Pozycjonowanie

Zleć pozycjonowanie stron w Internecie agencji Afterweb. Pracujemy na Twój sukces!

Pozycjonowanie stron w Internecie

Reklama internetowa zdominowała współczesny świat, a przedsiębiorcy z różnych branż odnaleźli w niej prawdziwe Eldorado. Nie ma w tym nic dziwnego – Internet daje bowiem ogrom możliwości na pozyskanie nowych Klientów i zjednanie sobie rzeszy fanów. Dziś jednak posiadanie własnej strony internetowej nie jest wystarczające, dlatego też właściciele wielu branż decydują się na inwestycję w wypromowanie swojej witryny w organicznych wynikach wyszukiwania. Podstawowym celem przeważnie każdej osoby, która rozpoczyna swoją przygodę z promocją swojego biznesu w sieci, jest znalezienie się na pierwszej stronie rankingu wyszukiwiwań Google. Tylko zajmując dogodną pozycję, będziesz mógł zostać zauważonym przez Klientów zainteresowanych Twoimi usługami czy produktami. Jak to zrobić? Za jedną z najskuteczniejszych metod promocji uznaje się dziś pozycjonowanie stron w Internecie. Jeżeli interesuje Cię to, jak powinno przebiegać skuteczne pozycjonowanie firmy w sieci, jesteś w dobrym miejscu – w Afterweb zajmujemy się tym od 2008 roku.

Podpowiadamy, co musisz wiedzieć o inwestycji jaką jest pozycjonowanie stron w Internecie

Pozycjonowanie firmy w Internecie to wieloetapowy proces, który składa się z kilkuset elementów. Ich szczegółowe dopracowanie i optymalizacja mają na celu poprawę widoczności strony internetowej. Współcześnie jest to jedna z najpopularniejszych metod promocji swojego biznesu; przedsiębiorcy z wielu branż decydują się na nią z powodu jej skuteczności. W Afterweb od ponad dziesięciu lat pracujemy na sukcesy naszych Klientów między innymi poprzez promocję w organicznych wynikach wyszukiwania. Podczas bezpłatnej analizy strony internetowej przez jednego z naszych ekspertów, uzyskasz wstępne informacje na temat zakresu prac jakie należy wdrożyć na stronie, by mogła ona konkurować o miejsce w TOP10 Google. Ta swoista diagnoza pozwoli Ci na uzyskanie obrazu aktualnej kondycji witryny oraz podjęciu decyzji dotyczącej współpracy z naszą agencją SEO/SEM. Już na etapie analizy, zawsze powtarzamy zainteresowanym, że pozycjonowanie firmy w Internecie jest działaniem czasochłonnym. Oznacza to, że na realne efekty będziesz musiał poczekać od kilku tygodni, nawet do kilku miesięcy. W tym przypadku wysiłek jest tego warty; gdyby było inaczej, pozycjonowanie w Internecie nie cieszyłoby się tak ogromną popularnością. Tymczasem konkurencja w wielu branżach jest już naprawdę wysoka. Nie czekając więc na to, aż sukces przyjdzie sam – zapracuj na niego razem z naszymi specjalistami!

Pozycjonowanie w Internecie z agencją Afterweb – dowiedz się, jak pracujemy na sukcesy naszych Klientów

Jak już wspominaliśmy, pozycjonowanie stron w Internecie można podzielić na kilka powiązanych ze sobą etapów. W Afterweb zajmujemy się szczegółowym opracowywaniem strategii dostosowanych typowo do kondycji strony internetowej i potrzeb naszego Klienta. Niestety, w branży SEO nie ma tak łatwo – uniwersalny kod na pierwsze miejsce w rankingu po prostu nie istnieje. Dlatego też, jeżeli ktoś obiecuje Ci przysłowiowe gruszki na wierzbie, lepiej od razu odpuść sobie współpracę. Nasza agencja reklamowa buduje plan działania w oparciu o realne fakty, nie zaś domniemania. Jak przebiega pozycjonowanie firmy w Internecie z agencją Afterweb? Postanowiliśmy krok po kroku przedstawić zakres naszych działań, które są w stanie znacząco poprawić dotychczasową pozycję Twojej witryny w wyszukiwarce Google.

