Google Ads

Zobacz, jak wygląda skuteczna reklama Google Ads stworzona z Afterweb!

Skuteczna reklama Google Ads od kulis

Niezależnie od wysokości wybranego przez Ciebie budżetu miesięcznego, inwestowanie pieniędzy w nieefektywne działania marketingowe należy określać jako stratę. I to nie tylko finansową, ale też czasową. Jeżeli szukasz sprawdzonego sposobu na rozwinięcie biznesowych skrzydeł, proponujemy Ci skuteczne kampanie Google Ads. Od razu mamy także dobrą informację – tworzymy je od ponad 10 lat. Doskonale wiemy, w jaki sposób regularnie poszerzać grono Twoich Klientów. Pomożemy Ci również w zoptymalizowaniu kosztu pozyskania takich osób. Musisz wiedzieć, że skuteczna reklama Google Ads wymaga posiadania specjalistycznej wiedzy oraz imponującego doświadczenia. Oba te aspekty zagwarantują Ci certyfikowani eksperci, zatrudniani w agencji Afterweb. Jeśli poświęcisz nam kilka chwil, pokażemy na realnych przykładach, jak wyglądają skuteczne kampanie Google Ads, prowadzone przez niekwestionowanych liderów branży. Zaprojektujemy dla Ciebie promocję, pozwalającą maksymalizować dotychczas osiągane zyski. A to właśnie z tego powodu decydujesz się na marketing w swoim przedsiębiorstwie, prawda? Zapraszamy na nasz pokład!

Kiedy możemy powiedzieć, że Twoja reklama Google Ads jest skuteczna?

Jako doświadczeni specjaliści lubimy konkrety. Dlatego zaczynamy z wysokiego C. Już na samym początku odpowiemy Ci na fundamentalne pytanie. Dokładne zdefiniowanie efektywności reklamy może bowiem stanowić gigantyczny problem. Zapamiętaj! Skuteczne kampanie Google Ads będą odpowiadać przede wszystkim za wygenerowanie jeszcze większego zainteresowania ofertą firmy. To jednak nie wszystko, ponieważ taki rodzaj promocji powinien również maksymalizować liczbę konwersji dokonywanych wewnątrz strony internetowej i usprawnić proces podpisywania nowych umów czy realizowania kolejnych transakcji. Zwróć uwagę także na to, żeby kampania w sekcji sponsorowanej wyszukiwarki Google była po prostu atrakcyjna cenowo. Drogi marketing nigdy nie będzie opłacalny dla prowadzonego przez Ciebie przedsiębiorstwa. A im mniejszy koszt pozyskania Klienta, tym większa opłacalność działań promocyjnych. Profesjonalna i skuteczna reklama Google Ads bez większych problemów poradzi sobie z tymi wymaganiami. Zwłaszcza, kiedy obsługę konta oddasz w ręce wykwalifikowanych ekspertów. Nasi pracownicy doskonale wiedzą, czego możesz oczekiwać od marketingu internetowego. Przecież zjedli na nim zęby, od dekady świadcząc usługę kampanii Google Ads na nieosiągalnym dla naszej konkurencji poziomie.

Od dekady tworzymy skuteczne kampanie Google Ads. Zobacz, jak to robimy

Wymienione wcześniej wieloletnie doświadczenie pracowników naszej agencji Afterweb umożliwia nam tworzenie efektywnych komunikatów marketingowych w naprawdę przeróżnych branżach. Aż o 439% zwiększyliśmy widoczność w Google Klientów posiadających własne firmy prawnicze. Co warte odnotowania, skuteczne kampanie sponsorowane pozwoliły też jubilerom podnieść sprzedaż o 753%. Chwalimy się takimi wynikami, ponieważ są one efektem ciężkiej i profesjonalnej pracy na kontach Google Ads naszych partnerów biznesowych. To wypadkowa również wiedzy, jaką od dekady zbieramy na prestiżowych szkoleniach bądź treningach z rozpoznawalnymi w marketingu internetowym specjalistami. Nie osiadamy jednak na laurach, rok w rok poszerzając zakres swoich kwalifikacji. Na dziś dzień opracowaliśmy sprawdzony schemat działania, sprawiający że skuteczna reklama Google Ads w Twojej branży przyniesie rzeczywiste korzyści materialne i wizerunkowe. Jak przebiega proces tworzenia kampanii od kulis? Tylko siedem kroków dzieli Cię od sukcesu:

