Projektowanie / tworzenie sklepów Gdynia

Tworzenie sklepów internetowych od projektu po uruchomienie.
Twój sklep z miasta Gdynia też powinien działać online!

tworzenie stron www Gdynia

Zauważyłeś, że w Twoim sklepie pojawia się coraz mniej klientów? Zastanawiasz się, gdzie tkwi przyczyna niskich przychodów? Odpowiedź jest prostsza, niż możesz przypuszczać. Gdynia to bardzo konkurencyjny obszar, w którym trudno się przebić z własnym biznesem. Jeśli nie uruchomisz sklepu internetowego i nie rozpoczniesz sprzedaży na skalę ogólnopolską, Twoja firma może upaść! Nie dokładaj do biznesu pieniędzy, które nigdy się nie zwrócą. Zamiast tego zainwestuj w bezkonkurencyjną usługę, a na pewno Ci się to opłaci. Sprawdź, na czym polega tworzenie sklepów internetowych i pozwól, że zaprojektujemy, a potem zbudujemy e-sklep dla Ciebie.

Gdynia, Pomorze czy cała Polska? Ty decydujesz, kto dowie się o Twoim sklepie internetowym!

Nie zawsze w biznesie dzieje się dobrze. Zwłaszcza w ostatnim czasie, kiedy wiele firm mierzy się z kryzysem gospodarczym. Nie bądź biernym obserwatorem, zacznij zdecydowanie działać i wkrocz na rynek e-commerce, jak przystało na odpowiedzialnego Przedsiębiorcę! Jeśli prowadzisz sklep stacjonarny w mieście Gdynia, teraz jest najlepszy moment, aby stworzyć jego wersję wirtualną. Odpowiedni projekt i jego sprawna realizacja pozwolą Ci uruchomić w pełni funkcjonalny sklep internetowy nawet w sześć tygodni. Posiadanie e-biznesu to ogromna szansa, którą warto wykorzystać. Nieograniczone możliwości docierania do potencjalnego klienta pozwolą Ci sprzedawać towary już nie tylko lokalnym mieszkańcom Gdyni, ale również innych polskich miast.


ul 10 lutego 32, 81-301 Gdynia

Dla Klientów z województwa pomorskiego, w którym Gdynia stanowi drugie co do wielkości miasto na prawach powiatu (pierwszym pozostaje Gdańsk), mamy znakomitą ofertę na tworzenie sklepów internetowych. Jesteśmy zespołem certyfikowanych specjalistów, którzy na co dzień zajmują się marketingiem, prowadzonym online. Proponujemy Ci zaprojektowanie i wdrożenie nowoczesnego e-sklepu, za pośrednictwem którego zaczniesz prowadzić sprzedaż na szeroką skalę. Na początek z oferty Twojego sklepu internetowego będą korzystać okoliczni mieszkańcy – wybierając dostawę online. Z czasem, po wdrożeniu stosownej promocji, sklep zacznie być odwiedzany przez innych. Tylko od Ciebie zależy, jak duży będzie ruch na stronie oraz współczynnik konwersji. Jako posiadacz e-sklepu, wciąż będziesz mógł realizować sprzedaż w sklepie tradycyjnym, informując klientów o możliwości skorzystania z oferty online. Gdy taka informacja 'pójdzie w świat’, na zakup zdecyduje się wiele osób – zarówno tych z miasta Gdynia, jak również okolic.

Przeprowadzamy tworzenie sklepów internetowych zgodnie z technologią RWD: Responsive Web Design

Sklep internetowy musi być atrakcyjny dla osób, które do niego zaglądają. Mowa nie tylko o bogatym asortymencie i niskich cenach, ale także o designie. E-konsumenci chętnie robią zakupy w sklepach, wykonanych w technologii RWD. Są to tzw. strony responsywne, czyli dostosowane do przeglądania ich na wyświetlaczach o różnej rozdzielczości. Zadbanie o Responsive Web Design jest bardzo ważne, ponieważ większość użytkowników internetu korzysta z urządzeń mobilnych. Żeby tworzenie sklepów internetowych przekładało się na zyski, należy więc dopilnować kwestii technicznych. Dla naszych Klientów z miasta Gdynia wdrażamy responsywne e-sklepy, które sprawnie działają na komputerach stacjonarnych, laptopach, tabletach czy telefonach komórkowych. Ich przeglądanie to czysta przyjemność – strony szybko się ładują, zdjęcia produktowe mają optymalne rozmiary, a ceny i inne informacje są czytelne. Responsive Web Design jest dla nas kluczowym czynnikiem, dlatego każdy sklep internetowy projektowany i tworzony przez Agencję Afterweb, posiada responsywny kod.

Profesjonalne sklepy internetowe Gdynia

Budujemy e-sklepy, oparte na solidnym silniku CMS. Jak wygląda zarządzanie sklepem internetowym?

