Pozycjonowanie

Poznaj nasz pomysł na pozycjonowanie w wyszukiwarce Google. Zacznij mierzyć wysoko!

Internetowa Promocja w Google według Strategii Afterweb

Nie ma dziś biznesu, którego nie dałoby odnaleźć się w wyszukiwarce Google. Wystarczy wpisać interesujące nas hasło, by uzyskać miliony wyników na pożądany temat. Wraz z postępem technologicznym oraz rozwojem Internetu, również przedsiębiorcy zaczęli korzystać z mocy sieci. Pozycjonowanie w wyszukiwarce Google uchodzi obecnie za jedną z najskuteczniejszych, a także najczęściej wybieranych metod promocji swojego biznesu ścieżką online. W Afterweb już od 2008 roku pracujemy na sukcesy Klientów, którzy zdecydowali się na powierzenie nam swoich witryn w celu zwiększenia ich widoczności. W dzisiejszych czasach bez reklamy ani rusz – sprawdź, jak robimy to w naszej agencji już od ponad dekady! Reklama w Internecie to przyszłość; otwórz się na nowe wraz ze specjalistami z zakresu SEO/SEM.

Pozycjonowanie w wyszukiwarce Google z firmą Afterweb to korzystna inwestycja!

Google rządzi – dosłownie i w przenośni. Obecnie najpopularniejsza wyszukiwarka ma swoje grono fanów na całym świecie, a umieszczone tam strony WWW uchodzą za bezpieczne, rzetelne i wiarygodne. Budując swoją markę w sieci, z pewnością chcesz dotrzeć do jak największej ilości odbiorców, prawda? Google daje Ci taką możliwość. Dziennie z wyszukiwarki korzystają miliony osób, w tym wielu z nich może wykazać zainteresowanie Twoimi produktami lub usługami, jakie oferujesz. Pozycjonowanie stron w wyszukiwarce Google jest procesem, którego głównym celem jest zwiększenie widoczności strony internetowej. Osiągnięcie wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania może przynieść dużą ilość potencjalnych Klientów. Właśnie dlatego Afterweb zajmuje się pozycjonowaniem akurat w Google – wypływamy na głębokie wody, z zamiarem zapracowania na sukces naszych Klientów dzięki spersonalizowanym strategiom na optymalizację ich stron internetowych. W związku z faktem, że wyszukiwarka Google jest znana z precyzyjnego dopasowywania wyników do zapytań użytkowników, jeżeli Twoja strona będzie właściwie zoptymalizowana pod kątem odpowiednich słów kluczowych, tematu i treści, istnieje większa szansa na wyświetlanie się Twojej witryny w odpowiedzi na zapytania powiązane z branżą, jaką reprezentujesz. Ponadto, w porównaniu do innych form reklamy online, takich jak płatne reklamy Google Ads, pozycjonowanie w wyszukiwarce Google (w wynikach organicznych) może być bardziej opłacalne. Mimo tego że pozycjonowanie wymaga nakładu czasu i wysiłku, raz osiągnięta dobra pozycja może przynosić korzyści przez długi czas bez ciągłych opłat za reklamę. Chcesz sięgnąć po więcej? Zacznij współpracę z naszą agencją!

Opowiadamy, dlaczego pozycjonowanie stron w wyszukiwarce Google się opłaca

Pozycjonowanie w wyszukiwarce Google może okazać się dla Ciebie prawdziwym strzałem w dziesiątkę – zwłaszcza, jeżeli jesteś cierpliwy i zdajesz sobie sprawę z tego, że dobre efekty wymagają często sporych nakładów pracy. Proces pozycjonowania ma wiele zalet, wśród których jesteśmy w stanie wymienić:

 • Zwiększenie widoczności witryny. Poprzez skuteczne pozycjonowanie stron w wyszukiwarce Google, witryna ma większą szansę na wyświetlenie się przed potencjalnymi klientami lub czytelnikami. Większa widoczność prowadzi do szukają produktów czy usług powiązanych z Twoją branżą i trafiają na dobrze zoptymalizowaną stronę, mają większą skłonność do dokonania konwersji, czyli podjęcia pożądanej akcji, takiej jak zakup, rejestracja czy skontaktowanie się w sprawie szczegółów.

 • Większa wiarygodność i autorytet. Strony znajdujące się na wyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania są często postrzegane jako bardziej wiarygodne i godne zaufania. Osiągnięcie wysokiej pozycji może zwiększyć autorytet firmy w oczach użytkowników. Pozycjonowanie stron w Google to doskonała decyzja, zważywszy na szerokie spektrum możliwości dotarcia do konkretnej grupy odbiorców, którzy w niedalekim czasie mogą stać się Twoimi stałymi Klientami.

