Projektowanie / tworzenie stron Łódź

Profesjonalne projektowanie stron internetowych dla łódzkich firm. Tworzenie witryny www pod lokalnych odbiorców to pewny zysk!

tworzenie stron www Łódź

Kogo nie ma w sieci, tego nie odnajdą klienci. Do osiągnięcia wysokiej pozycji w Google potrzeba najpierw nowoczesnej, dopracowanej w najmniejszych detalach firmowej strony internetowej. Tanie gotowce nie spełniają podstawowych warunków jakościowych i estetycznych. W Afterweb projektowanie stron internetowych traktujemy równie poważnie, co ich późniejsze pozycjonowanie. Dokładamy wszelkich starań, aby realizowane projekty prezentowały najwyższy poziom, a Klienci odnosili dzięki nim faktyczne korzyści.

Dbamy o to, by tworzenie stron www wpisywało się w określone potrzeby. Łódź to dla przedsiębiorców takich jak Ty wymagający rynek. Trzeba przekonać konsumentów o wyśrubowanych oczekiwaniach, wykazać się pozytywnie na tle licznej konkurencji. Budowane przez naszych specjalistów strony internetowe są niepowtarzalne wizualnie, zgodne z najnowszymi wymogami technicznymi. Jeśli chcesz zdobywać klientów dzięki aktywnej obecności w sieci, jesteś na właściwej drodze! Profesjonalne projektowanie stron www, uwzględniające kluczowe w pozycjonowaniu kwestie, pozwoli Ci wykonać milowy krok naprzód.

Spis treści
  1. Profesjonalne projektowanie stron internetowych dla łódzkich firm. Tworzenie witryny www pod lokalnych odbiorców to pewny zysk!
  2. Indywidualne strony internetowe sprawią, że Twoja działalność w Łodzi będzie dobrze kojarzona przez miejscowych klientów
  3. Tworzenie stron internetowych - Łódź
  4. Oferujemy projektowanie stron www dostosowanych do urządzeń mobilnych. Niech cała Łódź korzysta z Twojej witryny swobodnie!
  5. Unikalne strony internetowe nie są najtańsze, ale też nie drogie. Kompleksowe tworzenie stron www to opłacalna inwestycja
  6. Łódź to w sektorze IT drogi rynek? Udowadniamy, że cennik tworzenia stron www może być naprawdę atrakcyjny

Indywidualne strony internetowe sprawią, że Twoja działalność w Łodzi będzie dobrze kojarzona przez miejscowych klientów


Stary Rynek 1, 91-446 Łódź

Proste generatory witryn www są całkowitym nieporozumieniem. Tworzenie stron internetowych na zasadzie „byle szybciej i jak najtaniej” nigdy nie przynosi satysfakcjonujących efektów. Afterweb udowadnia, że da się połączyć unikalny projekt, wysoki poziom realizacji oraz atrakcyjny cennik. Już w podstawowym pakiecie „Start” zapewniamy 5 projektów graficznych do wyboru, przygotowanych zgodnie z identyfikacją wizualną Twojej firmy. A może dopiero rozpoczynasz działalność w Łodzi lub planujesz totalny rebranding? W ramach tworzenia strony internetowej możemy się podjąć zaprojektowania loga i innych elementów wizualnych, które staną się znakami rozpoznawczymi Twojej marki.

Stworzenie strony internetowej Łódź

Tworzenie stron internetowych – Łódź

Ponadto wszystkie kwestie techniczne zostaną dopięte na ostatni guzik. Przekazana w Twoje ręce strona www będzie postawiona na serwerze wybranego hostingu, z całą strukturą menu oraz uzgodnionymi podstronami. Rzecz jasna całość skrupulatnie przetestujemy i wdrożymy niezbędne zabezpieczenia, z protokołem SSL na czele. Podstawowa oferta na projektowanie i tworzenie stron internetowych dla firm związanych z Łodzią zawiera pełne 6 miesięcy gwarancji oraz wsparcia specjalistów Afterweb. Przez ten okres rozwiązywaniem problemów zajmujemy się bezpłatnie, a na późniejsze poprawki czy zmiany w kodzie możemy Ci zaproponować dodatkowe usługi oraz konsultacje webmasterskie. Na każdym etapie tworzenia strony internetowej możesz liczyć na nasze fachowe doradztwo.