 • Krok 1 → obsługa zapytania sprzedażowego i krótki wywiad z Klientem

 • Krok 2 → analiza transakcyjnych fraz kluczowych, pasujących do Twojej branży

 • Krok 3 → zaprezentowanie wstępnej oferty wraz z dokładnym cennikiem

 • Krok 4 → podpisanie umowy z Klientem i rozpoczęcie realizacji

 • Krok 5 → uruchomienie najskuteczniejszych dla Ciebie form reklamy

 • Krok 6 → bieżąca optymalizacja działań na koncie Google Ads

 • Krok 7 → regularne raportowanie postępów i tworzenie rekomendacji

Chcesz sprawnie pozyskiwać Klientów dla swojej firmy? Zleć nam skuteczne kampanie Google Ads.

Skuteczna reklama Google Ads bez analizy słów kluczowych? To nie zadziała

Jednak sam schemat nie wystarczy, żeby Twoja firma zaczęła zarabiać na widoczności w Google. Należy jeszcze wiedzieć, w jaki sposób wdrożyć w życie wyżej wymienione kroki. Zacznijmy od początku, czyli od słów kluczowych. Stanowią one prawdziwy fundament efektywnych kampanii, dlatego też nie można w żaden sposób ich zlekceważyć. Wybrane hasła będą determinować rodzaj wyszukiwań, na jakie wyświetli się Twój komunikat marketingowy w wyszukiwarce. I to właśnie nad frazami kluczowymi spędzamy najwięcej czasu jeszcze przed rozpoczęciem realizacji. Swoją uwagę skupiamy tylko na transakcyjnych słowach kluczowych, dzięki którym skuteczna reklama Google Ads faktycznie ściągnie na prowadzoną przez Ciebie stronę internetową wyłącznie osoby, wykazujące największe zainteresowanie asortymentem bądź usługą. Musisz wiedzieć, że takie frazy nie są nigdy wynikiem typowania lub przypadkowej selekcji. W codziennej pracy wykorzystujemy zweryfikowane przez Google narzędzia analityczne. Pomaga nam też tu wieloletnie doświadczenie. W efekcie końcowym nasi Klienci otrzymują rozbudowaną listę haseł, gotowych do uruchomienia w ramach konkretnych usług Ads / AdWords. Zestawienie te jest stale aktualizowane już w trakcie prowadzenia działań marketingowych. Trzymamy rękę na biznesowym pulsie przez cały czas. I to dlatego skuteczne kampanie Google Ads są standardem w naszej agencji Afterweb!

Jeśli Twoje słowa kluczowe nie będą transakcyjne, na prowadzoną przez Ciebie stronę internetową ściągniesz niskiej jakości ruch. Skuteczna reklama Google Ads wymaga od doświadczonych specjalistów uruchomienia wyłącznie takich fraz, które od razu determinują potencjalnego Klienta, idealnie wpisującego się w wybraną wcześniej grupę docelową. Unikaj ogólnych haseł. Promując firmę z butami sportowymi na słowo kluczowe „buty” narazisz się na wyszukiwania i kliknięcia od osób, poszukujących obuwia roboczego, wieczorowego i butów na zimę. To zdecydowanie zbyt szerokie spektrum wyszukiwań.

