Oferta pozycjonowania stron – zobacz, jak wygląda!

Oferta pozycjonowania strony Internetowych w 2023

Już od pewnego czasu prowadzisz działalność internetową, a Klientów dalej nie przybywa? Może jesteś nowy na rynku i jeszcze nie zdajesz sobie sprawy, że bez dobrze skrojonej reklamy zaistnienie w świadomości konsumentów jest praktycznie niemożliwe. Oferta na pozycjonowanie strony będzie więc czymś, co z pewnością Ci się przyda. W tym artykule krótko omówimy, dlaczego promocja online w dzisiejszych czasach jest obowiązkiem każdego, kto chce rozwinąć biznes i osiągać godne podziwu zyski. Uchylimy rąbka tajemnicy i pokażemy, jak wygląda atrakcyjna z Twojego punktu widzenia oferta pozycjonowania strony internetowej oraz dlaczego właśnie takie rozwiązanie jest polecane przez doświadczonych specjalistów. Sprawdź, co musisz wiedzieć przed zdecydowaniem się na profesjonalną usługę SEO. Zapraszamy do czytania.

Do kogo kierowana jest oferta pozycjonowania strony internetowej?

Odpowiedź na to pytanie jest bajecznie prosta. Oferta pozycjonowania stron internetowych będzie przydatna każdemu przedsiębiorcy, który prowadzi własną działalność, ale jeszcze nie zdecydował się na promowanie jej w sieci. A to właśnie w tym miejscu znajdziesz największą liczbę Klientów potencjalnie zainteresowanych Twoimi usługami. I nie ma tutaj znaczenia, czy jesteś tzw. mikro przedsiębiorcą lokalnym, czy odpowiadasz za marketing dużej marki o ogólnopolskim zasięgu. Profesjonalna oferta na pozycjonowanie stron internetowych sprawdzi się w każdym z tego typu przypadków. Pragniemy także podkreślić, że usługa SEO charakteryzuje się pełną uniwersalnością w realizacji. Możesz więc zacząć zdobywać szczyt organicznego rankingu wyszukiwarki Google ze swoim sklepem internetowym bądź firmą nastawioną wyłącznie na sprzedaż konkretnych usług.

W niektórych przypadkach dobra oferta na pozycjonowanie stron internetowych będzie wskazana również wtedy, kiedy aktualne działania promocyjne w sieci nie przynoszą oczekiwanych wyników. Za każdym razem rezultatem docelowym powinno być zwiększenie organicznego ruchu na stronie oraz maksymalizacja dotychczasowej sprzedaży. Tylko wtedy można powiedzieć, że otrzymana oferta pozycjonowania stron rzeczywiście była strzałem w przysłowiową dziesiątkę.

Zobacz, co obejmuje oferta na pozycjonowanie w Afterweb

Co do zasady, profesjonalne pozycjonowanie stron internetowych to bardzo ogólne hasło, pod jakim kryje się wiele działań, wykonywanych przez doświadczonych ekspertów SEO. Ich priorytetowym zadaniem będzie wypromowanie Twojego portalu i doprowadzenie go na szczyt wyszukiwarki. To najlepszy czas, abyśmy przedstawili krok po kroku, jakie działania obejmuje nasza propozycja na skuteczne pozycjonowanie Oferta dla niereklamowanych bądź reklamowanych już firm.

Jak wygląda oferta pozycjonowania stron Internetowych

Audyt SEO – bez niego nie zbudujesz silnej pozycji w Google

To element, bez którego żadna oferta pozycjonowania stron nie ma prawa bytu. Pierwszym krokiem do rozpoczęcia reklamowania się w sieci jest sprawdzenie kondycji strony internetowej. Chodzi tu o wykrycie wszelkich nieprawidłowości, a także skontrolowanie, czy na witrynę nie zostały nałożone kary przez Google. Co więcej, na podstawie zebranych informacji, możliwe jest określenie, jakie konkretne działania należy wdrożyć, żeby uzyskać najwyższą pozycję w wynikach wyszukiwania. Dobry audyt SEO stanowi podstawę, bez jakiej nasza oferta na pozycjonowanie stron nie byłaby tak atrakcyjna.