Oferujemy projektowanie stron www dostosowanych do urządzeń mobilnych. Niech cała Łódź korzysta z Twojej witryny swobodnie!

 tworzenie stron internetowych Łódź

Wygoda użytkowników ma aktualnie priorytetowe znaczenie – jeśli witryna długo się ładuje lub pojawiają się błędy w wyświetlaniu, internauci kończą sesję i sprawdzają inne adresy. Tworzenie stron www musi uwzględniać oczekiwania końcowych odbiorców również ze względu na wytyczne Google. Posiadacze smartfonów, tabletów oraz pozostałych mobile devices odpowiadają już ponad połowę całego ruchu w sieci. W związku z tym nie ma aktualnie innego wyjścia, niż projektowanie stron internetowych zgodnie z regułami Responsive Web Design. Witryny responsywne, automatycznie dopasowujące się do każdego ekranu z osobna, stanowią pod każdym względem lepsze rozwiązanie niż tworzenie stron mobilnych na subdomenie.

Zespół Afterweb ma wszelkie kompetencje i narzędzia, by poradzić sobie z takim wyzwaniem. Strony internetowe w standardzie RWD są przyjemne w odbiorze, co pomoże Twojej firmie w kreowaniu pozytywnego wizerunku. Kompleksowe, w pełni profesjonalne projektowanie stron www jest dla Ciebie konieczne, by móc realnie zaistnieć na wirtualnej mapie Łodzi. I chodzi tu akurat o usługę Google Moja Firma – którą również możemy skonfigurować, razem z Search Console i Analytics – tylko pokazanie się przed miejscową klientelą w korzystnym świetle.

Unikalne strony internetowe nie są najtańsze, ale też nie drogie. Kompleksowe tworzenie stron www to opłacalna inwestycja

Przygotowany przez Afterweb cennik projektowania stron internetowych stanowi tak naprawdę punkt wyjścia. Jesteśmy w stanie przygotować dla każdego Klienta indywidualną ofertę, dokładnie pod Twoje aktualne potrzeby. Jednak pewien zakres prac, jakiego wymaga stworzenie strony internetowej od podstaw będzie niezmienny. Ich wykonanie powinno nam zająć mniej więcej 4 tygodnie, a koszt wyniesie 1990 złotych. W tej cenie dostaniesz wyjątkową, działającą witrynę www, na której zbudujesz swoją firmową wizytówkę dla internautów zamieszkujących Łódź i pobliskie miejscowości.

Łódź to w sektorze IT drogi rynek? Udowadniamy, że cennik tworzenia stron www może być naprawdę atrakcyjny

Stworzenie ciekawych treści, które wyszukiwarka Google oceni jako realnie przydatne dla użytkowników, stanowi spore wyzwanie dla osób nieobeznanych z tematem. Jeżeli nie masz czasu/ochoty/głowy do tego, żeby całym contentem zajmować się osobiście, możesz to zlecić nam. Podobnie jak wiele innych zadań, jakie składają się na tworzenie i projektowanie stron internetowych. Zapoznaj się dokładnie z zawartością pakietu podstawowego, dobierz usługi dodatkowe i skontaktuj się z konsultantem Afterweb. Przedstawimy najlepszą propozycję stworzenia takiej strony www, jakiej sobie zażyczysz na najlepszych w Łodzi warunkach.