Ile kosztuje skuteczna reklama Google Ads? Odpowiadamy na najważniejsze pytania

Jak już doskonale wiesz, finalny koszt działań marketingowych bezpośrednio przekłada się na ich efektywność. Skuteczne kampanie Google Ads nie powinny generować wysokich nakładów, jeżeli planujesz zachować atrakcyjny stosunek wydatków do osiągniętych w ten sposób przychodów. Już na starcie musisz wiedzieć, że w trakcie poszukiwania agencji marketingowej z pewnością trafisz na nierzetelnych specjalistów, którzy zaproponują Ci wygórowany cennik Google Ads. Przed tego typu praktykami przestrzegamy od dawna i zawsze informujemy o czynnikach, jakie powinny mieć finalny wpływ na koszt działań promocyjnych w wyszukiwarce Google. Estymując budżet w skali miesięcznej weź pod uwagę sumę wydawaną na kliknięcia oraz prowizję procentową dla ekspertów opiekujących się kontem. Skuteczna reklama Google Ads nie potrzebuje żadnych innych nakładów finansowych. Co warte podkreślenia, budżet na kliknięcia można oszacować jeszcze przed startem promocji. Zwłaszcza, jeżeli decydujesz się wyłącznie na kampanię tekstową. Naszym Klientom przedstawiamy w takich przypadkach cenniki oparte na profesjonalnej analizie słów kluczowych. Stanowi ona podstawę wyliczania finansów niezbędnych do uruchomienia reklam Google Ads.

skuteczna reklama google ads
źródło: https://unsplash.com/photos/NeTPASr-bmQ

Przestrzegamy również przed podpisaniem umowy na uniwersalny cennik reklamy w wyszukiwarce Google. Takie praktyki nie mają prawa bytu w branży marketingu internetowego. Cena na fakturze za realne kliknięcia w Twoje odnośniki uzależniona jest od naprawdę wielu czynników. Skuteczne kampanie Google Ads powinny uwzględniać chociażby:

 • konkurencyjność reprezentowanej przez Ciebie branży

 • rodzaj reklamy w Google Ads (kampania tekstowa, produktowa, Display itp.)

 • ilość i potencjał słów kluczowych dobranych do promocji firmy

 • maksymalne stawki opłacane przez konkurencję

 • rodzaj kierowania reklam Google Ads

Zobacz również: Kampania lokalna Google Ads

Zapewniamy najwyższe standardy. Skuteczne kampanie Google Ads i ich optymalizacja

To nie prawda, że sponsorowane kampanie w wyszukiwarce Google można pozostawić samopas. Nawet jeśli zostały stworzone zgodnie ze sztuką, po czasie będą wymagały odpowiednich zabiegów optymalizacyjnych. Pierwsze korekty często należy wprowadzać kilkanaście godzin po stworzeniu komunikatów. W innym przypadku, Twoja skuteczna reklama Google Ads będzie jedynie kolejnym marzeniem. Nasi specjaliści regularnie monitorują sytuację Klientów. Na bieżąco wprowadzamy również szereg istotnych zmian, jakie umożliwiają ściąganie na stronę internetową wyłącznie takich potencjalnych kontrahentów, którzy wykazują zainteresowanie Twoimi produktami. Szczególną uwagę w tym przypadku przykładamy do kontrolowania sposobu wyświetlania reklam. Skuteczne kampanie Google Ads o charakterze lokalnym nie powinny być widoczne na innym terenie, niż sobie tego zażyczysz. Weryfikacji wymagają także słowa kluczowe. Zwłaszcza te wypisywane przez użytkowników sieci. Bałagan w tym segmencie potrafi zniwelować pracę nawet tych najbardziej doświadczonych ekspertów. Oprócz tego aspektami wymagającymi monitorowania jest zakładka rekomendacji od Google, profilów płatności oraz sekcja statystyk demograficznych na koncie. Jeśli oddasz je w ręce pracowników Afterweb możesz mieć pewność, że skuteczne kampanie Google Ads spełniają wszystkie najnowocześniejsze standardy efektywnych reklam sponsorowanych.

Skuteczna reklama Google Ads? Dla specjalistów z Afterweb to codzienność. Sprawdź to na własnej skórze!

Marzy Ci się skuteczna reklama Google Ads? Pomożemy Ci unikać błędów!

