Projektowanie / tworzenie stron Warszawa

Realizujemy kompleksowe tworzenie stron internetowych dla firm ze stolicy. Dzięki Afterweb cała Warszawa stanie przed Tobą otworem!

tworzenie stron www Warszawa

Każda firma potrzebuje reprezentacyjnej wizytówki w sieci, która w atrakcyjny sposób zaprezentuje największe atuty oferty. Stworzenie strony internetowej to wieloetapowy proces, nasi specjaliści przeprowadzą Cię przez niego krok po kroku. Już po 4 tygodniach możesz otrzymać pełen dostęp do w pełni funkcjonalnej witryny www, którą będziesz zarządzać wedle własnego uznania. Na rynku lokalnym w Warszawie trzeba mocno wyróżniać się na tle konkurencji, a poprzez indywidualne projektowanie stron internetowych najłatwiej osiągnąć cel. Świadczymy również usługi komplementarne – tworzenie stron www od podstaw pozwala postawić optymalne fundamenty pod późniejsze ich pozycjonowanie w Google.

Przygotowaliśmy wyjątkowo elastyczną ofertę, dzięki której otrzymasz dokładnie taką witrynę, na jakiej najbardziej Ci zależy – cała Warszawa będzie pod wrażeniem! Automatyczne dopasowywanie do urządzeń mobilnych? Owszem. Darmowy certyfikat SSL? Proszę bardzo! Wdrożenie intuicyjnego systemu zarządzania treścią WordPress? Jak najbardziej, razem z podstawowym szkoleniem z obsługi narzędzi CMS w cenie stworzenia strony internetowej. Szczegółowy cennik za projektowanie strony www oraz dokładny czas realizacji zależą od zakresu wykonywanych prac. Nasza agencja e-marketingowa Afterweb gwarantuje jakość, sprawne działanie serwisu oraz pełną zgodność z najnowszymi standardami.

Spis treści
 1. Realizujemy kompleksowe tworzenie stron internetowych dla firm ze stolicy. Dzięki Afterweb cała Warszawa stanie przed Tobą otworem!
 2. Twoja firmowa strona internetowa będzie jedyna w swoim rodzaju. Klienci z Warszawy z pewnością to zauważą
 3. Tworzenie stron internetowych - Warszawa
 4. Koncentrujemy się na urządzeniach mobilnych. Responsywne projekty stron www są optymalnym rozwiązaniem
 5. Warszawa to w sektorze IT drogi rynek? Udowadniamy, że cennik tworzenia stron www może być naprawdę atrakcyjny
 6. Po stworzeniu i uruchomieniu strony www nie pozostawimy Cię samemu sobie. Profesjonalny CMS zapewnia ogromne możliwości

Twoja firmowa strona internetowa będzie jedyna w swoim rodzaju. Klienci z Warszawy z pewnością to zauważą


Wiertnicza 115, 02-952 Warszawa

Zapewniamy niezbędne wsparcie techniczne przez 6 miesięcy od zrealizowania projektu. Służymy fachowym wsparciem w wyborze rejestrowanej domeny oraz hostingu. Tworzenie stron internetowych rozpoczynamy od podstaw, a parametry serwera decydują o szybkości wczytywania witryny www i wielu innych kwestiach technicznych. Każdy Klient Afterweb otrzymuje co najmniej 5 koncepcji graficznych do wyboru, w zależności od wybranego pakietu. A dla najbardziej wymagających opracowujemy całkowicie unikalny projekt identyfikacji wizualnej. Chętnie zajmiemy się również przygotowaniem unikalnych, zoptymalizowanych pod związane z Warszawą treści sprzedażowe.

Tworzenie stron internetowych – Warszawa

Stworzenie strony internetowej Warszawa

Projektowanie i tworzenie stron internetowych w Afterweb obejmuje również integrację z kluczowymi narzędziami Google. Poprawnie skonfigurowany Analytics da Ci dostęp do przydatnych statystyk na temat ruchu na stronie, z kolei dane gromadzone przez Search Console będą niezbędne do kontroli stanu serwisu oraz zaindeksowanych przez wyszukiwarkę podstron. Z kolei mapka Warszawy, ze znacznikiem Google Moja Firma, ułatwi potencjalnym Klientom odnalezienie Twojej siedziby lub stacjonarnego sklepu.