SEO od strony technicznej – jak dbać o prawidłowe działanie witryny

Pozycjonowanie stron oferta w Afterweb obejmuje wszystkie kluczowe dla Google czynniki. I tak strona, która ma zajmować wysokie pozycje w rankingu wyszukiwarki (i tym samym przyciągać o wiele więcej Klientów) nie może wykazywać nawet najmniejszych nieprawidłowości. Szybkie ładowanie się, przejrzyste adresy URL, certyfikat bezpieczeństwa SSL, odpowiednie linkowanie i nasycenie słowami kluczowymi – to tylko część elementów, o jakie trzeba zadbać.

Content marketing – sprzedaż słowem to klucz do serc Klientów

Nasza oferta pozycjonowania strony internetowej zawiera również analizę słów kluczowych. I to dzięki niej poznasz najważniejsze potrzeby internautów, a następnie dopasujesz pod nie całą stronę firmową. Wygenerowane przez naszą agencję Afterweb frazy umieszcza się w treściach, jakie będą udostępniane w ramach zewnętrznych i wewnętrznych działań. Dlatego tak istotne jest zdobywanie linków z prasy internetowej bądź prowadzenie bloga firmowego. Zakładka z aktualnościami pełni dwie funkcje: pomaga odbiorcom w znalezieniu odpowiedzi na nurtujące ich pytania, a także jest bezpośrednio powiązana z Twoją pozycją w wyszukiwarce Google. Optymalizacja treści pod SEO stanowi więc ważny czynnik, którym wyróżniają się pozycjonowanie stron oferty.

Pełna oferta na pozycjonowanie stron internetowych nie może istnieć bez link buildingu. Poprzez udostępnianie artykułów na różnych portalach online, możliwe jest uzyskanie wartościowych oraz niezwykle przydatnych odnośników, kierujących do Twojej witryny. W ten sposób jesteś w stanie upiec dwie pieczenie na jednym ogniu: trafiasz do zdecydowanie szerszego grona odbiorców oraz spełniasz wymagania robota indeksującego od Google.

Wizytówka Google Moja Firma – docieraj do lokalnych odbiorców

To działanie kierowane jest do firm, którym zależy na reklamie lokalnej. Profesjonalna oferta na pozycjonowanie stron internetowych musi obejmować oczekiwania każdego Klienta. A poprzez pokazanie swojej lokalizacji na Mapach Google oraz zaprezentowanie tam danych kontaktowych, zdjęć lokalu oraz opinii użytkowników, ułatwisz zainteresowanym odbiorcom znalezienie firmy.

ikona email
Wykonaj profesjonalny audyt SEO dla swojej strony internetowej u boku specjalistów!

Oferta pozycjonowania strony a cena – ile kosztuje profesjonalne SEO?

Każda oferta na pozycjonowanie stron jest ustalana indywidualnie. Musisz mieć świadomość, że nie wszystkie działania sprawdzające się przy biznesie e-commercowym będą dobrym rozwiązaniem w firmie stricte usługowej. Czy tylko ilość koniecznych do wdrożenia czynności ma realny wpływ na cenę pozycjonowania? Zdecydowanie nie! Wśród głównych elementów możemy wymienić:

 • rodzaj reprezentowanej przez Ciebie branży
 • poziom konkurencyjności w wyszukiwarce Google
 • obrany przez Ciebie cel biznesowy
 • rodzaj i potencjał słów kluczowych

Dlaczego wybierając profesjonalne pozycjonowanie stron internetowych oferta może być zgoła inna w Twoim przypadku, porównując z alternatywa dla firmy z innej branży? Już śpieszymy z odpowiedzią. Zależność jest prosta – im masz więcej rynkowych rywali, tym więcej działań musi obejmować przygotowana dla Ciebie oferta pozycjonowania stron. A to z kolei przekłada się na wyższą cenę pakietu SEO. Kolejnym elementem branym pod uwagę przy wycenie będzie Twój cel biznesowy. Głównie chodzi tutaj o zasięg promocji. Zależy Ci jedynie na rynku lokalnym? Oferta pozycjonowania strony w takim przypadku będzie atrakcyjniejsza finansowo od oferty zrobionej dla przedsiębiorstwa o ogólnopolskim zasięgu. Wybierając marketing internetowy w Google masz również możliwość konkurowania z rywalami międzynarodowymi. Wówczas należy liczyć się z tym, że cena za pozycjonowanie strony będzie zdecydowanie wyższa od kwoty, jaką należy płacić za promocję wyłącznie w Polsce.