 • Analiza fraz kluczowych to jeden z najważniejszych elementów, od którego rozpoczynamy skuteczne pozycjonowanie stron w Internecie. Polega ona na badaniu popularności i konkurencyjności określonych słów lub wyrażeń, które potencjalni użytkownicy wpisują w wyszukiwarki, aby znaleźć informacje związane z daną tematyką. Prawidłowo przeprowadzona analiza fraz kluczowych pozwala zidentyfikować najważniejsze słowa, które warto uwzględnić w treści strony w celu przyciągnięcia odpowiedniej grupy odbiorców. Dlaczego dokładna analiza fraz kluczowych znajduje się u nas na pierwszym miejscu? Dzięki niej jesteśmy w stanie obrać właściwą strategię pozycjonowania, przy jednoczesnym braku wystawiania Klienta na ponoszenie kosztów za pozycjonowanie firmy w Internecie na frazy, które nie są skuteczne. Korzystając z narzędzi do analizy fraz kluczowych (jak np. Google Keyword Planner, SEMrush, Ahrefs), sprawdzamy, ile razy miesięcznie poszczególne frazy są wyszukiwane w wyszukiwarkach. To pomoże nam zidentyfikować te frazy, które cieszą się największym zainteresowaniem, oszczędzając Tobie zbędnych wydatków. Pamiętaj o tym, że im bardziej popularna jest dana fraza, tym często jest bardziej konkurencyjna. Narzędzia SEO mogą dostarczyć informacji o konkurencji dla poszczególnych fraz, a także pomóc w obraniu właściwej strategii na pozycjonowanie w Internecie.

 • Audyt SEO to kolejny krok na naszej liście działań. Głównym celem przedsięwzięcia jest zidentyfikowanie obszarów wymagających poprawy oraz opracowanie strategii optymalizacji, która pomoże poprawić widoczność witryny w wynikach wyszukiwania. Pod uwagę brane są między innymi aspekty techniczne strony internetowej (prędkość ładowania strony, responsywność, indeksowalność treści itp.), analiza konkurencji, struktura treści umieszczanych na stronie, ocena linkowania wewnętrznego i zewnętrznego. Skuteczny audyt SEO wymaga dokładnej analizy wielu aspektów strony internetowej i jej otoczenia online. Jest to kluczowy krok w procesie optymalizacji, który pozwala dostosować witrynę do wymagań wyszukiwarek i ostatecznie poprawić jej widoczność w wynikach wyszukiwania. Uważamy, że pozycjonowanie stron w Internecie bez audytu SEO jest niczym poruszanie się na oślep po jaskini, w której czyha wiele niebezpieczeństw – w przypadku naszej branży, nieumiejętne pozycjonowanie firmy w Internecie „na wyczucie” może skutkować nawet karami od Google.

 • On-Site SEO nazywane także jako On-Page SEO, odgrywa istotną rolę w procesie jakim jest fachowe pozycjonowanie stron w Internecie. Wszystkie działania odbywają się bezpośrednio w witrynie, mając na celu poprawić wrażenia użytkownika odwiedzającego stronę internetową oraz dostosować witrynę do wymagań, jakie stawia Google. Dobra struktura, czytelny układ, łatwa nawigacja i ogólnie pozytywne doświadczenie użytkownika na stronie mogą przyczynić się do wyższej pozycji w wynikach wyszukiwania – właśnie w tym celu tworzy się zrozumiałe i interesujące treści wzbogacone o słowa kluczowe, optymalizuje się obrazy wyposażając je we właściwy Alt-text, a także stale dopracowuje się stronę pod kątem technicznym, by była jak najbardziej aktualna. Wewnętrzna optymalizacja strony internetowej to coś, bez czego pozycjonowanie firmy w Internecie nie miałoby większego sensu. W Afterweb sumiennie pracujemy na to, by strony WWW naszych Klientów były dopracowane pod każdym względem w taki sposób, by odwiedzający je użytkownicy odnaleźli na nich właśnie to, czego szukają.

 • Off-Site SEO to kolejny zestaw działań, który ma na celu poprawę widoczności strony internetowej poprzez działania wykonywane poza samą witryną. To znaczy, że Off-Site SEO koncentruje się na budowaniu pozytywnego wizerunku witryny w Internecie poprzez zewnętrzne czynniki. Jedną z najistotniejszych części, której nijak nie można pominąć w zewnętrznej optymalizacji strony, jest link building. Zdobywanie jakościowych linków przychodzących z innych stron internetowych stanowi jeden z fundamentów, na którym opiera się skuteczne pozycjonowanie strony w Internecie. Te linki są postrzegane jako wskazówki od innych witryn, że twoja strona jest wartościowa i istotna. Wyszukiwarka Google docenia zaś wartościowe treści, chcąc oferować swoim użytkownikom jak najszybszy dostęp do stron, które w nie obfitują. Cel jest więc bardzo klarowny.

Pozycjonowanie stron w Internecie z Afterweb to korzystna inwestycja
Pozycjonowanie w Internecie
źródło: https://img.freepik.com/darmowe-zdjecie/szczesliwi-koledzy-w-biurze-rozmawiaja-ze-soba_171337-6846.jpg

Zdecyduj się na pozycjonowanie z renomowaną agencją i uniknij porażek!