Projektowanie stron WWW cennik

Cennik tworzenia stron internetowych

Pakiet_Start
1 990
 
CZAS REALIZACJI 2 TYGODNIE
KONCEPCJE GRAFICZNE 5 DO WYBORU
ROZBUDOWANE MENU DO 5 PODSTRON
FORMULARZ KONTAKTOWY 1 FORMULARZ
SZKOLENIE Z OBSŁUGI PANELU CMS 1 GODZINA
AKTYWNA MAPA DOJAZDU (GOOGLE) NIE
GWARANCJA I WSPARCIE TECHNICZNE 3 MIESIĄCE
Panel CMS WordPress
Galeria zdjęć i filmów
Certyfikat SSL
Strona responsywna (RWD)
Zamawiam
Pakiet_Optimum
2 980
 
CZAS REALIZACJI 3 TYGODNIE
KONCEPCJE GRAFICZNE 7 DO WYBORU
ROZBUDOWANE MENU DO 10 PODSTRON
FORMULARZ KONTAKTOWY 2 FORMULARZE
SZKOLENIE Z OBSŁUGI PANELU CMS 2 GODZINY
AKTYWNA MAPA DOJAZDU (GOOGLE) TAK
GWARANCJA I WSPARCIE TECHNICZNE 6 MIESIĘCY
Panel CMS WordPress
Galeria zdjęć i filmów
Certyfikat SSL
Strona responsywna (RWD)
Zamawiam
Pakiet_Premium
3 970
 
CZAS REALIZACJI 4 TYGODNIE
KONCEPCJE GRAFICZNE 10 DO WYBORU
ROZBUDOWANE MENU DO 20 PODSTRON
FORMULARZ KONTAKTOWY 3 FORMULARZE
SZKOLENIE Z OBSŁUGI PANELU CMS TAK
AKTYWNA MAPA DOJAZDU (GOOGLE) TAK
GWARANCJA I WSPARCIE TECHNICZNE 9 MIESIĘCY
Panel CMS WordPress
Galeria zdjęć i filmów
Certyfikat SSL
Strona responsywna (RWD)
Dodatkowa wersja językowa strony
Integracja z profilami SocialMedia
Zamawiam

Pełne dostępy do zarządzania stroną internetową. Pokażemy Ci, jak używać CMS-a i informować Łódź o firmowych aktualnościach

projektowanie stron internetowych Łódź

Każdą witrynę trzeba regularnie aktualizować: zmienisz siedzibę lub dane kontaktowe, wprowadzisz nowy produkt na rynek, przygotujesz sezonową promocję albo wprowadzisz program lojalnościowy. Jak to wszystko umieścić na firmowym serwisie www, skoro tworzenie stron internetowych nie jest Twoją specjalnością? Afterweb wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom, budując witryny www na silniku WordPress. Wykorzystuje go ponad 1/3 domen w całej światowej sieci, a jednym z jego największych atutów jest intuicyjny w obsłudze content management system.

Projektowanie stron www z użyciem WordPressa sprawia, że po zakończeniu prac przez naszych webmasterów otrzymasz sposobność do samodzielnego uzupełnienia i aktualizowania swojego serwisu internetowego. Dodasz zdjęcia do bazy, opublikujesz ładnie sformatowane wpisy na firmowym blogu, rozbudujesz menu o nowe podstrony, utworzysz konta pracownikom z Łodzi by to oni dbali o stronę – a to wszystko i wiele więcej bez intensywnego kursu HTML-a. Wystarczy godzina szkolenia z obsługi CMS-a, aby nauczyć się kluczowych funkcjonalności panelu. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń lub wyślij zapytanie o projektowanie stron internetowych do Afterweb!

Działasz w mieście Łódź? Dowiedz się, dlaczego warto zainwestować w tworzenie stron www

