Projektowanie / tworzenie sklepów Toruń

Toruń to dobre miejsce na biznes, ale Internet jest jeszcze lepszy. Stworzymy dla Ciebie e-sklep, który sprzedaje!

Profesjonalne sklepy internetowe Toruń

Toruń co roku przyciąga do siebie tysiące turystów, zainteresowanych kulturą regionu, smakiem pierników i urokiem tutejszych zabytków. Należy zadać sobie pytanie, czy to wystarczy, aby czerpać pokaźne zyski z lokalnego biznesu? Sklep stacjonarny ma ograniczony zasięg – kupują w nim tylko te osoby, które mogą osobiście zajrzeć do środka. A gdyby tak poszerzyć działalność i udostępnić swoje produkty online? Taką możliwość daje Ci Afterweb, gdzie wykonujemy tworzenie sklepów internetowych m.in. dla Klientów z Torunia i całego województwa kujawsko-pomorskiego. Poznaj szczegóły oferty, a potem zdecyduj, czy powinieneś skorzystać z tej usługi. Już za sześć tygodni możesz rozpocząć realizowanie sprzedaży za pośrednictwem sieci. Decyzja należy do Ciebie!

Prawdziwa walka o klienta toczy się online! Mamy intratną ofertę na projektowanie sklepów internetowych

Jeżeli dotychczas skupiałeś się na pozyskiwaniu klientów wyłącznie z regionu, jakim jest Toruń, czas zmienić perspektywę. Zacznij postrzegać swój sklep stacjonarny, jako główną siedzibę własnego biznesu. Jej centrum dowodzenia będzie mieścić się w Toruniu, ale oddziały będą sięgać dużo dalej. W Internecie każda firma ma szansę zaistnieć na rynku ogólnopolskim. Wykorzystaj tę wiedzę i przekonaj się, jak wielką moc ma tworzenie sklepów internetowych. Każdego dnia powstają kolejne strony, na których użytkownicy sieci mogą zamawiać produkty z dostawą do domu. Część z nich pokrywa się z Twoim asortymentem, a nierzadko kosztuje więcej! Mimo to znajdują się chętni i kupują je dla siebie. Polski rynek sprzedaży online bardzo szybko się rozwija. Już powyżej 60% internautów korzysta z ofert sklepów internetowych. Warto wyjść im na przeciw i zaprezentować swój asortyment szerszemu gronu odbiorców!


Dominikańska 3, 87-100 Toruń

Wykonujemy projektowanie sklepów internetowych dla Klientów między innymi z miasta Toruń i okolic. Z naszych usług korzystają właściciele firm, którzy nie są zadowoleni poziomem przychodów, generowanych przez sprzedaż stacjonarną. Narzekasz na brak zainteresowania zakupami w Twoim sklepie? Przestrzeń Online przyjmie Cię z otwartymi ramionami! Zlecając zaprojektowanie, a następnie wykonanie i uruchomienie nowoczesnego e-sklepu zyskasz możliwość sprzedawania towarów poza Toruń. Twój sklep internetowy zacznie być odwiedzany przez wiele osób. Jeśli tylko asortyment i ceny wydadzą im się atrakcyjne, złożą zamówienie. Obecność w sieci otworzy przed Tobą dziesiątki drzwi, prowadzących do wzrostu sprzedaży i miesięcznych przychodów.

Dla Klientów z miasta Toruń przeprowadzamy tworzenie sklepów internetowych według zasad Responsive Web Design

tworzenie stron www Warszawa

Profesjonalny sklep internetowy sprzedaje lepiej od swojej branżowej konkurencji. Ma rozbudowane funkcjonalności i jest przyjemny w odbiorze, a e-konsumenci potrafią się w nim odnaleźć. E-sklep musi być użyteczny, doskonale skonfigurowany, a przede wszystkim – responsywny. Nasze projekty pod tym względem nie mają sobie równych! Wdrażamy sklepy internetowe, bazujące na technologii Responsive Web Design. Są to witryny oparte na responsywnym kodzie, który gwarantuje użytkownikom ich optymalny odbiór.