 • Długoterminowe efekty. Faktem jest, że osiągnięcie wysokiej pozycji w wynikach organicznych może przynosić korzyści przez długi okres czasu, nawet po zakończeniu procesu, jakim jest pozycjonowanie stron w wyszukiwarce Google. To oznacza, że ​​możesz kontynuować czerpanie korzyści z wysokich pozycji, nawet bez ciągłych nakładów finansowych na reklamę.

 • Zwiększenie ruchu lokalnego. Dla firm działających w określonym obrębie, lokalne pozycjonowanie w wyszukiwarce Google może pomóc w dotarciu do klientów w okolicy. Dobre zoptymalizowanie strony pod kątem lokalnych słów kluczowych może zwiększyć ruch od lokalnych użytkowników.

 • Zintegrowane podejście do marketingu internetowego. Pozycjonowanie stron w wyszukiwarce Google jest często integralną częścią strategii marketingowej, która może działać synergicznie z innymi działaniami, takimi jak treści w mediach społecznościowych, kampanie reklamowe czy e-mail marketing.

Jak przeprowadzamy pozycjonowanie strony w wyszukiwarce Google?

W Afterweb pierwszym krokiem w celu poprawy widoczności strony każdego z naszych Klientów jest dokładna analiza fraz kluczowych. To proces badania i wybierania konkretnych słów kluczowych, które potencjalni użytkownicy wpisują w wyszukiwarkę, aby znaleźć informacje, produkty lub usługi związane z Twoją branżą. Analiza ta jest kluczowym krokiem w procesie jakim jest pozycjonowanie strony w wyszukiwarce Google, ponieważ pomaga określić, jakie słowa kluczowe są najważniejsze dla Twojej witryny i jakie treści powinny być optymalizowane pod kątem tych słów. Kolejną czynnością jest audyt SEO strony internetowej. Ten kompleksowy proces przeglądu, analizy i oceny różnych elementów strony pod kątem optymalizacji pod wyszukiwarki. W grę wchodzi tu analiza indeksowalności strony, struktury URL, badanie prędkości oraz responsywności, a także wyszukiwanie ewentualnych błędów w witrynie, które trzeba jak najszybciej naprawić. Celem takiego audytu jest zidentyfikowanie słabych punktów, błędów technicznych oraz możliwości poprawy, które mogą wpłynąć na widoczność strony w wynikach wyszukiwania i ogólną skuteczność SEO.

Pozycjonowanie stron w wyszukiwarce Google można podzielić na wewnętrzną i zewnętrzną optymalizację stron (On-Site SEO i Off-Site SEO). On-Site SEO polega na tworzeniu strony, która jest zrozumiała i wartościowa zarówno dla użytkowników, jak i robotów wyszukiwarek. To jest fundamentem skutecznej strategii SEO, ponieważ to, co znajduje się na stronie, ma ogromny wpływ na to, jak wyszukiwarki ją oceniają i gdzie ją wyświetlają w wynikach wyszukiwania. W Afterweb przykładamy ogromną uwagę do szczegółów, takich jak poprawa struktury strony i optymalizacja treści obfitej w wybrane słowa kluczowe, której celem jest dostarczanie użytkownikom odpowiednich informacji. Dbamy o to, by poruszanie się po stronie internetowej Klienta, było dla potencjalnego odwiedzającego komfortowe i zachęcające do podjęcia interakcji. Nie zapominamy przy tym o zewnętrznej optymalizacji, która odnosi się do działań i strategii związanych z poprawianiem widoczności i autorytetu strony internetowej poprzez czynniki znajdujące się poza samą stroną. W przeciwieństwie do On-Site SEO, które koncentruje się na optymalizacji elementów wewnętrznych strony, Off-Site SEO koncentruje się na budowaniu linków, relacji i aktywności w Internecie, które wpływają na postrzeganie strony przez wyszukiwarki i użytkowników. Pozycjonowanie w wyszukiwarce Google z Afterweb to przede wszystkim nacisk na etyczny i wysoce rozbudowany link building. W celu uskutecznienia naszych działań, skupiamy się przede wszystkim na zdobywaniu wartościowych i naturalnych linków zwrotnych. Celem Google jest dostarczanie użytkownikom szczegółowych oraz wartościowych treści – naszą misją jest zbudowanie solidnych fundamentów dla Twojej strony internetowej i jej stała aktualizacja, dzięki której osiągnie ona korzystne miejsce w rankingu wyszukiwania.

Zależy Ci na tym, by rozwinąć swój biznes? Pozycjonowanie w wyszukiwarce Google z Afterweb to Twoja szansa!