Szacuje się, że prawie połowa Polaków powyżej 16 roku życia wybiera zakupy online. Grupa miłośników zakupów w internecie to ponad 90% wszystkich polskich internautów. Dane nie kłamią – są wskazówką, że najwyższy czas na wdrożenie wirtualnych działań! Statystyki wciąż rosną, nie ma więc odwrotu. Coraz więcej przedsiębiorców jest świadomych tego, że przeniesienie biznesu chociaż w połowie do sieci daje dodatkowe możliwości na zwiększenie przychodów firmy. Współcześnie posiadanie internetowej wizytówki (zarówno w postaci Google Moja Firma, jak i własnej strony internetowej) to wymóg, by mieć szanse na wyróżnienie się wśród konkurencji. Aby do tego doszło, trzeba przede wszystkim mieć na uwadze projekt i jego stopniową realizację – źle wykonane czynności mogą przynieść zupełnie odwrotne efekty. Faktem jest, że dziś strona www bezpośrednio wpływa na wizerunek marki i efektywność działań firmy. Przed projektem warto dowiedzieć się, co lubi wyszukiwarka, w której będziemy promować swój biznes – Google.

Łódź, poznaj Google – projektowanie stron internetowych na terenie miasta

Z pewnością każdy użytkownik internetu wie, co to Google. Wyszukiwarka obecnie zdominowała rynek, plasując się na samym szczycie popularności. Jej wyższość uznawana jest prawie na całym świecie, a ilość zadowolonych użytkowników liczy się w miliardach. W Polsce z Google korzysta około 95% internautów. Internetowy kolos jest naszym trenem, na którym stopniowo tworzymy strony www dla użytkowników z miasta Łódź i jego okolic. Aby strona internetowa była skuteczna, musi być ona dostosowana do algorytmów Google. Niestety, wytyczne zmieniają się dość często i trudno jest za nimi nadążyć, zwłaszcza jeżeli nie posiada się ukierunkowanego doświadczenia. Na szczęście nasi specjaliści z Afterweb stale śledzą nowinki podsyłane przez wyszukiwarkę i skutecznie wdrażają je w życie. Zlecając nam stworzenie strony www, która podbije serca internautów z Łodzi, masz pewność że Twoja idea jest w dobrych rękach. Od lat zajmujemy wysokie miejsca w rankingach efektywności naszych działań – projektowanie stron www zgodnie z wytycznymi Google jest z nami od początku istnienia firmy! Doświadczenie i postępowość sprawiają, że tworzone przez nas strony internetowe odznaczają się nowoczesnym designem połączonym z optymalizacją pod SEO.

Poznaj sekrety wyszukiwarki Google z Afterweb. Oferujemy profesjonalne projektowanie stron www dla przedsiębiorców z miasta Łódź.

Nie od razu Łódź zbudowano. Najczęstsze potknięcia podczas samodzielnego projektowania stron

Wielu przedsiębiorców początkowo pragnie zaoszczędzić na tworzeniu strony www – nic w tym dziwnego, bowiem pieniądz ma ogromne znaczenie w biznesie. Jednak coraz częściej spotykamy się z zapytaniami odnośnie stron, które zostały stworzone w oparciu o trochę internetowej wiedzy i przeczucie o skuteczności. Niestety, dobre chęci czasem nie wystarczą – zwłaszcza, gdy samodzielnie zaprojektowana strona internetowa nie przynosi zysków. Co robisz, jeżeli potrzebujesz zbudować dom, a nigdy nie zajmowałeś się budowlanką? Zatrudniasz doświadczoną ekipę, która wpierw skupia się na solidnych fundamentach, dopiero potem stawiając ściany. Zupełnie tak samo jest w przypadku, gdy pragniesz posiadać internetową wizytówkę swojej firmy w postaci strony www. Postanowiliśmy zebrać w jedno najczęstsze problemy stron internetowych i umieścić je właśnie tutaj.

Responsywność strony i jej wpływ na skuteczne projektowanie stron www w mieście Łódź

RWD, czyli Responsive Web Design, oznacza projekt strony, który poprawnie wyświetli użytkownikowi zawartość niezależnie od tego, jakiego używa urządzenia. Brak przystosowania strony internetowej do wyświetlania się na smartfonach czy tabletach zniechęca potencjalnie zainteresowanych internautów. Jeśli strona okazuje się dla nich nieczytelna, opuszczają ją zdenerwowani i szukają odpowiedzi na swoje zapytanie gdzie indziej. Google zwraca coraz większą uwagę na strony mobilne, a responsywne strony www mają większe szanse na osiągnięcie wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania.

