Projektowanie / tworzenie stron Szczecin

Szczecin i obecność lokalnego biznesu w sieci. Powierz projektowanie firmowej strony internetowej profesjonalistom z Afterweb

tworzenie stron www Szczecin

W stolicy województwa zachodniopomorskiego zawsze dużo się dzieje. Zwłaszcza w sytuacji, kiedy prowadzisz własną firmę i szukasz drogi dotarcia do potencjalnych klientów. W dzisiejszych czasach widoczność w internecie jest nieodzowna, a zatem tworzenie stron www to pierwszy krok do biznesowego sukcesu. Rzecz jasna prosta witryna, wykorzystująca prosty szablon, nie zrobi na Twoich odbiorcach w Szczecinie takiego wrażenia, jak nowoczesny, efektowny serwis. Wizerunek firmy, jaki zbudujesz wśród użytkowników, wpłynie na podejmowane przez nich decyzje zakupowe. Specjaliści od projektowania stron internetowych z Afterweb wiedzą, jak trafić do ich serc i umysłów z odpowiednim przekazem.

Poziom merytoryczny treści ma takie samo znaczenie, jak szata graficzna oraz parametry techniczne, np. prędkość ładowania strony. A może i ciut mniejsze – nawet doskonały content się nie przebije, jeśli podczas tworzenia strony internetowej popełni się błędy utrudniające korzystanie z niej. Wiesz czym dysponuje Twoja konkurencja ze Szczecina, my mamy wszelkie niezbędne narzędzia, wiedzę oraz doświadczenie. Zerknij na zrealizowane projekty stron internetowych w portfolio Afterweb. Chcesz mieć równie dobrą, przejrzystą witrynę? Poproś o przygotowanie indywidualnej oferty!

Konsumenci w Szczecinie są niezwykle wymagający. Dlatego postaw na tworzenie stron www według najwyższych standardów

al. Bohaterów Warszawy 11b, 70-370 Szczecin

Internauci mają konkretne oczekiwania – jeśli nie są spełniane, bez żalu opuszczają serwis i szukają dalej. Profesjonalne projektowanie stron internetowych pozwoli Ci zatrzymać ich u siebie na dłużej. Do tego przedstawimy Ci kilka nieszablonowych pomysłów na to, jak wyróżnić Twoją firmę na tle lokalnych rywali. Nie korzystamy z żadnego kreatora, tylko przygotujemy własne rozwiązania. W podstawowym pakiecie na tworzenie stron www gwarantujemy 5 różnych wariantów graficznych do wyboru. Ich wspólnym mianownikiem będzie pełna spójność z identyfikacją wizualną prowadzonego przez Ciebie biznesu ze Szczecina. Jeśli do tej pory nie posiadasz logo i innych elementów lub chcesz gruntownie odświeżyć wizerunek swojej firmy – w zakresie naszych usług uzupełniających projektowanie stron internetowych znajdziesz stosowne propozycje.

Podejmiemy się również wykreowania całego layoutu całkowicie od podstaw. W takim przypadku będziesz dysponować unikalną witryną o wyrazistym charakterze – takie cechy pomagają w przyciąganiu uwagi klientów. Naturalnie projektowanie stron www to nie tylko „wrażenia artystyczne”, ale również przygotowanie całego kodu oraz zadbanie o zaplecze sprzętowe. Wybór i rejestracja domeny, wydajność serwerów hostingu, szyfrowanie połączeń i instalacja certyfikatów SSL, wprowadzenie specjalnych funkcjonalności, podłączenie usług Google: tym wszystkim również się zajmujemy. Pełną listę znajdziesz w ofercie na tworzenie stron internetowych, jaką do Ciebie wyślemy. Znajdziesz tam albo rzeczy absolutnie niezbędne, by w ogóle uruchomić serwis, albo zadania konieczne do prawidłowego rozwijania firmowej witryny.

Oferujemy projektowanie stron internetowych, które samoczynnie dostosowują się do wszelkich urządzeń mobilnych

Stworzenie strony internetowej Szczecin

Ponad połowa użytkowników generująca ruch w sieci robi to za pośrednictwem swoich smartfonów albo tabletów. Stopniowe przenoszenie aktywności na podręczny sprzęt widać na całym świecie, a Szczecin nie jest tutaj żadnym odstępstwem od nasilającego się trendu. Jako fachowcy odpowiedzialni za tworzenie stron www zawsze robimy wszystko adekwatnie do obowiązujących reguł. Dziś restrykcyjne przestrzeganie zasada Responsive Web Designu stanowi warunek sine qua non do osiągnięcia biznesowego sukcesu. Wynika to zarówno z preferencji użytkowników, jak też wytycznych Google dla webmasterów. Wyszukiwarka priorytetowo traktuje jakość witryny na urządzeniach mobilnych i podczas projektowania Twojej firmowej strony internetowej na pewno to uwzględnimy.