Skuteczne pozycjonowanie stron w Google
źródło: https://images.pexels.com/photos/10963241/pexels-photo-10963241.jpeg

Wyjaśniamy, na czym polega skuteczne pozycjonowanie stron w Google z naszą agencją!

Agencja Afterweb świadczy swoje usługi od ponad dziesięciu lat. Pomagamy naszym Klientom w osiąganiu sukcesów na skalę lokalną, krajową oraz międzynarodową, wykorzystując ku temu autorskie metody pozycjonowania oraz dopasowując indywidualne strategie na skuteczne pozycjonowanie w wyszukiwarce Google. Współpracując z gronem naszych specjalistów możesz liczyć między innymi na:

 • Pełne wsparcie podczas całego procesu jakim jest pozycjonowanie stron w Google. Każdy Klient otrzymuje swojego opiekuna SEO, stanowiącego swoisty łącznik z agencją. To właśnie z nim będziesz mógł kontaktować się w sprawie jakichkolwiek pytań czy w celu uzyskania informacji o bieżących zmianach na stronie i postępach, jakie przyniosły dotychczasowe działania.

 • Strategię i plan działania oparte na wstępnej analizie i audycie SEO Twojej strony internetowej. Nasi doświadczeni eksperci przeprowadzą analizę Twojej witryny, konkurencji i rynku, aby opracować spersonalizowaną strategię, która najlepiej odpowiada Twoim celom biznesowym. Dzięki temu pozycjonowanie stron w wyszukiwarce Google będzie znacznie skuteczniejsze.

 • Czynności skoncentrowane na celu w oparciu o ustalone założenia. Nasza agencja SEO zajmie się kompleksowym planem działań, który obejmuje zarówno On-Site SEO (optymalizacja na stronie) jak i Off-Site SEO (budowanie linków, marketing treści itp.), pozwalając Ci skupić się na prowadzeniu biznesu. Jednocześnie będziesz stale informowany o wszystkich procesach zachodzących na stronie internetowej w postaci kwartalnych raportów wysyłanych na Twoją skrzynkę odbiorczą.

 • Profesjonalną optymalizację treści. Pomagamy w tworzeniu i optymalizacji treści, tak aby była wartościowa dla użytkowników i zgodna z zasadami SEO. Nie od dziś wiadomo, że sprawny content marketing dostosowany do określonej grupy odbiorców kryje w sobie prawdziwą moc! Nasi copywriterzy chętnie stworzą ciekawe i zrozumiałe treści obfite w słowa kluczowe, łącząc wiedzę techniczną obejmującą prawidłowe pozycjonowanie stron w wyszukiwarce Google wraz z kreatywnym podejściem do tworzenia angażujących treści.

 • Lepszą widoczność w wynikach wyszukiwania. Nasi specjaliści codziennie dokładają wszelkich starań ku temu, by każdy Klient czuł się usatysfakcjonowany i wiedział, za co konkretnie płaci. Gramy w otwarte karty – zależy nam na sprawnej komunikacji i poprawie widoczności Twojej strony internetowej w organicznych wynikach wyszukiwania tak samo jak Tobie. Łączy nas ten sam cel, do którego dążymy!

Zobacz również: Skuteczna reklama Google Ads

Dlaczego odradzamy samodzielne pozycjonowanie stron w wyszukiwarce Google?

Skuteczne pozycjonowanie stron w Google możliwe jest wyłącznie wtedy, gdy w procesie biorą udział osoby doświadczone. Miesiąc na naukę SEO nie wystarczy – jako specjaliści wciąż uczymy się nowych rzeczy, ze względu na błyskawiczny rozwój naszej branży. Google stale wprowadza nowe aktualizacje, zaś naszym obowiązkiem jest nadążać za zmianami i w miarę możliwości wdrażać je na strony internetowe naszych Klientów. Nie uważamy, że samodzielne pozycjonowanie stron jest czymś niemożliwym; owszem, jest to rzecz do wykonania, jednak przed przystąpieniem do działania w oparciu o własne przeczucie i pozyskaną wiedzę, musisz zastanowić się nad opłacalnością takiej inwestycji. Wizja oszczędności bardzo często jest czymś złudnym, zaś ryzyko popełnienia błędu może wiązać się z konsekwencjami, jakich nie będzie dało się przeskoczyć. Osoby zaczynające samodzielne pozycjonowanie strony w wyszukiwarce Google mogą napotkać problemy takie jak:

 • Pozycjonowanie stron w wyszukiwarce Google w oparciu o nieskuteczne frazy kluczowe.

 • Keyword stuffing, czyli nadmierne upychanie słów kluczowych w treściach na stronie (może zostać to odczytane jako potencjalny spam, co nie jest dobre dla pozycji witryny).