Już na etapie pierwszych wywiadów z potencjalnymi partnerami biznesowymi niezwykle często otrzymujemy pytanie, czy skuteczne kampanie AdWords / Ads można realizować samodzielnie? I odpowiedź zawsze brzmi identycznie – to ogromne ryzyko wpadnięcia w jedną z kilku popularnych pułapek. Jako certyfikowani eksperci bierzmy na swoje barki ciężar prowadzenia konta w sposób maksymalnie efektywny. Bez zaawansowanej wiedzy na temat funkcjonowania branży czy też bez wieloletniego doświadczenia nie będziesz w stanie na poważnie zagrozić Twojej największej konkurencji. Skuteczna kampania AdWords / Google Ads praktycznie eliminuje pole do popełniania błędów. Najdrobniejsze potknięcia przy wyborze strategii ustalania stawek, wysokości max. CPC czy podczas analizy słów kluczowych ucieszą jedynie rywali. Z tego powodu zalecana jest praca ze specjalistami. Dodatkowo, jeżeli wybierzesz doświadczoną agencję, możesz liczyć na wsparcie oraz wykorzystanie ich wiedzy w codziennym marketingu online. To w tej chwili najbardziej opłacalna opcja promowania swojego biznesu w wyszukiwarce.

Najczęściej zadawane nam pytania
#1 Jakie informacje zawrzeć w reklamie, aby uzyskać skuteczne kampanie Google Ads?
Idealna strategia reklamowa w internecie powinna stanowić połączenie przekazu marketingowego z kilkoma najważniejszymi informacjami dla Twojego potencjalnego Klienta. Żeby jakość kampanii została oceniona przez Google na satysfakcjonującym poziomie, musisz wykorzystać w niej każdą frazę dobraną pod konkretny komunikat. Z naszego doświadczenia rekomendujemy też stosowanie chwytliwego CTA oraz nakreślanie w nagłówkach elementów, jakimi wyróżniasz się na tle swojej konkurencji. Posiadasz atrakcyjny cennik czy możliwość rezerwacji online? Skuteczna reklama AdWords / Google Ads lubi takie smaczki!
#2 Skuteczna reklama Google Ads a pozycjonowanie SEO. Czy mogę to połączyć?
Zdecydowanie tak! Obie formy promocji w żaden sposób ze sobą nie konkurują. Mało tego, wielu doświadczonych specjalistów poleca uruchomić skuteczne kampanie AdWords / Google Ads wtedy, kiedy dopiero zaczynasz swoją przygodę z pozycjonowaniem. Wówczas sponsorowana reklama jest odpowiedzialna za wyświetlanie się na pierwszej stronie wyszukiwarki Google, a Ty skupisz się na budowie trwałych pozycji w organicznym zestawieniu. Warto również podkreślić, że w Google Ads skuteczna kampania może być wyłączona bądź dostosowana do SEO w czasie rzeczywistym.
#3 Gdzie dokładnie będą się wyświetlać skuteczne kampanie Google Ads?
Wszystko uzależnione jest od wyboru odpowiedniej formy promocji dla Twojego przedsiębiorstwa. Co do zasady, najczęściej skuteczna reklama Google Ads jest widoczna w oknie wyszukiwarki. I tu masz tak na dobrą sprawę kilka opcji do wyboru: linki sponsorowane tekstowe, Google Zakupy lub wizytówka Google Maps. Warto jednak podkreślić, że amerykański gigant współpracuje również ze skrzynką Gmail, serwisem YouTube oraz siatką zaufanych partnerów medialnych – to rozbudowana grupa lokalnych i ogólnopolskich witryn. Jak widać, skuteczna reklama Google Ads może być obecna dosłownie wszędzie!

Opinie użytkowników

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...
Afterweb - Wyższy standard SEO

Afterweb

SEM/SEO/PPC

Od przeszło 16 lat specjalizujemy się w optymalizacji i pozycjonowaniu oraz reklamie PPC w wyszukiwarkach. Nasze główne usługi to pozycjonowanie organiczne i obsługa kampanii reklamowych w Google Ads.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33