Koncentrujemy się na urządzeniach mobilnych. Responsywne projekty stron www są optymalnym rozwiązaniem

Równoległe utrzymywanie dwóch wersji firmowej witryny internetowej nie ma dziś sensu. Aktualizowanie strony, zamieszczanie nowych informacji wymagałoby 2 razy więcej pracy. Stosowane u nas metody pozwalają na stworzenie strony internetowej w taki sposób, że ta samoczynnie dostosowuje się do sprzętu użytkownika. W tak nowoczesnym mieście jak Warszawa użytkownicy urządzeń mobilnych odpowiadają za ponad połowę aktywności w sieci. Projektowanie stron www zgodnie z regułami Responsive Web Design (RWD) sprawi, że na smartfonach czy tabletach Twoja witryna będzie prezentować się równie dobrze, choć nieco inaczej niż na laptopach czy monitorach panoramicznych.

Agencja interaktywna Afterweb dysponuje zespołem doświadczonych i kreatywnych webmasterów, którzy potrafią sprawnie wprowadzić konieczne poprawki do kodu strony internetowej. Jeżeli uważasz, że Twoja firma w Warszawie potrzebuje specjalnych rozwiązań, możemy je dla Ciebie opracować i wprowadzić. Wszelkie szczegóły na temat indywidualnych zmian programistycznych znajdziesz w naszej ofercie. Zachęcamy również do kontaktu w sprawie projektowania stron internetowych – chętnie wyjaśnimy wszelkie wątpliwości i wytłumaczymy co bardziej skomplikowane zagadnienia!

Warszawa to w sektorze IT drogi rynek? Udowadniamy, że cennik tworzenia stron www może być naprawdę atrakcyjny

Zapewne jednym z pierwszych pytań, jakie Ci się w tym momencie nasuwają, jest: A ile to wszystko kosztuje? W sieci można znaleźć mnóstwo ofert – jedne mocno wygórowane, w innych projektowane strony internetowe wydają się podejrzanie tanie. Skąd takie różnice? Najtańsze witryny powstają z darmowych szablonów, w których nikt nie dokonuje najmniejszych modyfikacji. W Afterweb przywiązujemy dużą wagę do jakości, spełnienie oczekiwań Klientów z Warszawy traktujemy priorytetowo. Proponujemy tworzenie stron internetowych już za 1990 złotych netto, pełny cennik jest znacznie bardziej skomplikowany i uwzględnia mnóstwo wariantów. Wybierz opcję, którą uznasz za najbardziej opłacalną dla Ciebie lub zwróć się do nas o przygotowanie indywidualnej wyceny. Najważniejsze to przedstawić takie projekty stron internetowych, które spełnią wszystkie aktualne oraz przyszłe potrzeby Twojej firmy w zakresie szeroko pojmowanego e-marketingu.

projektowanie stron internetowych Warszawa

Po stworzeniu i uruchomieniu strony www nie pozostawimy Cię samemu sobie. Profesjonalny CMS zapewnia ogromne możliwości

Projektowanie stron internetowych toczy się wielotorowo, a jednym z kluczowych etapów jest wybór odpowiedniego silnika CMS (engine’u), który będzie napędzał cały serwis. Tutaj wybór może być tylko jeden: WordPress i jego prosty w obsłudze panel Content Management System. Według danych z 2008 roku 30% witryn internetowych działało dzięki WordPressowi. 2 lata później udziały tego najpopularniejszego silnika stron www sięgnęły już 38%. Podstawową przewagą tego rozwiązania jest łatwe zarządzanie treściami na stronie, niewymagające specjalistycznej wiedzy czy umiejętności.

Jeśli chodzi o tworzenie stron internetowych Warszawa nie pozwala na jakiekolwiek opóźnienia czy przestoje. Po krótkim przeszkoleniu otrzymasz dostęp do indywidualnego panelu i będziesz w stanie samodzielnie dodawać kolejne podstrony, zmieniać menu nawigacyjne, prowadzić bloga, aktualizować galerie, nadawać uprawnienia do dokonywania zmian innym użytkownikom. Zawsze możesz zwrócić się do odpowiadającego za Warszawę opiekuna z Afterweb o pomoc, ale żaden Klient nie będzie całkowicie zależny od nas. Tworzenie stron www musi odbywać się na całkowicie przejrzystych zasadach, a nasz cennik za projekty i usługi dodatkowe przewiduje wszystkie możliwości współpracy w tym zakresie.

