pozycjonowanie

Cennik pozycjonowania lokalnego: Jakie są koszty i na co zwrócić uwagę?

Pozycjonowanie lokalne cena

Postaw na lokalne pozycjonowanie strony firmowej i obserwuj, jak słupki odwiedzin oraz sprzedaży pną się w górę

Transakcje w internecie to dziś codzienność – ponad 70% ogólnoświatowego handlu odbywa się właśnie w sieci. Wielu konsumentów ceni sobie przy tym lokalne produkty i możliwość bezpośredniego kontaktu z właścicielem firmy czy osobisty odbiór towaru ze sklepu internetowego. Przedsiębiorcy skupiają zatem większość swoich wysiłków marketingowych na promocji w najbliższej okolicy. Pomaga im w tym pozycjonowanie lokalne, którego cennik jest nieporównanie niższy, niż w przypadku kampanii ogólnopolskiej. Chcesz wyjść naprzeciw Klientom z Twojego miasta, dzielnicy, regionu? Agencja Afterweb zgłasza gotowość do pomocy! Od początku naszego istnienia traktujemy lokalne pozycjonowanie stron jako priorytet. To właśnie ono pozwala współpracującym z nami firmom wysunąć się na prowadzenie w wynikach wyszukiwania. Nie ma znaczenia, czy do podbicia jest miejscowy, czy krajowy rynek – z nami sukces masz w zasięgu ręki. Posiadamy szerokie portfolio przedsiębiorstw reprezentujących różne branże, dlatego możesz być pewny, że dobrze znamy specyfikę Twojej gałęzi handlu i jesteśmy w stanie doradzić Ci najlepsze możliwe rozwiązanie. Poprzez pozycjonowanie lokalne dajemy Ci możliwość znalezienia się w TOP3, a więc w najbardziej prestiżowej lokalizacji internetu. Dzięki temu nie tylko zdobędziesz Klientów z dalekich zakątków sieci, ale też wyrobisz sobie renomę wśród konkurentów z Twojej branży.

pozycjonowanie stron internetowych w Google

Poznaj ofertę Afterweb i dowiedz się, dlaczego proponujemy Ci elastyczny cennik pozycjonowania

Regionalny rynek ma wielki potencjał, lecz czasem jest niedoceniany. Przez ponad dziesięć lat działania przypatrzyliśmy się poczynaniom wielu agencji oferujących lokalne pozycjonowanie i dowiedzieliśmy się, że taki sposób promocji jest najbardziej efektywny. Pozycjonując witrynę lokalnie, wykorzystujemy bowiem frazy kierujące do konkretnej miejscowości i posługujemy się nazwami własnymi, tak jak robią to internauci szukający produktów i usług. To sprawia, że zainteresowani, potencjalni Klienci po wpisaniu hasła w pole wyszukiwarki trafiają idealnie na Twoją stronę. Przez kilkanaście sezonów dopracowywaliśmy naszą strategię i poszerzaliśmy know-how, docierając do momentu, w którym z czystym sumieniem możemy określać swoje usługi jako wyższy standard marketingu internetowego. Jednocześnie w Afterweb doszliśmy do wniosku, że zróżnicowane potrzeby naszych Klientów wymagają indywidualnych wycen. Z tego powodu postanowiliśmy wprowadzić do użytku cennik, który układamy razem z Tobą. Na początek omawiamy etapy pozycjonowania i sprawdzamy, jak rozbudowana optymalizacja będzie potrzebna. Następnie słuchamy Cię uważnie, biorąc pod uwagę Twoje oczekiwania i możliwości finansowe. Na tej podstawie konstruujemy unikalną ofertę na pozycjonowanie lokalne, która pomoże Ci wyróżnić się na tle innych firm z najbliższej okolicy.

