Projektowanie / tworzenie stron Sosnowiec

Nowa strona to efektywne usprawnienie Twojego lokalnego biznesu z Sosnowca.
Projektowanie stron internetowych o walorach sprzedażowych to nasza specjalność

Stworzenie strony internetowej Sosnowiec

W jaki sposób klienci zdobywają informacje o potrzebnych produktach i usługach? Przede wszystkim w sieci: na wszelkiego rodzaju tematycznych serwisach, blogach pasjonatów czy poprzez wyszukiwarkę Google. Lokalni przedsiębiorcy związani z Sosnowcem nie mają zatem specjalnego wyboru, jak zainwestować w tworzenie stron www. Internetowa wizytówka ułatwia zaprezentowanie swojej oferty oraz nawiązanie kontaktu pomiędzy kupującym a sprzedającym. Rzecz w tym, aby użytkownikom sieci przedstawić się w odpowiedni sposób. Profesjonalne projektowanie stron internetowych to złożony, a do tego kosztowny proces. Dlatego spora część właścicieli firm w Sosnowcu wybiera wariant najtańszy: serwis postawiony na szablonie, najlepiej darmowym. Tanio? Owszem, ledwie kilkaset złotych. Szybko? A jakże, niektórzy uwiną się w mniej niż tydzień! Skutecznie? Tu już pojawiają się poważne problemy, gdyż tworzenie stron internetowych na masową skalę wyklucza możliwość dostosowania wszystkich elementów pod konkretną markę. Dlatego w Afterweb preferujemy inne metody: kosztują więcej, trzeba im poświęcić nieco czasu. Jednak finalne efekty były dla naszych dotychczasowych Klientów więcej niż zadowalające.

W zakresie projektowania stron www współpracowaliśmy już z wieloma podmiotami, reprezentującymi najróżniejsze branże. Posiadamy ogromne doświadczenie i zespół sprawdzonych fachowców. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu, zatem z natury rzeczy dokładnie analizujemy budowę serwisów internetowych. Zajmujemy się także innymi dziedzinami e-marketingu. Takie zaplecze oraz stale poszerzane know-how pozwala nam na tworzenie stron www dopracowanych technicznie, a zarazem wartościowych dla odbiorców. Dobrze wykorzystamy wiedzę na temat technik sprzedażowych w internecie oraz uzyskane od Ciebie informacje o specyfice Twojej działalności. Znajdziemy właściwy sposób na dotarcie do grupy docelowej, na której najbardziej Ci zależy. Użytkownicy zamieszkujący Sosnowiec zakodują sobie w pamięci charakterystyczną, jedyną w swoim rodzaju witrynę i stojącą za nią markę, jaką razem wykreujemy. Projektowanie stron internetowych przez nas przyniesie Ci konkretne korzyści, wydatnie poprawiając sprzedaż w kolejnych tygodniach, miesiącach i latach. Jak wygląda droga do osiągania tego rodzaju celów?

Tylko unikalne tworzenie stron ma sens.
Dzięki temu internauci z Sosnowca i okolic łatwiej zapamiętają Twoją firmę


ul. Braci Mieroszewskich 59 c, 41-219 Sosnowiec

Mówi się, żeby „nie oceniać książki po okładce”, ale praktyka pokazuje dokładnie odwrotną zasadę. Odbiorcy wyrabiają sobie zdanie o firmach na bazie tego, co znajdują w sieci. Tylko niektóre firmy dostają jakąkolwiek szansę, by użytkowników swojego serwisu zmienić w wiernych, lojalnych klientów. Sprawne projektowanie stron internetowych zaczynamy od przygotowania layoutu, który będzie determinować wygląd kolejnych podstron. Układ menu, kolorystyka, rozmieszczenie przycisków funkcyjnych, zawartość paneli bocznych – dostosowanie tego wszystkiego pod Twoją firmę będzie kluczem do zwiększania rozpoznawalności Twojej marki wśród odbiorców z Sosnowca. W ramach tworzenia strony www przedstawimy Ci minimum 5 koncepcji graficznych nowej witryny, bazujących na preferowanej przez Ciebie identyfikacji wizualnej brandu. A może zastanawiasz się nad gruntownym odświeżeniem logotypu i pozostałych elementów? W takim razie opracujemy je całkowicie od zera, uwzględniając przy tym całą naszą wiedzę na temat nowoczesnego marketingu i komunikowania określonych wartości.

Po zaakceptowaniu przez Ciebie jednej z opcji natychmiast bierzemy się do pracy. Rzecz jasna projektowanie stron www to nie tylko kwestia estetyki, ale też sprawnego działania całego serwisu. Dlatego już po oddaniu nowej witryny do użytku zapewnimy Ci pełne wsparcie techniczne. Długość gwarancji uzależniona jest od wybranego pakietu z oferty Afterweb i wynosi od 3 do 9 miesięcy. Zadbamy o szybkość ładowania przygotowywanych podstron, optymalną konfigurację całego serwera, funkcjonowanie formularza kontaktowego, zajmiemy się też implementacją certyfikatu SSL. Choć tworzenie stron internetowych to nasza działka, wszystkie prawa autorskie czy dostępy do zarządzania serwisem znajdą się w Twoich rękach. Jeżeli jakakolwiek agencja z Sosnowca proponuje Ci zarejestrowanie domeny na siebie (co potrwałoby nieco krócej), pod żadnym pozorem się nie zgadzaj. W ten sposób pozbawisz się kontroli nad firmową stroną, a także narazisz na niepotrzebne wydatki. Utrzymanie serwisu to kwestia opłat za usługi hostingowe oraz przedłużanie praw do adresu. Pobieranie dodatkowych sum przez twórców witryny już po zrealizowaniu i zamknięciu projektu to kompletny brak elementarnej uczciwości.