Projektowanie stron WWW cennik

Cennik tworzenia stron internetowych

Pakiet_Start
1 990
 
CZAS REALIZACJI 2 TYGODNIE
KONCEPCJE GRAFICZNE 5 DO WYBORU
ROZBUDOWANE MENU DO 5 PODSTRON
FORMULARZ KONTAKTOWY 1 FORMULARZ
SZKOLENIE Z OBSŁUGI PANELU CMS 1 GODZINA
AKTYWNA MAPA DOJAZDU (GOOGLE) NIE
GWARANCJA I WSPARCIE TECHNICZNE 3 MIESIĄCE
Panel CMS WordPress
Galeria zdjęć i filmów
Certyfikat SSL
Strona responsywna (RWD)
Zamawiam
Pakiet_Optimum
2 980
 
CZAS REALIZACJI 3 TYGODNIE
KONCEPCJE GRAFICZNE 7 DO WYBORU
ROZBUDOWANE MENU DO 10 PODSTRON
FORMULARZ KONTAKTOWY 2 FORMULARZE
SZKOLENIE Z OBSŁUGI PANELU CMS 2 GODZINY
AKTYWNA MAPA DOJAZDU (GOOGLE) TAK
GWARANCJA I WSPARCIE TECHNICZNE 6 MIESIĘCY
Panel CMS WordPress
Galeria zdjęć i filmów
Certyfikat SSL
Strona responsywna (RWD)
Zamawiam
Pakiet_Premium
3 970
 
CZAS REALIZACJI 4 TYGODNIE
KONCEPCJE GRAFICZNE 10 DO WYBORU
ROZBUDOWANE MENU DO 20 PODSTRON
FORMULARZ KONTAKTOWY 3 FORMULARZE
SZKOLENIE Z OBSŁUGI PANELU CMS TAK
AKTYWNA MAPA DOJAZDU (GOOGLE) TAK
GWARANCJA I WSPARCIE TECHNICZNE 9 MIESIĘCY
Panel CMS WordPress
Galeria zdjęć i filmów
Certyfikat SSL
Strona responsywna (RWD)
Dodatkowa wersja językowa strony
Integracja z profilami SocialMedia
Zamawiam

Klienci z miasta Warszawa czekają aż ich poznasz! Tworzenie stron internetowych oparte o doświadczenia użytkownika

UX (ang. User Experience) na stale zagościł w terminologii projektowania stron internetowych – bezpośrednio określa wrażenia użytkowników pojawiające się podczas skorzystania ze strony internetowej. Tworzenie stron www w oparciu o UX polega na skoncentrowaniu się na użytkownikach i dostarczeniu im produktu (tudzież: strony internetowej lub sklepu), który zapewni im jak najlepsze wrażenia. W tym wszystkim ważna jest przede wszystkim interakcja użytkownika z witryną. Klient jest tutaj filarem decydującym o działaniach prowadzonych na stronie. User Experience to dziedzina interdyscyplinarna; wymaga szerokiej wiedzy i umiejętności z kilku obszarów: informatyki, marketingu, psychologii oraz projektowania. Aby lepiej zrozumieć badania UX, warto poznać etapy, które finalnie mają wpływ na przekształcanie celów i zadań w konkretne rozwiązania (pośrednio lub bezpośrednio) przekładające się na wrażenia użytkownika.

Na czym polega projektowanie stron internetowych w oparciu o kreację persony?

Persona, czyli wzór idealnego reprezentanta użytkownika lub Klienta oparty na największej ilości danych odgrywa istotną rolę w całym procesie tworzenia stron www. Szacuje się, że około 60% firm korzystających z person obserwuje lepszej jakości leady, zaś 25% firm zyskało dzięki temu więcej Klientów. Kreacja persony opiera się na badaniu rynku, które pozwala na dostarczenie danych o potencjalnej grupie zainteresowanych oferowaną przez Ciebie usługą lub produktem. Dzięki dokładnie przeprowadzonemu procesowi analitycznemu uzyskasz odpowiedzi na pytania takie jak między innymi:

 • wiek docelowo zainteresowanych;

 • status społeczny;

 • status materialny;

 • zainteresowania;

 • mentalność.