Projektowanie stron www dla firm z miasta Łódź nie obejdzie się bez intuicyjnego menu

Internauci nie lubią długo czekać tak samo, jak nie przepadają za szukaniem w menu opcji, która najbardziej ich interesuje. Bardzo częstym błędem popełnianym na stronach internetowych jest przesycenie menu treścią. Aby tego uniknąć, należy odpowiednio posegregować kategorie tak, by nawigacja była czytelna i prosta w obsłudze.

Przedsiębiorco z miasta Łódź – krok po kroku zwróć uwagę na publikowane treści

Tworzenie stron internetowych to nie tylko optymalizacja pod kątem technicznym. To również treść obfita w słowa kluczowe. Google docenia angażujące treści – duplikaty i wpisy skopiowane kropka w kropkę z innej strony mocno zaniżają pozycje. Istnieje również ryzyko, że właściciel strony kopiującej treść może spotkać się z karą nałożoną przez wyszukiwarkę. To znacznie utrudnia cały proces realizacji obranych celów. Pamiętaj, twórz treści z uwzględnieniem konkretnych słów kluczowych!

Przykładowe frazy lokalne dla miasta Łódź:

Słowo kluczowe Średnia miesięczna liczba wyszukań

lakiernik Łódź

720

tworzenie stron internetowych Łódź

210

gabinet kosmetyczny Łódź

140

mechanik Łódź

1000

tworzenie stron Łódź

50

wulkanizacja Łódź

4400

rolety Łódź

1000

Niespójne grafiki przestrogą dla wszystkich zajmujących się projektowaniem stron

Wyobraź sobie, że czytasz artykuł opublikowany na pewnej stronie, w którym znajdujesz informacje na temat zwierząt z łódzkiego ZOO – treść jest ciekawa, jednak grafiki oprawiające cały tekst przedstawiają pluszowe misie czy krajobrazy, które nijak odnoszą się do czytanego przez Ciebie tekstu. Niedopasowanie grafik do treści jest sporym błędem; użytkownicy w pierwszej kolejności zwracają uwagę na grafikę i pierwsze zdania tekstu, dlatego istotnym jest, aby oba elementy ze sobą współgrały.

Uniknij błędów nowicjusza wraz z profesjonalistami z Afterweb. Łódź i okolice – przygotujcie się na nowoczesne projektowanie stron www!

Na czym polega profesjonalne tworzenie stron www Łódź z Afterweb?

Tworzenie stron internetowych dla przedsiębiorców z miasta Łódź wkracza na zupełnie nowy poziom, jaki oferuje nasza agencja. Mimo że jesteśmy z Wrocławia, doskonale znamy potrzeby Klientów z całej Polski. Właściciele firm wkraczających ze swoją ofertą do sieci mają jeden cel, do którego stale dążą – zaistnieć w wyszukiwarce Google. Strona internetowa posiadająca solidne fundamenty to podstawa, na której opierają się wszystkie inne działania, łącznie z jej późniejszym pozycjonowaniem. Oddając nam losy Twojej strony, czynisz krok w kierunku uzyskania przejrzystej i nowoczesnej strony internetowej. W skład naszej agencji reklamowej wchodzą specjaliści z wielu dziedzin marketingu – możemy nie tylko stworzyć dla Ciebie stronę www, lecz zająć się jej pozycjonowaniem i reklamą. Nasze działania zawsze opierają się na koncepcji Klienta – dlatego też każde zlecenie traktowane jest przez nas indywidualnie. Wykorzystujemy autorskie techniki w kwestiach takich jak projektowanie stron, pozycjonowanie czy Google Ads. Naszemu doświadczeniu i stale uzupełnianej wiedzy zaufali przedsiębiorcy z miast takich jak Łódź, Wrocław, Kraków czy Trójmiasto. Skontaktuj się z nami i dołącz do grona zadowolonych Klientów!

Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33