Takie rozwiązanie ma wiele wymiernych korzyści również dla Ciebie. Responsywne projekty stron www przygotowujemy w taki sposób, że te same dopasowują się do urządzenia, na jakich oglądają je odbiorcy. Kiedyś za standard uważano stworzenie drugiej, mobilnej wersji serwisu na subdomenie. Wiązałoby się to z de facto podwojeniem pracy koniecznej do późniejszego zarządzania witryną internetową Twojej firmy w Szczecinie. Specjaliści Afterweb opanowali RWD na bardzo dobrym poziomie, ponadto zawsze przeprowadzamy szereg testów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że projektowanie stron www to dopiero pierwszy etap. Trzeba się jeszcze upewnić, że w trakcie realizacji wszystko poszło zgodnie z planem, a nowy serwis prawidłowo funkcjonuje na różnych urządzeniach mobilnych, komputerach, przeglądarkach czy systemach operacyjnych.

Zobacz, ile kosztują unikalne projekty stron internetowych. Żadna firma ze Szczecina nie zaproponuje lepszych warunków

Podstawowy cennik jest całkiem klarowny, warto jednak poświęcić mu nieco więcej miejsca. Opracowaliśmy 3 główne pakiety, rozpoczynając od wycenionego na 1990 zł „Start”. Te trzy opcje to jednak nie całość oferty Afterweb na tworzenie stron internetowych. Przedsiębiorcom związanym ze Szczecinem możemy zaproponować szereg opcjonalnych usług. Dzięki nim Twoja przyszła witryna zyska sporo praktycznych funkcjonalności, a poza tym nabierze wyrazistego charakteru. Ułatwienie wszelkich interakcji pomiędzy Tobą a użytkownikami strony, wdrożenie jedynego w swoim rodzaju layoutu, zbudowanie silnego wizerunku fachowej firmy – to tylko niektóre korzyści, jakie przyniesie Ci projektowanie stron internetowych w kompleksowy sposób.

Szczecin to w sektorze IT drogi rynek? Udowadniamy, że cennik tworzenia stron www może być naprawdę atrakcyjny

Krótkie porównanie naszego cennika z ofertami innych agencji IT w Szczecinie. Zapewne bez większego kłopotu znajdziesz fachowców, którzy są gotowi postawić całą stronę www po tygodniu, za mniej niż 1000 zł. To oznaczałoby, że Twoja witryna powstałaby na prostym szablonie, prawdopodobnie z domeną zarejestrowaną na kogoś innego. Tworzenie stron internetowych w ten sposób jest tańsze, ale też mocno obniża jakość końcowej realizacji. A Twoi potencjalni klienci ze Szczecina są zbyt wymagający, by zaimponować im stroną zrobioną na zasadzie „byle wydać jak najmniej”. Oczywiście ostateczna decyzja należy do Ciebie.

Tworzenie stron internetowych na WordPressie ma wiele zalet. Od intuicyjnego CMS-a po łatwiejsze pozycjonowanie na Szczecin

projektowanie stron internetowych Szczecin

Na zakończenie jeszcze jedna, bardzo ważna kwestia: zarządzanie firmową witryną po oddaniu ją w Twoje ręce i upływie 6-miesięcznego okresu darmowego wsparcia technicznego. Zapewne nie masz ochoty płacić za każdą drobną aktualizację, a projektowanie stron www to po prostu nie Twoja specjalność. Bez obaw Afterweb nie będzie wyciągał Ci pieniędzy z kieszeni za drobnostki – po prostu nauczymy Cię samodzielnego obsługiwania całego serwisu. Dodawania wpisów, galerii, podstron, a także nowych użytkowników z właściwymi uprawnieniami do poszczególnych sekcji. Godzina szkolenia powinna wystarczyć, ponadto całość odbywa się zdalnie, więc możesz przez cały czas pozostawać w Szczecinie i pilnować spraw istotnych dla Twojej firmy.

Wykorzystujące silnik WordPress projekty stron internetowych są niezwykle elastyczne. Bardzo łatwo je przystosować do własnych celów – już 38% witryn www korzysta z tego rozwiązania. Natomiast udziały numeru 2 w rankingu najpopularniejszych systemów do zarządzania treścią (CMS Joomla) szacuje się na 3%. Liczby mówią same za siebie, Afterweb dostarczy Ci wszystkiego, co w danym momencie najlepsze. Poprzez projektowanie stron internetowych Szczecin otworzy Ci zupełnie nowe możliwości. Konsumenci podejmują decyzje zakupowe na podstawie tego, co znajdą w sieci. Twoja firmowa witryna www musi wzbudzić w nich odpowiednie emocje oraz pozytywne skojarzenia, by zostali z Tobą na dłużej. Powierz nam stworzenie strony internetowej, a osiągniesz ten cel!

Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33