Współpraca z agencją SEM – SEO i PPC to szereg udogodnień oraz oszczędność czasu, nerwów i pieniędzy. Mimo to wielu przedsiębiorców początkowo bywa sceptycznie nastawiona do ofert firm, które oferują pozycjonowanie stron w Internecie. Powodów może być wiele, jednak bardzo często chodzi o koszty tego rodzaju usług – tymczasem na reklamie w Internecie nie powinno się oszczędzać. Współcześnie każda agencja posiada swój własny sposób wyceny pozycjonowania firmy w sieci, przez co każdy zainteresowany może znaleźć ofertę dla siebie. W Afterweb do każdej wyceny podchodzimy indywidualnie, proponując skuteczne rozwiązania zamykające się w stosownym budżecie. Współpraca z agencją to tak naprawdę szereg zalet, wśród których wymienić można:

 • Ekspercką wiedzę i doświadczenie specjalistów reprezentujących firmę. Afterweb oferuje fachowe pozycjonowanie stron w Internecie, którym zajmuje się zespół wykwalifikowanych pracowników z branży SEO i PPC. Ponadto jako Klient otrzymasz od nas własnego opiekuna SEO, który będzie stanowił Twoją pierwszą linię kontaktu z firmą. W razie potrzeb jest on w stanie objaśnić wszelkie aspekty działań, a przy tym poinformować o efektach jakie przynosi pozycjonowanie firmy w Internecie.

 • Spersonalizowaną strategię. Zawsze działamy w sposób przemyślany, opierając się na wynikach audytu oraz dogłębnej analizie fraz. Dodatkowo dysponujemy profesjonalnymi narzędziami, które znacznie ułatwiają nam prace zarówno na stronie, jak i poza nią. Osoby, które na co dzień nie zajmują się zagadnieniami z zakresu pozycjonowania, bardzo często opierają się na narzędziach ogólnodostępnych – te niestety zazwyczaj dostarczają niekompletnych danych, przez co efekt jaki daje pozycjonowanie stron samemu a z agencją może bardzo się różnić.

 • Oszczędność czasu. Powierzając swoją stronę w ręce naszych specjalistów, nie musisz nic więcej robić! W czasie gdy my zajmiemy się wdrażaniem zmian na Twojej witrynie, Ty będziesz mógł poświęcić się innym aspektom rozwojowym swojego biznesu. Gwarantujemy kwartalne raportowanie efektów oraz stały monitoring pozycji – w Afterweb zawsze trzymamy rękę na pulsie!

 • Zewnętrzną perspektywę. Specjaliści z agencji spojrzą na Twoją stronę obiektywnie, nie bojąc się poinformować Cię o zawartych w niej nieścisłościach i tym, co koniecznie wymaga naprawy. Skuteczne pozycjonowanie stron w Internecie musi być oparte na faktach i profesjonalnych działaniach – patrząc na stronę subiektywnie, prawdopodobnie nie będziesz w stanie dostrzec aż tylu nieścisłości, ile może zauważyć ekspert.

Opowiadamy o najczęstszych błędach jakie niesie samodzielne pozycjonowanie w Internecie

Samodzielnie pozycjonowanie jest możliwe, jednak naraża Cię na szereg niefortunnych zdarzeń, które mogą doprowadzić do pogorszenia pozycji Twojej strony internetowej w wyszukiwarce. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wiele błędów może popełnić, działając w oparciu o przeczucie, źle przetestowaną stronę czy internetowe porady samozwańczych specjalistów. Miesiąc internetowej nauki obejmującej samodzielne pozycjonowanie firmy w Internecie nie zastąpi lat doświadczeń i praktyki. Zebraliśmy więc kilka najczęstszych błędów, jakie popełniają osoby, które dopiero co wdrażają się w szeroko pojęte pozycjonowanie stron w Internecie.

 1. Nadmierna ilość fraz kluczowych, czyli tzw. „keyword stuffing”, utrudniający czytelny odbiór treści i grożący uzyskaniem kary od wyszukiwarki Google za spam.

 2. Kopiowanie treści z innych stron internetowych. Google docenia oryginalność, a kradzież treści z innych stron nie ma nic wspólnego z pojęciem jakim jest skuteczne pozycjonowanie stron w Internecie.

 3. Zaniedbanie optymalizacji technicznej. Skupienie się wyłącznie na estetycznych aspektach strony przy jednoczesnym zignorowaniu elementów wpływających na jej odbiór przez użytkowników sprawi, że finalnie będzie ona nieczytelna.

 4. Ignorowanie działań konkurencji. Skupianie się wyłącznie na swoim biznesie, bez swoistego rozglądania się wokół i baczenia na działanie konkurencji znacznie zamyka horyzonty i powoduje obranie strategii, która ostatecznie okazuje się niewystarczająca.