Ostatnim parametrem, jaki zawiera profesjonalna oferta na pozycjonowanie, będą frazy kluczowe. Po pierwsze należy wiedzieć, na ile fraz będzie promowana strona firmowa. Po drugie należy także ocenić ich trudność oraz potencjał. Mniej popularne słowa kluczowe są łatwiejsze od tych nieco bardziej powszechnych haseł. Analogicznie oferta na pozycjonowanie w przypadku prostych fraz jest zdecydowanie tańsza od tej, zawierającej problematyczne słowa kluczowe.

Wybierając pozycjonowanie stron oferta powinna uwzględniać również to, jak Twoja strona WWW wypada na tle konkurencji. Nie bez znaczenia jest także historia witryny oraz tworzone wcześniej działania marketingowe w jej obrębie.

Cennik za pozycjonowanie – oferta

Cennik pozycjonowania stron w modelu abonamentowym
PAKIETSTARTOPTIMUMPREMIUMUNLIMITED
Cena498 zł985 zł1498 zł2990 zł
Ilość pozycjonowanych fraz10 fraz20 fraz40 fraz*nielimitowane
Raport z realizacji pakieturaz na kwartałraz na kwartałraz na kwartałraz na kwartał
Czas trwania umowyczas nieokreślonyczas nieokreślonyczas nieokreślonyczas nieokreślony
Okres wypowiedzenia2 miesiące1 miesiąc1 miesiąc1 miesiąc

*wg możliwości finansowych i technicznych

Ile trwają działania SEO? Twoja oferta na pozycjonowanie musi to uwzględnić!

Od razu zaznaczamy. Nie da się praktycznie oszacować dokładnego czasu, w jakim wprowadzone zmiany z zakresu pozycjonowania stron internetowych zaczną przynosić oczekiwany rezultat. Czas trwania tego rodzaju marketingu zależy tak naprawdę od wszystkich wyżej wymienionych w tym artykule czynników. Należy mieć świadomość, że nie wszystkie czynniki rankingujące Google są jawne. Dlatego też ciężko trafić w sedno algorytmu. Oferta pozycjonowania stron i okres, jaki jest tam ujęty, podyktowany będzie również historią witryny. Na nieco szybsze efekty można liczyć w przypadku nowych domen lub tych, które już były wcześniej pozycjonowane i osiągały obiecujące rezultaty. Oferta pozycjonowania strony dla problematycznych serwisów powinna zawierać o wiele większy okres dojścia do szczytowych pozycji rankingu Google. Uporanie się z karami zajmuje często nawet kilka miesięcy, a w tym czasie Twój serwis musi być przecież optymalizowany, a do jego profilu muszą być dodawane świeże linki o wysokiej wartości dla wyszukiwarki. To właśnie z tego powodu oferta na pozycjonowanie stron od Afterweb zawiera umowę na czas nieokreślony z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia. Jest to rozwiązanie, jakie zabezpiecza interesy obu podmiotów transakcji oraz umożliwia specjaliście SEO profesjonalne wykonanie swojej pracy.

Oferta pozycjonowania stron internetowych jest już na Twoim biurku? Pamiętaj, że nie ma w marketingu internetowym czegoś takiego, jak gwarancja konkretnego czasu, w jakim osiąga się sukcesy. Zwłaszcza w wyszukiwarce Google, gdzie zmienne algorytmy oraz preferencje Klientów potrafią skutecznie wywrócić rankingiem na poszczególne słowa kluczowe. Raz przyjęta oferta na pozycjonowanie stron powinna ulegać regularnej modyfikacji w trakcie jej realizacji.

Oferta pozycjonowania stron przynosząca korzyści – poznaj szczegóły

Wiesz już, że profesjonalna oferta pozycjonowania strony jest dla Ciebie dobrym rozwiązaniem. Wiesz również, co dokładnie obejmuje taka propozycja współpracy biznesowej. Czas więc kilka chwil poświęcić na ostatnią (ale ważną) kwestię. Na jakie efekty możesz liczyć?

 1. → Staniesz się zauważalny pośród rosnącej konkurencji

  Dobra oferta pozycjonowania stron internetowych zadba o Twoją widoczność w wyszukiwarce. Rozpowszechni ona także Twój wizerunek w sieci. Bycie anonimowym to zdecydowanie jedna z najkrótszych dróg do bankructwa i klęski biznesowej. Jeśli chcesz, aby prowadzona przez Ciebie firma miała przed sobą świetlaną przyszłość, już teraz zacznij wspinaczkę po szczeblach drabiny Google i zamów skuteczne pozycjonowanie stron oferty współpracy.

