Projektowanie / tworzenie sklepów Kraków

Prowadzisz sklep z siedzibą w Krakowie? Czas przenieść biznes do sieci! Zleć stworzenie sklepu internetowego Agencji Afterweb

tworzenie stron www Kraków

Dziś najwięcej towarów sprzedaje się online. Może Cię to zdziwić, ale coraz więcej osób świadomie rezygnuje z chodzenia po sklepach, na rzecz składania zamówień przez internet. W sieci można kupić wszystko: od podstawowych produktów spożywczych, aż po duży sprzęt do domu i firmy. Jeżeli prowadzisz sklep w mieście Kraków i odczuwasz spadki sprzedaży, warto przejść z biznesem do internetu. Przekonaj się, jak przebiega projektowanie sklepów www zlecone specjalistom z Agencji Afterweb i zacznij zarabiać więcej, niż kiedykolwiek!

Wykonujemy projektowanie sklepów internetowych dla firm z miasta Kraków. Pomożemy Ci odnaleźć się w branży e-commerce

Kraków jest wdzięcznym obszarem do prowadzenia działalności, a mimo to tutejsi przedsiębiorcy narzekają na drastyczne spadki dochodów. Sposobem, który pozwala wyjść z ofertą nieco dalej, niż tylko do lokalnej społeczności, okazuje się założenie sklepu internetowego. Dla firm, które na co dzień działają w mieście Kraków, przeniesienie sprzedaży do sieci to konieczność. Chcąc sprzedawać, trzeba bowiem odpowiedzieć na potrzeby konsumentów, którzy w zdecydowanej większości czekają właśnie w internecie.


Królewska 51, 30-081 Kraków

Z pewnością wiesz, że posiadanie własnego e-sklepu ma praktycznie same plusy, ale czy słyszałeś o najważniejszym? Sklep internety daje możliwość pozyskiwania klientów z całej Polski! Jeśli dotychczas Twoją grupę docelową stanowili mieszkańcy Krakowa, teraz radykalnie się ona zmieni. Kupować będą u Ciebie osoby z różnych zakątków kraju, gdyż odległość od stacjonarnej siedziby sklepu, przestanie mieć jakiekolwiek znaczenie.

Profesjonalne sklepy internetowe Kraków

Zlecając stworzenie sklepu internetowego nie rezygnujesz z klientów z Krakowa i okolic! Oprócz nich, zdobędziesz też wielu nowych

Przychodzimy do Ciebie z kompleksową ofertą na projektowanie sklepów internetowych. Dedykujemy ją właścicielom sklepów stacjonarnych z miasta Kraków, którzy mają w planach rozwój firmy poprzez rozpoczęcie sprzedaży online. Bez obaw! Wkraczając do branży e-commerce nie zamykasz się na lokalnych Klientów. Kraków przez cały czas będzie Twoim centrum dochodzenia, główną siedzibą sklepu – miejscem, gdzie wciąż można przyjść i kupić coś osobiście lub odebrać towary, zamówione online.

 

Otworzenie sklepu internetowego umożliwi Ci wszechstronną rozbudowę firmy na znakomitym kanale sprzedażowym. Zajmujemy się opracowywaniem stron internetowych, które służą sprzedaży na wysokim poziomie. Projektowanie i wdrażanie sklepów www mamy opanowane do perfekcji, więc każdy, kto szuka godnego reprezentanta w zakresie zakładania e-sklepów, właśnie go znalazł.

Przeprowadzamy projektowanie sklepów internetowych w technologii RWD. Jeśli sklep, to koniecznie responsywny!

Mnogość urządzeń mobilnych, na których klienci przeglądają oferty i dokonują zakupów w e-sklepach zdaje się nie mieć końca. Dlatego w interesie odpowiedzialnego przedsiębiorcy leży posiadanie nowoczesnego sklepu internetowego, który równie atrakcyjnie zaprezentuje się na małym wyświetlaczu smartfona, jak i na dużym monitorze komputera stacjonarnego. Odpowiada za to tzw. responsywność, czyli Responsive Web Design (RWD).

 tworzenie sklepu internetowego Kraków

W Agencji Afterweb oferujemy projektowanie sklepów internetowych, które idealnie dopasowują się do ekranów o różnych parametrach. Musimy również podkreślić, że responsywność to czynnik rankingowy, a strony tworzone z uwzględnieniem zasad RWD są szczególnie przyjazne wyszukiwarkom internetowym. Współpracując z nami otrzymasz e-sklep, zaprojektowany oraz wykonany przez webmasterów i specjalistów SEO, zaznajomionych z techniką RWD. Będzie się on automatycznie dostosowywał do dowolnych urządzeń, z których potencjalni klienci zechcą wygodnie przejrzeć ofertę.

