Wyróżnimy Twoją firmę na tle konkurencji w Krakowie. Powierz projektowanie i tworzenie stron www specjalistom z AFTERWEB!

tworzenie stron www Kraków

Firmowa witryna internetowa pełni mnóstwo ważnych funkcji. Od budowania korzystnego wizerunku po skuteczne zachęcanie zainteresowanych osób do skorzystania z przedstawionej oferty. Aby do maksimum wycisnąć potencjał biznesowy, jaki drzemie w prowadzeniu serwisu www Twojej firmy z Krakowa, trzeba zacząć od samego początku. Tworzenie stron internetowych to kompleksowe zagadnienie, obejmujące zarówno kwestie stricte techniczne, jak również zawartość merytoryczną czy oczekiwania samych użytkowników. W AFTERWEB podejmujemy się realizacji nawet najbardziej wymagających koncepcji – projektowanie stron www z myślą o końcowym odbiorcy pozwoli Ci naprawdę aktywnie działać w sieci i czerpać z tego korzyści, a nie tylko być w niej obecnym.

Kraków jest miastem jedynym w swoim rodzaju, gdzie lokalne firmy stoją przed koniecznością rywalizacji z wieloma konkurentami. Korzystanie z darmowych i łatwo dostępnych szablonów lub kreatorów stron internetowych sprawi, że konsumenci szybko o Tobie zapomną. W dłuższej perspektywie opłaca się tworzenie stron www według indywidualnego pomysłu. Spójność wszystkich elementów, jakie składają się na identyfikację wizualną marki, to klucz do trwałego zapisania się w świadomości krakowskich klientów. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z AFTERWEB w tym zakresie, możesz liczyć na wszystko, co najlepsze!

Strona internetowa firmy musi być jej wizytówką. Dla każdego Klienta z Krakowa przygotujemy kilka unikalnych koncepcji


Królewska 51, 30-081 Kraków

Nasza oferta na projektowanie stron internetowych jest nadzwyczaj elastyczna. 3 podstawowe pakiety, różniące się między innymi liczbą stawianych przez nas podstron oraz wariantów graficznych do wyboru, to dopiero początek. Krakowskim przedsiębiorcom proponujemy do tego szereg usług dodatkowych. O ile automatyczne dostosowywanie się witryny do wszelkich urządzeń mobilnych jest standardem, tak już przygotowanie kilku wersji językowych czy wprowadzenie specjalnych funkcjonalności do kodu zależą tylko od Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami i przedstaw swoją wizję, a pokażemy Ci co trzeba będzie zrobić, by ją urzeczywistnić.

Czas stworzenia strony internetowej zależy od wielu zmiennych, z zakresem prac do wykonania na czele. Przecież wykreowanie loga i wszystkich elementów layoutu, ich pocięcie oraz zakodowanie wymaga znacznie więcej wysiłku, niż dopasowanie istniejących już składowych do konkretnej marki. Niektóre projekty stron internetowych realizujemy w ok. 4 tygodnie robocze, a bardziej zaawansowane witryny, zbudowane na specjalne życzenie i w pełni gotowe do pozycjonowania pod Kraków, będą powstawać stosownie dłużej. Gwarantujemy, że po oddaniu serwisu w Twoje ręce wszystko będzie działać jak w szwajcarskim zegarku. Przez pół roku zapewniamy kompleksowe wsparcie techniczne, służymy również fachowym doradztwem.

Projekt strony www dostosowanej do urządzeń mobilnych musi spełniać szczególne wymogi. Zadbamy o każdy szczegół

 tworzenie stron internetowych Kraków

W tworzeniu stron internetowych koncentrujemy się na ich jakości, by spełniały najnowsze standardy oraz wymogi techniczne. Nowoczesne serwisy nie tylko prezentują się lepiej, ale też działają szybciej i są wyżej oceniane przez algorytmy wyszukiwarki Google. Aktualne trendy zakładają tzw. Responsive Web Design: projektowanie stron www w taki sposób, aby te samodzielnie dopasowywały się do smartfonów, tabletów, monitorów, laptopów itd. Rzeczona responsywność upraszcza zarządzanie całym serwisem. Odpada konieczność aktualizowania desktopowej i mobilnej wersji osobno. Profesjonalne tworzenie stron www przez AFTERWEB pozwoli Ci w pełni skoncentrować się na prowadzeniu biznesu w Krakowie – w końcu czasu nie da się kupić za żadne pieniądze!

Kraków to w sektorze IT drogi rynek? Udowadniamy, że cennik tworzenia stron www może być naprawdę atrakcyjny

Możemy się zająć nie tylko postawieniem serwisu na serwerach hostingu, wybranego przez Ciebie lub poleconego przez nas. Zespół agencji jest w pełni gotowy do wdrożenia wszelkich narzędzi, które dziś są w zasadzie niezbędne i nie do zastąpienia. Tworzenie stron internetowych musi uwzględniać konieczność integracji z Google Analytics, Google Search Console, rozszerzeń do mierzenia konwersji, instalacji certyfikatu SSL itd. Możemy się zająć również przygotowaniem treści. Podkreślających związki Twojej firmy z Krakowem, merytorycznych, przyjaznych wyszukiwarce, krótko rzecz ujmując: takiego contentu, który wydatnie przyczyni się do zwiększenia przez Ciebie sprzedaży.

Stworzenie strony internetowej od zera wymaga trochę czasu i pieniędzy, ale potem Kraków zwróci Ci te wydatki z nawiązką

projektowanie stron internetowych Kraków

Zapewne w tym momencie zaczynasz coraz poważniej zastanawiać się, ile to wszystko może kosztować. Niewątpliwie nasza oferta na tworzenie stron www nie należy do najtańszych na rynku. Jednak gdyby porównać jakość zbudowanych do tej pory przez AFTERWEB serwisów do tego, co robią inne firmy IT w Krakowie, poniższy cennik od razu zaczyna wyglądać zdecydowanie bardziej atrakcyjnie. Mniej niż 2000 złotych za własną, niepowtarzalną witrynę, dopracowaną pod kątem technicznym i zgodną z normami RWD, to naprawdę korzystna dla Ciebie propozycja. Oprócz pakietu Start mamy również opcje Premium oraz Optimum – pamiętaj, że dokładna kwota za projekty stron internetowych może się zmienić, jeśli dobierzesz dodatkowe usługi.

Dlaczego wydawanie większej sumy miałoby Ci się opłacać? Indywidualny projekt graficzny nada Twojej firmie wyjątkowego charakteru, a na tak selektywnym rynku lokalnym jak Kraków wyrazisty wizerunek będzie ogromnym atutem. Poza tym od AFTERWEB otrzymasz witrynę przygotowaną do pozycjonowania, którą będziesz całkowicie samodzielnie zarządzać. Powierzając tworzenie stron www nam otrzymasz dostęp do prostego w obsłudze CMS-a. Godzina podstawowego szkolenia z poruszania się po panelu, dodawania nowych podstron, wpisów blogowych czy galerii wystarczy, by rozwijać zawartość firmowego serwisu bez pomocy z zewnątrz.

Projektowanie stron internetowych to dopiero pierwszy krok. Trzeba ją jeszcze wypełnić dobrej jakości treścią

Nowy content czy modyfikacje informacji o firmie będziesz wprowadzać za pośrednictwem WordPressa. To zdecydowanie najpopularniejszy silnik, darmowy i niezwykle elastyczny, dzięki któremu tworzenie stron internetowych i późniejsze dodawanie na nich treści są naprawdę łatwe i intuicyjne. Nie musisz znać HTML-a ani innego języka programistycznego, by szybko się odnaleźć we wszystkich funkcjonalnościach. O słuszności tego rozwiązania najlepiej świadczy fakt, że w ujęciu globalnym projekty stron internetowych bazują głównie WordPressie. Jego udziały szacuje się na 33-38%, a następna w kolejności Joomla odpowiada za niespełna 4% wszystkich stron www na świecie.

Krótkie podsumowanie: AFTERWEB zapewni Ci sprawny serwis internetowy wraz z całym zestawem potrzebnych rozszerzeń, którym będziesz zarządzać w pełni swobodnie. Możesz również liczyć na fachowe doradztwo kompetentnych specjalistów, w każdym aspekcie funkcjonowania firmowej witryny www. Dzięki niezrównanej jakości, jakim charakteryzuje się nasze tworzenie stron www Kraków zacznie postrzegać Twoją markę w znacznie korzystniejszym świetle. Mamy na koncie naprawdę zaawansowane projekty, chętnie przygotujemy ofertę specjalnie pod indywidualne potrzeby i oczekiwania. Możemy Cię zapewnić, że stworzenie strony internetowej przez agencję SEO przyniesie mnóstwo wymiernych korzyści dla Twojego krakowskiego biznesu!

FAQ

Poszerz widoczność w Google poprzez SEO i PPC

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4  gwiazdki5 gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...