 • Brak specjalistycznych narzędzi, bez których utworzona strategia na pozycjonowanie strony w wyszukiwarce Google może nie przynieść oczekiwanych korzyści.

 • Budowanie niskiej jakości linków, kategoryzowanych jako „spamerskie” (podobnie jak keyword stuffing, słaby link building uznawany jest za spam i karany przez Google).

SEO to obszar, który stale się rozwija, a błędy w pozycjonowaniu mogą prowadzić do utraty widoczności w wynikach wyszukiwania lub karań ze strony wyszukiwarek. Jeśli nie masz doświadczenia w SEO, warto skonsultować się z profesjonalistą lub agencją, aby uniknąć tych błędów i osiągnąć skuteczne rezultaty.

Postaw na pracę z ekspertami – wybierz pozycjonowanie strony w Google z Afterweb

Pozycjonowanie strony w wyszukiwarce Google z profesjonalistami – postaw na naszą agencję SEO/SEM!

Wieloletnie doświadczenie i pasja, jaką darzymy zagadnienia z zakresu marketingu online pozwoliła stworzyć zgrany zespół specjalistów z wielu obszarów powiązanych z szerokim zagadnieniem, jakie stanowi skuteczne pozycjonowanie stron w Google. Firma Afterweb stale się rozwija, dzięki czemu wzrasta nasza wiedza i możliwości jakie jesteśmy w stanie zaoferować Ci podczas trwania naszej współpracy. W dzisiejszych czasach bez reklamy nie ma biznesu, zwłaszcza w gronie stale powiększającej się konkurencji. Już dziś zastanów się nad współpracą z Afterweb. Każdemu, kto kontempluje nad tym, co może wnieść pozycjonowanie strony w wyszukiwarce Google do prowadzonego przez niego biznesu oferujemy wstępną, bezpłatną i niezobowiązującą analizę jego strony. Podczas niej nasz specjalista postawi swoistą diagnozę i przedstawi potencjalny plan działania, w celu wypozycjonowania witryny na wysokie miejsce w rankingu wyszukiwarki. Chcesz otrzymać taką wycenę? Wystarczy że wypełnisz formularz widniejący na naszej stronie internetowej, gdzie przedstawisz nam swoją stronę i cele, jakie chciałbyś osiągnąć. Resztą zajmiemy się sami. Konkurencja nie śpi; zacznij działać już dziś, by nie pozostać w tyle. Użytkowników nie interesuje trzecia strona w Google tylko TOP 10 – udowodnimy Ci, że osiągnięcie tego jest możliwe.

Najczęściej zadawane nam pytania
#1 Czy pozycjonowanie strony w wyszukiwarce Google jest ważniejsze niż reklamy płatne?
Zarówno jedna i druga forma reklamy są skuteczne oraz istotne, jeżeli zależy nam na wypromowaniu swojego biznesu. Jednak to pozycjonowanie stron w wyszukiwarce Google daje znacznie dłuższe efekty nawet po zakończeniu działań na stronie internetowej. Pozycjonowanie stron przyczynia się do lepszej widoczności witryny w wynikach wyszukiwania, co może zwiększyć ruch, poprawić konwersje oraz wzmocnić pozycję marki w Internecie.
#2 Ile czasu trzeba czekać na efekty jakie ma przynieść pozycjonowanie w wyszukiwarce Google?
Czas oczekiwania na efekty różni się w zależności od wielu czynników, takich jak: ilość zmian potrzebnych do wdrożenia na stronie, kondycji witryny czy działaniom jakie podejmuje konkurencja. Zawsze powtarzamy naszym Klientom, że na efekty pozycjonowania trzeba czekać; od kilku tygodni do miesięcy. Reklama ta jednak jest na tyle skuteczna, że w dzisiejszych czasach decyduje się na nią coraz więcej przedsiębiorców.
#3 Skuteczne pozycjonowanie stron w Google: czy warto inwestować w marketing treści?
Oczywiście, że tak. Marketing treści jest dziś bardzo ważny i może przynieść wiele korzyści. Tworzenie wartościowej treści przyciąga użytkowników i może prowadzić do zdobywania naturalnych linków oraz poprawy widoczności. Treść angażuje odbiorców oraz wpływa na postrzeganie przez nich marki. Nie bez powodu mówi się dziś, że content marketing to klejnot w koronie reklamy online!

Opinie użytkowników

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...
Afterweb - Wyższy standard SEO

Afterweb

SEM/SEO/PPC

Od przeszło 16 lat specjalizujemy się w optymalizacji i pozycjonowaniu oraz reklamie PPC w wyszukiwarkach. Nasze główne usługi to pozycjonowanie organiczne i obsługa kampanii reklamowych w Google Ads.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33