Każdy sklep internetowy bazuje na oprogramowaniu, umożliwiającym zarządzanie treścią. Wybierzemy dla Ciebie sprawdzony CMS, który da się dowolnie modyfikować – według indywidualnych potrzeb. Zlecając tworzenie sklepów internetowych naszej Agencji, otrzymasz profesjonalny i gotowy do rozpoczęcia sprzedaży e-sklep. O tym, na jakim CMS-ie zostanie on oparty, zdecydujemy na etapie projektowania. Małe sklepy internetowe opieramy na CMS-ie WordPress z modułem WooCommerce. Średnie na CMS-ie PrestaShop, a wielkie na Magento. Wszystko poprawnie zainstalujemy oraz skonfigurujemy, lecz na tym nie koniec. Jeśli jesteś właścicielem sklepu z siedzibą w mieście Gdynia, możesz liczyć na bezpłatne szkolenie z obsługi panelu CMS.

Nauczymy Cię, w jaki sposób samodzielnie poruszać się po panelu administratora i wprowadzać zmiany w sklepie internetowym. Będziesz w stanie dodawać i usuwać produkty, edytować teksty i zdjęcia, rozbudowywać menu o kolejne podstrony, tworzyć kampanie mailingowe, zarządzać sprzedażą. Stabilny, łatwy w obsłudze sklep internetowy da Ci szansę rozwijać biznes na rynku e-commerce. Nie musisz wykazywać zdolności programistycznych ani znać się na budowie stron www. Realizujemy tworzenie sklepów internetowych z uwzględnieniem potrzeb Klientów. Postawiliśmy więc na popularne CMS-y: WordPress z WooCommerce, PrestaShop oraz Magento. Są one intuicyjne i proste w zarządzaniu. Przeszkolimy Cię z obsługi panelu sprzedażowego i omówimy najważniejsze zagadnienia. Tak, abyś mógł prowadzić i rozbudowywać swój sklep internetowy zgodnie z własną wizją.

 tworzenie sklepu internetowego Gdynia

Opracowaliśmy przystępny cennik tworzenia sklepów internetowych, mających główną siedzibę w mieście Gdynia

Wśród firm, dla których projektujemy funkcjonalne e-sklepy, często pojawiają się te, działające na Pomorzu. Gdynia jest obszarem, który zdołaliśmy bardzo dobrze poznać. Świetnie odnajdujemy się na tutejszym rynku, kojarzymy konkurencję z różnych branż i jesteśmy gotowi zaproponować Ci nowatorską koncepcję na sklep internetowy. Dla właścicieli sklepów zlokalizowanych na terenie miasta Gdynia mamy konkurencyjny cennik, obejmujący aż trzy pakiety. Start, Optimum i Premium – tak brzmi przepis na sukces w e-commerce! Jeśli jesteś gotów poszerzyć sprzedaż o kolejne rynki i nie chcesz ograniczać się wyłącznie do województwa pomorskiego, tworzenie sklepów internetowych jest usługą, jakiej szukasz.

Zapoznaj się z naszym cennikiem i sprawdź, co wchodzi w zakres określonych pakietów. Możesz skorzystać też z usług dodatkowych, takich jak np. wykonanie logotypu albo przygotowanie treści copywriterskich. Najważniejsze jest dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb. Chętnie Ci w tym pomożemy. Zamów niezobowiązującą wycenę, a oddzwonimy z jedną lub kilkoma propozycjami, wpisującymi się w Twoje oczekiwania. Jeśli chodzi o tworzenie sklepów internetowych Gdynia to rynek, wymagający szczególnego podejścia. Przygotowując wycenę skrupulatnie przeanalizujemy sytuację i znajdziemy najkorzystniejsze rozwiązanie dla Ciebie.

tworzenie sklepów internetowych Gdynia

Czas rozszerzyć działalność poza miasto Gdynia. Zlecając stworzenie e-sklepu, otworzysz się na klientów z całej Polski!

W dzisiejszych czasach posiadanie sklepu internetowego jest równie ważne, jak zaopatrzenie się w kasę fiskalną. To nie fanaberia, lecz obowiązek odpowiedzialnego Przedsiębiorcy. Ty też możesz odnotowywać większe przychody i z satysfakcją obserwować, jak stan magazynowy maleje.

Tworzenie sklepów internetowych to wybór dla Ciebie, jeśli chcesz:

  • zarabiać więcej i zredukować koszty,

  • docierać do nowych klientów,

  • rozwijać markę własną i karierę zawodową,

  • mieć pełną kontrolę nad biznesem,

  • zapewnić sobie pozycję na rynku globalnym.

Otwierając biznes online wyjdziesz na przeciw potrzebom klientów, którzy wolą kupować produkty z dostawą do domu. Z naszą pomocą wejdziesz w posiadanie nowoczesnego sklepu internetowego, będącego swoistą wizytówką jego stacjonarnej siedziby w mieście Gdynia. Niczego nie musisz się obawiać – Agencja Afterweb udziela gwarancji oraz wsparcia technicznego, a w ramach usług dodatkowych przeprowadzamy dowolne prace programistyczne i nie tylko. Skontaktuj się z naszym konsultantem w celu otrzymania indywidualnej wyceny.

Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33