 2. → Zyskasz większą liczbę stałych Klientów

  Oferta pozycjonowania stron ma jeden cel – powiększyć grono stałych odbiorców lojalnych wobec Twojej marki. Trafiając w ich potrzeby i znając doskwierające problemy, jesteś w stanie pokazać, że to właśnie Ty masz poszukiwane przez nich rozwiązanie. Budując wizerunek profesjonalisty, zwiększasz zaufanie klientów, którzy zostaną przy Tobie na stałe.

 3. → Zwiększysz sprzedaż i osiągniesz imponujące zyski

  Tak jak już wspominaliśmy, oferta na pozycjonowanie stron skupia się na niwelowaniu wszelkich pojawiających się nieprawidłowości na Twojej witrynie. Mowa tutaj chociażby o braku certyfikacji SSL oraz o adresach URL wzbudzających wątpliwości u Klientów. Jest to tylko część elementów, jakie potrafią skutecznie zniechęcić internautę do sfinalizowania zakupów. Przygotowana z myślą o prowadzonym przez Ciebie biznesie oferta pozycjonowania strony bezpośrednio przełoży się na możliwość zwiększenia dotychczasowych obrotów firmy. Dzięki temu osiągniesz wymarzony zysk i zaczniesz w końcu rozwijać działalność gospodarczą. Tak, jak na to zasługuje.

Sprawdź: Pozycjonowanie Google – dlaczego to się opłaca?

Pozycjonowanie oferta – dlaczego warto wybrać Afterweb?

Przygotowana przez specjalistów z Afterweb oferta pozycjonowania strony stanowi odpowiedź na wszystkie Twoje potrzeby biznesowe. Stawiamy na ciągły rozwój, co z kolei pozwala na szybkie znalezienie nowych, skuteczniejszych rozwiązań. Nasi liderzy od pozycjonowania stron pomogą Ci w stworzeniu dobrze rozreklamowanego i sprawnie funkcjonującego biznesu, jaki będzie od teraz nastawiony na osiąganie spektakularnych sukcesów. Oferta pozycjonowania stron w naszej agencji Afterweb zagwarantuje Ci chociażby:

 • współpracę z doświadczonym liderem branży SEO/PPC
 • opiekę świadczoną przez wykwalifikowanego specjalistę SEO
 • pozycjonowanie oparte o nowoczesne i bezpieczne techniki
 • innowacyjne podejście do każdej realizacji w firmie
 • cykliczne raportowanie rezultatów i rekomendacje zmian

Co zawiera oferta pozycjonowania stron

Nasze wieloletnie doświadczenie i setki zrealizowanych projektów to potwierdzenie tego, że nawet przy dużej konkurencji można stać się niekwestionowanym liderem branży. Nie działaj na własną rękę bez specjalistycznej wiedzy i nie ryzykuj popełnieniem podstawowych błędów. Oferta na pozycjonowanie stron internetowych od Afterweb zapewnia kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji działań marketingowych. Ty zapoznajesz nas ze swoją branżą, a my dopasowujemy do niej sprawdzone oraz skuteczne działania z zakresu pozycjonowania stron internetowych.

ikona email
Najlepsza oferta pozycjonowania strony internetowej czeka na Ciebie w Afterweb

Pozycjonowanie oferta – podsumowanie

Dzięki naszemu poradnikowi znasz już wszystkie szczegóły dotyczące pozycjonowania stron oraz ofert wysyłanych w tym zakresie. Nie pozostało więc nic innego, jak działać! Zwłaszcza, że zaleca się rozpoczęcie działań SEO możliwie jak najwcześniej. Wówczas szybciej przełoży się to na efekt w postaci poprawy pozycji strony w rankingu Google. Za pomocą naszych specjalistów i narzędzi, do których mają dostęp, zaczniesz efektywnie reklamować się w kanale, przynoszącym największą liczbę potencjalnych Klientów.

FAQ

Najczęściej zadawane nam pytania

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (3 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...
Afterweb - Wyższy standard SEO

Afterweb

SEM/SEO/PPC

Od przeszło 14 lat specjalizujemy się w optymalizacji i pozycjonowaniu oraz reklamie PPC w wyszukiwarkach. Nasze główne usługi to pozycjonowanie organiczne i obsługa kampanii reklamowych w Google Ads.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *