Projektowanie / tworzenie stron Kraków

Wyróżnimy Twoją firmę na tle konkurencji w Krakowie. Powierz projektowanie i tworzenie stron www specjalistom z Afterweb!

tworzenie stron www Kraków

Firmowa witryna internetowa pełni mnóstwo ważnych funkcji. Od budowania korzystnego wizerunku po skuteczne zachęcanie zainteresowanych osób do skorzystania z przedstawionej oferty. Aby do maksimum wycisnąć potencjał biznesowy, jaki drzemie w prowadzeniu serwisu www Twojej firmy z Krakowa, trzeba zacząć od samego początku. Tworzenie stron internetowych to kompleksowe zagadnienie, obejmujące zarówno kwestie stricte techniczne, jak również zawartość merytoryczną czy oczekiwania samych użytkowników. W Afterweb podejmujemy się realizacji nawet najbardziej wymagających koncepcji – projektowanie stron www z myślą o końcowym odbiorcy pozwoli Ci naprawdę aktywnie działać w sieci i czerpać z tego korzyści, a nie tylko być w niej obecnym.

Kraków jest miastem jedynym w swoim rodzaju, gdzie lokalne firmy stoją przed koniecznością rywalizacji z wieloma konkurentami. Korzystanie z darmowych i łatwo dostępnych szablonów lub kreatorów stron internetowych sprawi, że konsumenci szybko o Tobie zapomną. W dłuższej perspektywie opłaca się tworzenie stron www według indywidualnego pomysłu. Spójność wszystkich elementów, jakie składają się na identyfikację wizualną marki, to klucz do trwałego zapisania się w świadomości krakowskich klientów. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z Afterweb w tym zakresie, możesz liczyć na wszystko, co najlepsze!

Spis treści
  1. Wyróżnimy Twoją firmę na tle konkurencji w Krakowie. Powierz projektowanie i tworzenie stron www specjalistom z Afterweb!
  2. Strona internetowa firmy musi być jej wizytówką. Dla każdego Klienta z Krakowa przygotujemy kilka unikalnych koncepcji
  3. Projektowanie stron WWW cennik
  4. Tworzenie stron internetowych – Kraków
  5. Sprawdź krok po kroku, jak wygląda tworzenie stron w mieście Kraków
    1. Krok pierwszy – rozmowa wstępna

Strona internetowa firmy musi być jej wizytówką. Dla każdego Klienta z Krakowa przygotujemy kilka unikalnych koncepcji


Królewska 51, 30-081 Kraków

Nasza oferta na projektowanie stron internetowych jest nadzwyczaj elastyczna. 3 podstawowe pakiety, różniące się między innymi liczbą stawianych przez nas podstron oraz wariantów graficznych do wyboru, to dopiero początek. Krakowskim przedsiębiorcom proponujemy do tego szereg usług dodatkowych. O ile automatyczne dostosowywanie się witryny do wszelkich urządzeń mobilnych jest standardem, tak już przygotowanie kilku wersji językowych czy wprowadzenie specjalnych funkcjonalności do kodu zależą tylko od Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami i przedstaw swoją wizję, a pokażemy Ci co trzeba będzie zrobić, by ją urzeczywistnić.

Stworzenie strony internetowej Kraków

Projektowanie stron WWW cennik

Cennik tworzenia stron internetowych

Pakiet_Start
1 990
 
CZAS REALIZACJI 2 TYGODNIE
KONCEPCJE GRAFICZNE 5 DO WYBORU
ROZBUDOWANE MENU DO 5 PODSTRON
FORMULARZ KONTAKTOWY 1 FORMULARZ
SZKOLENIE Z OBSŁUGI PANELU CMS 1 GODZINA
AKTYWNA MAPA DOJAZDU (GOOGLE) NIE
GWARANCJA I WSPARCIE TECHNICZNE 3 MIESIĄCE
Panel CMS WordPress
Galeria zdjęć i filmów
Certyfikat SSL
Strona responsywna (RWD)
Zamawiam
Pakiet_Optimum
2 980
 
CZAS REALIZACJI 3 TYGODNIE
KONCEPCJE GRAFICZNE 7 DO WYBORU
ROZBUDOWANE MENU DO 10 PODSTRON
FORMULARZ KONTAKTOWY 2 FORMULARZE
SZKOLENIE Z OBSŁUGI PANELU CMS 2 GODZINY
AKTYWNA MAPA DOJAZDU (GOOGLE) TAK
GWARANCJA I WSPARCIE TECHNICZNE 6 MIESIĘCY
Panel CMS WordPress
Galeria zdjęć i filmów
Certyfikat SSL
Strona responsywna (RWD)
Zamawiam
Pakiet_Premium
3 970
 
CZAS REALIZACJI 4 TYGODNIE
KONCEPCJE GRAFICZNE 10 DO WYBORU
ROZBUDOWANE MENU DO 20 PODSTRON
FORMULARZ KONTAKTOWY 3 FORMULARZE
SZKOLENIE Z OBSŁUGI PANELU CMS TAK
AKTYWNA MAPA DOJAZDU (GOOGLE) TAK
GWARANCJA I WSPARCIE TECHNICZNE 9 MIESIĘCY
Panel CMS WordPress
Galeria zdjęć i filmów
Certyfikat SSL
Strona responsywna (RWD)
Dodatkowa wersja językowa strony
Integracja z profilami SocialMedia
Zamawiam

Tworzenie stron internetowych – Kraków

Czas stworzenia strony internetowej zależy od wielu zmiennych, z zakresem prac do wykonania na czele. Przecież wykreowanie loga i wszystkich elementów layoutu, ich pocięcie oraz zakodowanie wymaga znacznie więcej wysiłku, niż dopasowanie istniejących już składowych do konkretnej marki. Niektóre projekty stron internetowych realizujemy w ok. 4 tygodnie robocze, a bardziej zaawansowane witryny, zbudowane na specjalne życzenie i w pełni gotowe do pozycjonowania pod Kraków, będą powstawać stosownie dłużej. Gwarantujemy, że po oddaniu serwisu w Twoje ręce wszystko będzie działać jak w szwajcarskim zegarku. Przez pół roku zapewniamy kompleksowe wsparcie techniczne, służymy również fachowym doradztwem.

Sprawdź krok po kroku, jak wygląda tworzenie stron w mieście Kraków

Zanim przejdziemy do wyjaśnienia, co powinno znaleźć się na stronie internetowej, musimy dokładnie opisać cały proces, jakim jest projektowanie stron realizowane w mieście Kraków. Pozwoli Ci to lepiej poznać naszą pracę, a także zobaczysz, czego od Ciebie oczekujemy. Naszym priorytetem jest zadbanie o maksymalne zadowolenie Klienta, dlatego chcemy, aby był on obecny na każdym etapie prac. Wymieniając się spostrzeżeniami, znacznie łatwiej będzie nam stworzyć stronę zgodną z algorytmem Google, a także spełniającą Twoje preferencje.

Krok pierwszy – rozmowa wstępna

Tworzenie stron rozpoczynamy od konsultacji. Warto, abyś przygotował swoje cele biznesowe, a także określił wymagania względem strony. Naszym zadaniem będzie tutaj przeanalizowanie Twojej rynkowej konkurencji, w celu sprawdzenia, jak prosperują ich strony internetowe.

Krok drugi – analiza biznesu

Chcąc, aby projektowanie stron internetowych realizowane dla przedsiębiorców z miasta Kraków przyniosło oczekiwane rezultaty, musimy dokładnie poznać Twoją branżę. W tym celu wykonujemy profesjonalną analizę fraz kluczowych, co z kolei wykorzystamy na etapie dodawania przydatnych treści. Co więcej, to właśnie tutaj zajmujemy się tzw. SEO silo, czyli określaniem silosów tematycznych na Twojej stronie internetowej.

Przykładowe frazy lokalne dla miasta Łódź:

Słowo kluczowe Średnia miesięczna liczba wyszukań

lakiernik Kraków

590

tworzenie stron internetowych Kraków

260

gabinet kosmetyczny Kraków

390

mechanik Kraków

2900

tworzenie stron Kraków

110

wulkanizacja Kraków

6600

rolety Kraków

1300

Krok trzeci – projektujemy

Wiemy, czego oczekujesz, znamy już najczęściej wpisywane frazy, określiliśmy, na jakie podstrony będzie podzielona strona www, nadszedł czas na wdrożenie zasad UX! Musimy rozplanować położenie menu, a także widoczność najważniejszych elementów, takich jak np. call to action. Dzięki specjalistycznej wiedzy doskonale wiemy, które elementy należy wyodrębnić, aby skutecznie przyciągały uwagę osób odwiedzających.

Krok czwarty – realizacja

Nie pozostaje nam nic innego, jak przygotowany projekt wdrożyć w życie. Konieczne jest tutaj nie tylko rzetelne odzwierciedlenie założeń, ale także zadbanie o kwestie techniczne, takie jak prawidłowy kod HTML. Przyczyni się to do szybkiego oraz płynnego funkcjonowania strony.

Zrealizujemy Twoją wizję na stronę internetową! Tworzenie stron w mieście Kraków to nasza specjalność!

Projekt strony www dostosowanej do urządzeń mobilnych musi spełniać szczególne wymogi. Zadbamy o każdy szczegół

 tworzenie stron internetowych Kraków

W tworzeniu stron internetowych koncentrujemy się na ich jakości, by spełniały najnowsze standardy oraz wymogi techniczne. Nowoczesne serwisy nie tylko prezentują się lepiej, ale też działają szybciej i są wyżej oceniane przez algorytmy wyszukiwarki Google. Aktualne trendy zakładają tzw. Responsive Web Design: projektowanie stron www w taki sposób, aby te samodzielnie dopasowywały się do smartfonów, tabletów, monitorów, laptopów itd. Rzeczona responsywność upraszcza zarządzanie całym serwisem. Odpada konieczność aktualizowania desktopowej i mobilnej wersji osobno. Profesjonalne tworzenie stron www przez Afterweb pozwoli Ci w pełni skoncentrować się na prowadzeniu biznesu w Krakowie – w końcu czasu nie da się kupić za żadne pieniądze!

Projektowanie stron www w mieście Kraków – poznaj 4 czynniki, jakie należy uwzględnić

Teraz kiedy już wiesz, jak wygląda proces tworzenia stron nadszedł czas na przedstawienie najważniejszych elementów, jakie powinna posiadać dobra i nowoczesna strona www. Zacznijmy zatem od początku!

1. Łatwość obsługi

Zgodnie z zasadami UX Design dobra strona internetowa wyróżnia się prostotą. Nie ma się czemu dziwić, przecież to właśnie w prostocie ukryta jest siła! Warto postawić w tym aspekcie na minimalizm. Zbyt duża ilość zbędnych elementów wprowadza osoby odwiedzającą w zagubienie. Pamiętaj, że największą popularnością cieszą się strony, po których poruszanie się jest intuicyjne i nie wymaga zastanowienia. Warto w tym celu skorzystać z dostępnych, utartych schematów pozytywnie ocenianych nie tylko przez użytkowników, ale również robota indeksującego Google, co zdecydowanie ułatwi późniejszy proces pozycjonowania!

2. Przyjazny wygląd

Będąc przy UX Design, nie możemy zapomnieć o najważniejszym, a mianowicie wyglądzie strony internetowej. Jest to pierwsza rzecz, na jaką zwracają uwagę osoby odwiedzające, w końcu około 80% z nich to wzrokowcy. Odradza się stosowanie dużej ilości zdjęć oraz jaskrawych kolorów odwracających uwagę od najważniejszych rzeczy. Zalecamy, aby wybrać jeden kolor przewodni, z jakim będzie kojarzona Twoja marka.

3. Funkcjonalność

Wygląd strony internetowej oraz treści na niej umieszczone w dużej mierze przyczyniają się do biznesowego sukcesu. Profesjonalne tworzenie stron internetowych, jakie realizujemy w mieście Kraków, opiera się na zasadzie trzech kliknięć. Metoda to zapewnia, że użytkownik za pomocą trzech prostych kroków może znaleźć interesujące go informacje. Długie poszukiwanie zniechęca do dokonania transakcji, a tym samym wpycha w ręce Twoich rywali.

4. Użyteczność i wiarygodność treści

Z funkcjonalnością powiązane jest również to, co udostępniasz na swojej stronie internetowej. Projektowanie stron internetowych będących wizytówka firm z miasta Kraków uwzględnia tylko i wyłącznie informacje, które po pierwsze stanowią rzetelną odpowiedź na potrzeby odbiorców, a po drugie skłaniają ich do zakupu lub skorzystania z usługi. Udostępnianie zbędnych lub co gorsza niesprawdzonych informacji, nic niewnoszących zapycha stronę, a tym samym negatywnie wpływa na jej przejrzystość i intuicyjność. Pamiętaj, że projektowanie stron przeprowadzane jest w myśl zasady – mniej znaczy więcej!

Profesjonalne tworzenie stron w mieście Kraków zrealizujesz z Afterweb! Powierz swój biznes specjalistom!

Czego jeszcze powinno dotyczyć tworzenie stron www?

Chcesz, aby Twoja strona internetowa cieszyła się największą popularnością i rozpoznawalnością w mieście Kraków? W takim razie musimy zwrócić Twoją uwagę na jeszcze kilka istotnych aspektów. Tak jak wspominaliśmy, w świecie usługi, jaką jest projektowanie stron internetowych, istnieją pewne schematy powszechnie wykorzystywane niemalże na całym świecie. To jednak nie wszystko o czym musisz pamiętać! Sprawdzone schematy warto urozmaicić pewnymi dodatkami zwiększającymi atrakcyjność strony oraz wyróżniającymi Twoją witrynę spośród konkurencji. Nowoczesne tworzenie stron internetowych, jakie realizujemy w mieście Kraków, opiera się na wykorzystywaniu takich udogodnień jak np. ruchomy slider oraz animacje przyciągające wzrok. Kluczowe jest jednak zachowanie umiaru, aby zbyt nie przeładować strony.

Kraków to w sektorze IT drogi rynek? Udowadniamy, że cennik tworzenia stron www może być naprawdę atrakcyjny

Możemy się zająć nie tylko postawieniem serwisu na serwerach hostingu, wybranego przez Ciebie lub poleconego przez nas. Zespół agencji jest w pełni gotowy do wdrożenia wszelkich narzędzi, które dziś są w zasadzie niezbędne i nie do zastąpienia. Tworzenie stron internetowych musi uwzględniać konieczność integracji z Google Analytics, Google Search Console, rozszerzeń do mierzenia konwersji, instalacji certyfikatu SSL itd. Możemy się zająć również przygotowaniem treści. Podkreślających związki Twojej firmy z Krakowem, merytorycznych, przyjaznych wyszukiwarce, krótko rzecz ujmując: takiego contentu, który wydatnie przyczyni się do zwiększenia przez Ciebie sprzedaży.

Stworzenie strony internetowej od zera wymaga trochę czasu i pieniędzy, ale potem Kraków zwróci Ci te wydatki z nawiązką

projektowanie stron internetowych Kraków

Zapewne w tym momencie zaczynasz coraz poważniej zastanawiać się, ile to wszystko może kosztować. Niewątpliwie nasza oferta na tworzenie stron www nie należy do najtańszych na rynku. Jednak gdyby porównać jakość zbudowanych do tej pory przez Afterweb serwisów do tego, co robią inne firmy IT w Krakowie, poniższy cennik od razu zaczyna wyglądać zdecydowanie bardziej atrakcyjnie. Mniej niż 2000 złotych za własną, niepowtarzalną witrynę, dopracowaną pod kątem technicznym i zgodną z normami RWD, to naprawdę korzystna dla Ciebie propozycja. Oprócz pakietu Start mamy również opcje Premium oraz Optimum – pamiętaj, że dokładna kwota za projekty stron internetowych może się zmienić, jeśli dobierzesz dodatkowe usługi.

Dlaczego wydawanie większej sumy miałoby Ci się opłacać? Indywidualny projekt graficzny nada Twojej firmie wyjątkowego charakteru, a na tak selektywnym rynku lokalnym jak Kraków wyrazisty wizerunek będzie ogromnym atutem. Poza tym od Afterweb otrzymasz witrynę przygotowaną do pozycjonowania, którą będziesz całkowicie samodzielnie zarządzać. Powierzając tworzenie stron www nam otrzymasz dostęp do prostego w obsłudze CMS-a. Godzina podstawowego szkolenia z poruszania się po panelu, dodawania nowych podstron, wpisów blogowych czy galerii wystarczy, by rozwijać zawartość firmowego serwisu bez pomocy z zewnątrz.

Projektowanie stron internetowych to dopiero pierwszy krok. Trzeba ją jeszcze wypełnić dobrej jakości treścią

Nowy content czy modyfikacje informacji o firmie będziesz wprowadzać za pośrednictwem WordPressa. To zdecydowanie najpopularniejszy silnik, darmowy i niezwykle elastyczny, dzięki któremu tworzenie stron internetowych i późniejsze dodawanie na nich treści są naprawdę łatwe i intuicyjne. Nie musisz znać HTML-a ani innego języka programistycznego, by szybko się odnaleźć we wszystkich funkcjonalnościach. O słuszności tego rozwiązania najlepiej świadczy fakt, że w ujęciu globalnym projekty stron internetowych bazują głównie WordPressie. Jego udziały szacuje się na 33-38%, a następna w kolejności Joomla odpowiada za niespełna 4% wszystkich stron www na świecie.

Krótkie podsumowanie: Afterweb zapewni Ci sprawny serwis internetowy wraz z całym zestawem potrzebnych rozszerzeń, którym będziesz zarządzać w pełni swobodnie. Możesz również liczyć na fachowe doradztwo kompetentnych specjalistów, w każdym aspekcie funkcjonowania firmowej witryny www. Dzięki niezrównanej jakości, jakim charakteryzuje się nasze tworzenie stron www Kraków zacznie postrzegać Twoją markę w znacznie korzystniejszym świetle. Mamy na koncie naprawdę zaawansowane projekty, chętnie przygotujemy ofertę specjalnie pod indywidualne potrzeby i oczekiwania. Możemy Cię zapewnić, że stworzenie strony internetowej przez agencję SEO przyniesie mnóstwo wymiernych korzyści dla Twojego krakowskiego biznesu!

Poznaj zalety, jakie daje projektowanie stron www w mieście Kraków

Największą zaletą dobrze działającej strony internetowej jest to, że przyczynia się do zwiększenia ruchu organicznego. Zależność jest tutaj bardzo prosta – im lepiej zadbasz o swoją stronę internetową, tym bardziej zachęci ona użytkowników do skorzystania z Twojej oferty. Co więcej, strona www to miejsce skupiające społeczność, Twoich najwierniejszych Klientów. To właśnie dzięki niej mogą wymieniać się spostrzeżeniami, pozyskiwać wartościowe informacje i nawiązywać z Tobą kontakt. Śmiało możemy powiedzieć, że dobrze zaprojektowana strona internetowa odzwierciedla Twój profesjonalizm i wpływa na większą wiarygodność!

 

Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33