tworzenie stron www Sosnowiec

Standardem Afterweb jest dostosowanie strony do urządzeń mobilnych.
Wiemy, na czym polega projektowanie w ramach RWD

Jedną z kluczowych kwestii technicznych jest funkcjonowanie serwisu na smartfonach i tabletach. Sterowanych dotykowo, wyposażonych w znacznie mniejszy ekran niż komputer biurowy czy laptop. Według statystyk, użytkownicy takich sprzętów generują już ponad połowę ruchu w całym internecie, a ich udziały systematycznie rosną. Dlatego tworzenie stron internetowych przeszło w kilku ostatnich latach prawdziwą rewolucję. Niedawna norma – czyli przygotowywanie i prowadzenie osobno wersji desktopowej i mobilnej witryny www – kompletnie nie ma racji bytu. Jedynym rozsądnym rozwiązaniem, odpowiadającym potrzebom ambitnych przedsiębiorców z Sosnowca, jest Responsive Web Design. Polega to na projektowaniu strony internetowej w taki sposób, aby ta samoczynnie i automatycznie dopasowywała się do urządzenia, na którym jest wyświetlana. Specjaliści Afterweb wiedzą jak zadbać o to, aby witryna prezentowała się ładnie i zachowywała pełnię funkcjonalności na każdym sprzęcie. Przy każdej realizacji przeprowadzamy szereg testów responsywności, co ma szczególne znaczenie przy projektach indywidualnych. Tworzenie stron www najwyższej jakości wymaga zachowania koncentracji oraz sporej czujności. Pod tym względem możesz na nas polegać w 100%.

Ile kosztuje tworzenie stron www o nowoczesnym layoucie?
Poznaj cennik usług naszych specjalistów obsługujących Sosnowiec

Doskonale rozumiemy, że strona internetowa nigdy nie będzie równa innej stronie internetowej, a ich tworzenie – zwłaszcza od podstaw – okazuje się czasochłonnym zadaniem. To właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na indywidualne dopasowywanie cenników. Finalną kwotę za projektowanie stron WWW podamy Ci po wnikliwej analizie i rzeczowej rozmowie z Tobą. Posiadamy jednak kilka bazowych pakietów, a także rozbudowany zestaw opcjonalnych usług dodatkowych. Pakiety różnią się od siebie nie tylko ceną, ale także czasem realizacji, stopniem rozbudowania menu głównego czy ilością koncepcji graficznych do wyboru. Jesteśmy przekonani, że to w firmie Afterweb każdy przedsiębiorca z miasta Sosnowiec znajdzie ofertę skrojoną pod najbardziej wygórowane oczekiwania. Wiemy, jak ważnym dla Ciebie narzędziem może okazać się strona internetowa. Skorzystaj z naszego doświadczenia i wyposaż się w sprawnie działające narzędzie sprzedaży. W cenie za tworzenie portalu internetowego zawsze znajdziesz wsparcie techniczne specjalisty, co gwarantuje pierwszorzędną jakość funkcjonowania witryny firmowej. Będziemy do Twojej dyspozycji nawet podczas najbardziej nieoczekiwanej awarii. Przecież w tak niezwykle wymagającym wyścigu o względy potencjalnych partnerów biznesowych nie możesz pozwolić sobie nawet na godzinę przestoju w funkcjonowaniu wirtualnej wizytówki przedsiębiorstwa!

projektowanie stron internetowych Sosnowiec

Nie musisz znać się na projektowaniu stron, by efektywnie zarządzać witryną.
Wszystkiego Cię nauczymy

Obawiasz się, że codzienna obsługa firmowego portalu internetowego będzie przerastać Twoje możliwości oraz umiejętności zarządzania tego typu zadaniami? Zupełnie niepotrzebnie. Należy podkreślić, że profesjonalne projektowanie stron WWW nigdy nie powinno ograniczać się tylko do stworzenia szablonu oraz kilku najważniejszych podstron. Część czasu w trakcie realizacji poświęcimy również na to, aby nauczyć Cię swobodnego poruszania się po strukturze bardzo popularnego panelu CMS. Dostarczy go nam platforma WordPress, wyróżniająca się bajecznie prostą, intuicyjną obsługą. Krok po kroku zaprezentujemy Ci, w jaki sposób dokonać aktualizacji na podstronach o priorytetowym znaczeniu dla przyszłych losów firmowej witryny. Dodawanie postów na blogu, redakcja zakładki z historią przedsiębiorstwa czy dodanie zdjęć z branżowych wydarzeń jest o wiele przyjemniejsze, niż może Ci się wydawać. Chętnie dzielimy się wypracowaną przez ponad dekadę wiedzą. W trosce o maksymalne zadowolenie oraz Twój komfort proponujemy zdalne szkolenie – wliczone w uzgodnioną cenę. Do trudnego zadania, jakim jest projektowanie stron internetowych, podchodzimy w sposób nowoczesny. Możemy zagwarantować, że jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z usług firmy Afterweb, nabędziesz odpowiednich umiejętności do prawidłowej obsługi prostych narzędzi CMS. Nie ma znaczenia, czy wcześniej posiadałeś minimalny bądź zerowy poziom wiedzy na temat szeroko pojętej obsługi narzędzi online.

Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33