 5. Nieświadomość zmian w algorytmach wyszukiwarek również może powodować niemałe problemy. Google stale aktualizuje swoje wytyczne, a brak śledzenia najnowszych informacji może po prostu wykluczyć stronę z walki o dogodne miejsce w rankingu wyszukiwania.

Pozycjonowanie w Internecie – dlaczego pozycjonujemy akurat w Google?

Google jest obecnie najpopularniejszą wyszukiwarką na świecie. To prawdziwy skarbiec potencjalnie zainteresowanych Twoim biznesem, którzy w niedalekiej przyszłości mogą przeobrazić się w realnych Klientów. Pozycjonowanie stron w Internecie, a przede wszystkim w wyszukiwarce Google, to realna furtka do zarabiania. Wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania Google generują duży ruch, tym samym powodując darmowy, ciągły przepływ osób odwiedzających strony internetowe znajdujące się w topie wyszukiwania. Ponadto wyszukiwarka cieszy się sporym zaufaniem wśród użytkowników; witryny znajdujące się na wysokich pozycjach postrzega się jako wiarygodne i znacznie bardziej wartościowe. Istnieje wiele powodów, dla których warto zainwestować w pozycjonowanie firmy w Internecie; Google daje przedsiębiorcom okazję, którą mogą wykorzystać – w Afterweb pomożemy Ci wycisnąć z tej szansy tyle korzyści, ile tylko się da, opierając reklamę Twojego biznesu w Internecie na rzetelnym pozycjonowaniu stron.

Zobacz również: Pozycjonowanie Google – dlaczego to się opłaca?

Powierz pozycjonowanie firmy w Internecie agencji Afterweb i zacznij realnie zarabiać!

Dysponujesz już wiedzą, jaką powinien posiadać każdy chcący rozpocząć swoją przygodę z pozycjonowaniem strony w sieci – czas zacząć działać! Podejmując się współpracy z Afterweb możesz liczyć na opiekę specjalistów, którzy poświęcili swoje kariery zagłębianiu tajników SEO oraz pomocy Klientom w rozwijaniu ich branż dzięki skutecznej reklamie online. Pozycjonowanie firmy w Internecie jest w stanie przynieść szereg pozytywnych efektów, których nadrzędnym plusem jest zwiększenie przychodów nawet o kilkaset procent! Powierz swój biznes profesjonalistom – wypełnij formularz lub skontaktuj się z nami telefonicznie, a przekonasz się, jak wiele możesz zyskać dzięki inwestycji w pozycjonowanie stron w Internecie. Nie możemy doczekać się wspólnych działań na rzecz Twojego sukcesu!

Najczęściej zadawane nam pytania
#1 Czy pozycjonowanie strony w Internecie jest możliwe samemu?
Tak, jednak może nie być ono tak samo skuteczne co pozycjonowanie firmy w Internecie z renomowaną agencją marketingową. Specjaliści dysponują znacznie szerszą wiedzą z zakresu SEO/SEM niż przedsiębiorcy niezwiązani z reklamą on-line. Dodatkowo narzędzia używane przez profesjonalistów bardzo często są dokładniejsze. To Twoja decyzja, komu powierzysz pozycjonowanie w Internecie – wybierz mądrze i postaw na doświadczenie ponad złudzenie oszczędności.
#2 Czy pozycjonowanie firmy w Internecie jest w stanie przynieść długotrwałe efekty?
Tak. Efekty skutecznego pozycjonowania stron są w stanie utrzymywać się na długo po zakończeniu tego procesu, zanim zaczną zanikać. Polecamy jednak długotrwałe pozycjonowanie z zaufaną agencją, zwłaszcza że Google stale przechodzi kolejne aktualizacje. Mawiają, że ten kto stoi w miejscu, po czasie zaczyna robić regres – pozycjonowanie w Internecie przebiega na podobnych zasadach.
#3 Czy istnieje jedna metoda na skuteczne pozycjonowanie w Internecie?
Nie ma jednej metody na pozycjonowanie stron w Internecie. W Afterweb tworzymy spersonalizowane strategie działania oparte na analizie oraz audycie SEO strony internetowej Klienta. Promujemy wiele branż, począwszy od odzieżowych aż po przemysłowe – międzyobszarowość to jedna z naszych zalet, bowiem dzięki temu nigdy nie patrzymy szablonowo.

Opinie użytkowników

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...
Afterweb - Wyższy standard SEO

Afterweb

SEM/SEO/PPC

Od przeszło 16 lat specjalizujemy się w optymalizacji i pozycjonowaniu oraz reklamie PPC w wyszukiwarkach. Nasze główne usługi to pozycjonowanie organiczne i obsługa kampanii reklamowych w Google Ads.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33