Cennik pozycjonowania stron

Pakiet_Start
498
/ MIESIĘCZNIE
CZAS TRWANIA UMOWY NIEOKREŚLONY
OKRES WYPOWIEDZENIA 1 MIESIĄC
10 pozycjonowanych fraz
Kwartalny raport z realizacji projektu
Zamawiam
Pakiet_Optimum
985
/ MIESIĘCZNIE
CZAS TRWANIA UMOWY NIEOKREŚLONY
OKRES WYPOWIEDZENIA 1 MIESIĄC
20 pozycjonowanych fraz
Kwartalny raport z realizacji projektu
Zamawiam
Pakiet_Premium
1 498
/ MIESIĘCZNIE
CZAS TRWANIA UMOWY NIEOKREŚLONY
OKRES WYPOWIEDZENIA 1 MIESIĄC
40 pozycjonowanych fraz
Kwartalny raport z realizacji projektu
Zamawiam
Pakiet_Unlimited
2 990
/ MIESIĘCZNIE
CZAS TRWANIA UMOWY NIEOKREŚLONY
OKRES WYPOWIEDZENIA 1 MIESIĄC
Nielimitowana ilość pozycjonowanych fraz
Kwartalny raport z realizacji projektu
Zamawiam

 

Zleć pozycjonowanie strony firmie Afterweb!

Dowiedz się, na czym będzie polegało pozycjonowanie lokalne Twojej firmy. Oto etapy, według których pracujemy

    • Najpierw dokładnie badamy rynek i Twoją konkurencję, a na podstawie analiz i wniosków stwarzamy obraz idealnego Klienta, czyli adresata Twojej oferty. Sprawdzamy, co zazwyczaj wpisuje on w pole wyszukiwarki i budujemy listę słów kluczowych zorientowanych na pozycjonowanie lokalne. To unikatowe frazy, jakie w niedalekiej przyszłości zaowocują pozyskaniem wielu nowych kontrahentów i zwiększeniem ruchu na firmowej stronie. Za pomocą specjalistycznych, często autorskich narzędzi sprawdzimy, jakie słowa-klucze będą najbardziej odpowiednie i przynoszące zyski.

Przykładowe frazy lokalne:

Słowo kluczowe Średnia miesięczna liczba wyszukań
fryzjer warszawa 18100
lakiernik wrocław 1000
markizy poznań 320
mechanik kraków 4400
rolety bydgoszcz 880
trener personalny gdańsk 720
wulkanizacja katowice 2400
    • Teraz przychodzi pora na audyt SEO i optymalizację, w czym celują specjaliści z naszej Agencji Afterweb, zwani popularnie seowcami. Chodzi o to, by przygotować Twoją witrynę na wizytę robotów Google, które zaindeksują ją na wysokim miejscu w rankingu wyszukiwania. Aby to jednak nastąpiło, strona powinna być dopracowana poprzez pozycjonowanie: pod względem szybkości, intuicyjności, obecności certyfikatu bezpieczeństwa, dostosowania do wyświetlaczy urządzeń mobilnych i zawartości (meta tagów czy nasycenia treści słowami kluczowymi). Oprócz spełnienia wymagań wyszukiwarki skupimy się też na przyjaznym i czytelnym wyglądzie witryny, co z pewnością docenią użytkownicy.

    • Pozycjonowanie lokalne nie może się też obyć bez SEO copywritingu i link buildingu. Stworzone przez naszych wykwalifikowanych copywriterów unikatowe teksty publikujemy zarówno na założonym w tym celu blogu firmowym, jak i na zewnętrznych serwisach. Pomocna okazuje się tutaj baza partnerów medialnych z całej Polski, w tym z Twojego regionu. Ilość specjalistycznych artykułów do napisania określamy w oparciu o cennik usług, tak, by dostosować ją do Twoich oczekiwań.

wykres analytics - skuteczne pozycjonowanie strony

  • Finalnym etapem pozycjonowania jest monitorowanie postępów i raportowanie ich. Powyższe metody na promocję strony działają bowiem tylko wtedy, gdy na bieżąco możemy je konsultować z Tobą i w razie potrzeby wprowadzać nowe rozwiązania. Raporty podsumowujące pozycjonowanie lokalne otrzymujesz, w zależności od preferencji, telefonicznie, mailowo, przez wideokonferencje albo osobiście – w naszym nowoczesnym biurze przy filiżance aromatycznej kawy. Zapraszamy do kontaktu!

Opinie użytkowników

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4  gwiazdki5 gwiazdek (Brak ocen)
Loading...
Afterweb - Wyższy standard SEO

Afterweb

SEM/SEO/PPC

Od przeszło 16 lat specjalizujemy się w optymalizacji i pozycjonowaniu oraz reklamie PPC w wyszukiwarkach. Nasze główne usługi to pozycjonowanie organiczne i obsługa kampanii reklamowych w Google Ads.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33