Mamy rozsądną ofertę cenową na tworzenie sklepów internetowych. Daj nam 6 tygodni, a przygotujemy sklep dla Ciebie

Pora zerwać z przekonaniem, że opracowanie strony sklepu to poważny wydatek. W Afterweb udowadniamy, jak wiele można zrobić już za 3990 zł netto. Klientom z miasta Kraków oraz okolic oferujemy trzy autorskie pakiety, które bez problemu można dopasować do własnych potrzeb. Gdy to my zabieramy się za tworzenie sklepów internetowych Kraków i lokalny rynek przestają być jedynym źródłem utrzymania naszych Klientów. Umożliwiamy Przedsiębiorcom sprzedawanie produktów na całą Polskę, a tym samym zarabianie poważnych pieniędzy przy niewielkiej inwestycji.

Poznaj nasze pakiety na projektowanie i tworzenie sklepów internetowych:

  • START
  • OPTIMUM
  • PREMIUM

tworzenie sklepów internetowych Kraków

Każdy z pakietów Afterweb bazuje na solidnej podstawie, jaką jest opracowanie koncepcji oraz przygotowanie strony, spełniającej oczekiwania Klienta. Cena 3990 zł zawiera 5 różnorodnych szat graficznych do wyboru, stworzenie sprawnie działającej, responsywnej strony o układzie mieszczącym do 10000 produktów (z czego aż 20 nasz webmaster dodaje ręcznie!). W cenie jest również przygotowanie galerii zdjęć i filmów, stworzenie formularza kontaktowego z mapką dojazdu, podpięcie i skonfigurowanie Certyfikatu SSL oraz dostosowanie serwera i domeny do wymogów wyszukiwarki. Nasi Klienci mogą zamówić również szereg usług dodatkowych, takich jak m.in. stworzenie logotypu, przygotowanie tekstów optymalizacyjnych na stronę sklepu, wdrożenie modułu „Newsletter” i wielu innych. Tworzenie sklepów internetowych w ramach pakietu START zajmuje nam do sześciu tygodni – po tym czasie sklep jest gotowy do zaindeksowania i przyjęcia pierwszych klientów.

Zapewniamy projektowanie sklepów internetowych, opartych na prostym w obsłudze systemie CMS. Nauczymy Cię z niego korzystać

Ideą naszej Agencji jest tworzenie sklepów www dla wymagających Klientów – czy to z miasta Kraków, czy innych regionów Polski. Nie dążymy do tego, aby możliwie najszybciej wdrożyć sklep, przekazać dostępy i zakończyć współpracę. Stawiamy na projektowanie sklepów internetowych przyjaznych właścicielom. Stąd pomysł, aby każdy Zleceniodawca otrzymywał od nas indywidualne szkolenie z obsługi panelu CMS, jakim jest WordPress z modułem WooCommerce. Godzinny, zdalny kurs prowadzony przez specjalistę Afterweb jest wystarczający do tego, by nauczyć się samodzielnie poruszać w panelu, dodawać nowe podstrony, edytować teksty widoczne na stronie sklepu itp. Powierzając nam tworzenie sklepów internetowych, właściciele krakowskich firm zyskują profesjonalny sklep, wyposażony w najnowocześniejsze funkcjonalności. I co ważne, potrafią go obsługiwać! Nie damy Ci się zgubić w meandrach WordPressa!

projektowanie sklepów internetowych Kraków

Profesjonalne tworzenie sklepów internetowych dla Klientów z Krakowa. Pracujemy na najlepszym silniku CMS

W interaktywnej Agencji Afterweb za tworzenie sklepów www odpowiada sztab ekspertów od SEO. Projektujemy sklepy, które sprzedają!

Profesjonalnie zaprojektowany i wdrożony e-sklep pozwala obsługiwać tysiące zamówień każdego dnia! Zdaj się na naszą usługę tworzenia sklepów www, a Twoim jedynym zmartwieniem będzie, czy pracownicy podołają pakowaniu tak wielu paczek! Umożliwimy Ci wielokanałowy marketing, w pełni zintegrowany z ofertą, prezentowaną w stacjonarnej siedzibie sklepu w mieście Kraków. Specjaliści Afterweb podejmują się realizacji nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Wykonując tworzenie sklepów www, działamy odważnie, a dostarczane przez nas realizacje perfekcyjnie sprawdzają się w realiach XXI wieku. Przyjazny layout, nowoczesne systemy płatności, wsparcie techniczne i pomoc na każdym etapie współpracy to wybrane z korzyści, które na Ciebie czekają. Zamów indywidualną wycenę, która uwzględni Twoje wymagania i odkryj, jak bardzo dochodowa jest branża e-commerce!

Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33