Firmy tworzą na potrzeby badań UX kilkaset person dziennie. Im ich więcej tym lepiej, gdyż właśnie wtedy dane będą bardziej czytelne. Załóżmy, że Twój Klient mieszka w Warszawie, jest początkującym przedsiębiorcą, cechuje się wysoką kreatywnością i zaangażowaniem. Jego celem jest utworzenie nowoczesnej strony internetowej, która będzie przyciągać zainteresowanych, stworzenie nowych kanałów dotarcia do Klienta i zwiększenie znaczenia swojej firmy w mieście Warszawa i jego okolicach. Jest to persona ukierunkowana na cel, a do jego osiągnięcia potrzebuje czegoś, co znajdzie właśnie u Ciebie. Wyróżnia się jeszcze trzy rodzaje person:

 • persony oparte na rolach – w społeczeństwie, pracy i życiu (W jaki sposób będzie wykorzystywała oferowany przez Ciebie produkt? Co dzięki niemu osiągnie?)

 • persony angażujące – szczególną wagę przywiązuje się tutaj do historii życia, emocji czy pochodzenia (Co kieruje użytkownikiem podczas wyboru? Jak dopasować produkt do Klienta?)

 • persony fikcyjne – w przeciwieństwie do wymienionych wyżej typów, perspektywa ta nie bazuje na przeprowadzonych badaniach jakościowych, lecz opiera się na doświadczeniach zespołu projektowego; perspektywa przydaje się zwłaszcza wtedy, gdy nie możesz uzyskać interesujących cię danych.

Nie do końca wiesz, do kogo masz kierować swoją ofertę? Specjaliści z Afterweb pomogą Ci poznać swoich potencjalnych Klientów!

Tworzenie stron internetowych w oparciu o UX i UI. Jak zaistnieć w mieście takim jak Warszawa?

Stolica daje ogrom możliwości do działania i szerokie pole do popisu. Jednak każdy kij ma dwa końce, a w przypadku Warszawy druga końcówka kija jest bardzo ostra – chodzi bowiem o konkurencję. Im większe miasto, tym więcej przedsiębiorstw. Warszawa i okolice obfite są więc w liczne firmy i biznesy, które walczą między sobą o pozycje w wyszukiwarce Google. Oparcie swojej strategii i projektu strony na bazie danych UX pomoże lepiej zrozumieć Klienta; im szybciej zjednoczysz ku sobie internautów, tym lepiej dla Ciebie. Nieodłączną częścią UX jest UI, znany jako User Interface. Na UI składają się wszystkie elementy strony, które pozwalają na interakcję z użytkownikiem. Najbardziej znaną odnogą UI jest GUI, czyli Graphical User Interface, który przedstawia informacje w sposób graficzny, dzięki licznym widżetom, przyciskom, okienkom etc. Poprawnie zaprojektowany User Interface powinien być nie tylko estetyczny, lecz również intuicyjny w obsłudze – jego powiązanie z UX jest wręcz nierozerwalne. Połączenie obydwu działań ma sprawić, że dana strona będzie przyjazna dla użytkownika – zarówno w kwestii estetycznej, jak i funkcjonalnej. Zrozumienie potrzeb swoich Klientom to krok milowy w wyścigu o uznanie – nigdy o tym nie zapominaj.

Projektowanie stron internetowych w praktyce – co trzeba wiedzieć? Tworzenie stron www krok po kroku dla Klientów z Warszawy i okolic

Strona internetowa powinna być zbudowana tak, jak chcą tego Klienci. Choć dla wielu osób może to wydawać się zaskakujące, dzięki podejściu ukierunkowanym bezpośrednio na Klienta wszystko staje się prostsze, a strona internetowa ma szansę przeobrazić się w prawdziwy generator zysków. Nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie marketingu internetowego pomogło nam w opracowania schematu działań, które znacznie wpłyną na późniejszą pozycję Twojej strony internetowej.

Analiza potrzeb Klienta i słów kluczowych – jej wpływ na tworzenie stron www

Analiza potrzeb Klienta jest jednym z najważniejszych punktów, na których oparte jest projektowanie stron internetowych. Warszawa to największe miasto w Polsce – można by śmiało nazwać ją stolicą przydatnych danych. Określenie grupy docelowej pozwala na trafne określenie fraz kluczowych wpisywanych przez potencjalnego Klienta w wyszukiwarce. Afterweb zajmuje się profesjonalną analizą fraz kluczowych – celem jest ustalenie słów, na których następnie będą oparte jakościowe pod kątem SEO treści.

Przykładowe frazy lokalne dla miasta Warszawa:

Słowo kluczowe Średnia miesięczna liczba wyszukań

lakiernik Warszawa

720

tworzenie stron internetowych Warszawa

390

gabinet kosmetyczny Warszawa

390

mechanik Warszawa

1900

tworzenie stron Warszawa

260

wulkanizacja Warszawa

4400

rolety Warszawa

1600

Dokładny plan struktury podstron i treści pomaga usprawnić projektowanie stron internetowych

Zbudowanie struktury bazującej na analizie fraz kluczowych to skuteczne działanie przynoszące realne korzyści. Dobrze zaprojektowana struktura i okraszenie jej odpowiednią treścią pozytywnie wpłynie na doznania odbiorców. Uzyskanie ruchu na stronie wymaga czasu, lecz dzięki profesjonalnemu podejściu nie będziesz musiał wydawać pieniędzy na reklamę płatną. Nasi specjaliści SEO przeprowadzą Cię przez proces przygotowawczy, wyjaśniając wszelkie wątpliwości.

Co wspólnego mają tworzenie stron www i projektowanie makiet?

Nie od razu Warszawę zbudowano – zupełnie jak wymarzoną stronę internetową. Jeżeli jednak uzyskamy pełną strukturę przyszłej strony, możemy rozpocząć planowanie poszczególnych grup podstron. Techniczne podejście do zadania generuje większe skupienie się na tym, co Klient ma realnie zobaczyć. Układ strony musi być harmonijny i czytelny; powinien on powstać przede wszystkim w oparciu o plany treści, nigdy zaś na odwrót.

Projektowanie stron internetowych pod względem graficznym

Szata graficzna strony internetowej powinna być schludna i podkreślać jej ważne elementy. Warto używać kolorów, które współgrają ze sobą i przekazują kwintesencję marki. W całym lawirowaniu pomiędzy wyborem idealnej palety barw nie powinieneś zapominać o tym, że i tak najważniejsza jest funkcjonalność. Nawet najpiękniejsza strona obejdzie się bez echa, jeżeli nie ma na niej przekonującej do zakupu treści lub nie otwiera się ona prawidłowo.

Tworzenie strony www przystosowanej do urządzeń mobilnych

Przechodząc ulicami Warszawy z pewnością uda Ci się zaobserwować, jak wiele osób korzysta ze smartfonów. Tendencja do korzystania z telefonu jako głównego nośnika informacyjnego stale rośnie – wraz z nią pojawiają się pewne wymagania co do stron internetowych. Google wyżej ocenia strony responsywne, czyli takie, które wyświetlają się prawidłowo na ekranach o różnych proporcjach. Strona wyświetlana na laptopie, tablecie czy telefonie ma większe szanse na zyskanie uznania wśród odbiorców. Brak responsywności jest współcześnie prawie że nieodpuszczalny.

Zleć tworzenie stron www specjalistom! Zaufali nam Klienci z miast takich jak Wrocław, Poznań, Warszawa czy Gdańsk!

Projektowanie stron www dla przedsiębiorców z miasta Warszawa. Atrakcyjny cennik i ambitne cele – to właśnie Afterweb

Tworzenie stron to złożony proces, na który składa się wiele elementów. Wskazane jest tutaj posiadanie umiejętności pozwalających na utworzenie solidnej pod względem technicznym strony internetowej, obfitych w słowa kluczowe treści, a także grafik wpływających na wrażenia odbiorców. W składzie Afterweb znajdują się wykwalifikowani specjaliści z zakresu SEO, Google Ads, a także obszarów obejmujących działania typowe dla UX/UI. Cennik został skonstruowany w taki sposób, by każdy przedsiębiorca mógł wybrać najkorzystniejszą dla siebie opcję w atrakcyjnej cenie, jednak istnieje możliwość indywidualnej wyceny. Z naszymi Klientami łączą nas wspólne cele. Jednym z nich jest stworzenie awangardowej strony internetowej, która będzie miała szansę wylądować w topowych wynikach wyszukiwań Google. Halo, Warszawa! Afterweb zaprasza wszystkich przedsiębiorców ze stolicy i okolic na konsultacje. Może zostaniecie z nami na dłużej?

Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33