Tworzenie sklepów internetowych cechujących się responsywnością na wysokim poziomie to najlepsze, co możemy zaproponować Przedsiębiorcom z miasta Toruń. Aby wyprzedzić branżową konkurencję, musisz dysponować profesjonalnym e-sklepem. Wolnym od błędów, przyjaznym w użytkowaniu i dającym się przeglądać na różnych urządzeniach mobilnych: telefonach, tabletach, laptopach. To ważne, ponieważ nie wszyscy Twoi potencjalni Klienci preferują zakupy przez komputer stacjonarny. Powinieneś zaprosić ich do sklepu internetowego, zaprojektowanego według strategii Responsive Web Design (RWD). Responsywność pozytywnie wpłynie na postrzeganie oferty przez e-konsumentów i przełoży się na konwersję.

W Afterweb obowiązuje jednorazowa opłata za projekt, stworzenie i uruchomienie sklepu internetowego

Z myślą o właścicielach tradycyjnych sklepów, działających w regionie Toruń – Solec Kujawski – Ciechocinek i okolice, opracowaliśmy przystępny cennik. Uwzględnia on trzy pakiety dla małych, średnich oraz dużych sklepów online. Jesteśmy gotowi dostosować usługi do indywidualnych oczekiwań Klienta, ale jedno pozostaje niezmienne: zlecając nam tworzenie sklepów internetowych, za wszystkie działania płacisz tylko raz. Nie musisz pilnować terminów i co miesiąc zlecać przelewów, gdyż nie rozliczamy się w ramach abonamentu. Za wykonaną usługę pobieramy jednorazową zapłatę. To rozwiązanie jest korzystne dla obu stron i zwalnia Cię z jakichkolwiek zobowiązań względem naszej Agencji. Jako właściciel sklepu z siedzibą w mieście Toruń na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, że jedna dobra inwestycja jest lepsza, niż kilka nieudanych. Dlatego zdaj się na nasze wieloletnie doświadczenie i zawrzyjmy umowę na takich warunkach, które Cię usatysfakcjonują.

Pakiety Start, Optimum, Premium można dowolnie modyfikować i uzupełniać o usługi dodatkowe. Jeżeli nie potrzebujesz zlecać wykonania logotypu, wersji językowej, ani innych działań 'extra’, optymalne będzie zdecydowanie się na jedną z trzech opcji. Obmyśliliśmy je w taki sposób, aby sprostać wymaganiom wszystkich Klientów. Nasi specjaliści chętnie przygotują dla Ciebie wycenę, uwzględniającą konkretne czynności. Budowanie responsywnego sklepu internetowego może odbywać się na wiele sposobów, a każdy przypadek wymaga osobnego rozpatrzenia.

 tworzenie sklepu internetowego Warszawa

Pracujemy na CMS-ach: WordPress z WooCommerce, PrestaShop i Magento. Skorzystaj ze szkolenia, które oferujemy!

Obsługa panelu CMS może wydawać się skomplikowana. Zwłaszcza, jeśli na co dzień nie przyglądasz się stronom www z perspektywy administratora. Będąc właścicielem sklepu internetowego musisz jednak potrafić nim zarządzać. Przyda się więc podstawowa znajomość systemu CMS, na którym Twój e-sklep będzie pracował. To tak zwany silnik strony, oprogramowanie, za pośrednictwem którego można wprowadzać dowolne zmiany. Klientom z miasta Toruń zapewniamy bezpłatne, zdalne szkolenie w tym zakresie. Jego przebieg będzie związany z rodzajem CMS-a, który wybierzemy dla Twojego sklepu internetowego.

Małe projekty zwykle opieramy na WordPressie z modułem WooCommerce. Dla większych wdrażamy CMS PrestaShop albo Magento. Jedno jest pewne: zlecając projektowanie sklepów internetowych naszej Agencji, otrzymasz profesjonalny serwis i poznasz tajniki jego obsługi. Pokażemy Ci, w jaki sposób dodawać i usuwać produkty, edytować układ menu nawigacyjnego czy wprowadzać aktualizacje. W razie potrzeby, zarezerwujemy dodatkowy czas i przygotujemy kurs doszkalający, w ramach którego poznasz inne, bardziej zaawansowane funkcje zarządzania panelem CMS.

tworzenie sklepów internetowych Warszawa

Sprzedając produkty poza Toruń, otwierasz sobie drogę do nowych klientów. Zbudujemy e-sklep na miarę Twoich oczekiwań!

Specjaliści od marketingu internetowego zgodnie przyznają, że przeniesienie biznesu do obszaru Online jest słusznym kierunkiem na drodze do rozwoju firmy. Jeśli chodzi o projektowanie sklepów internetowych Toruń to region wymagający. Od lat współpracujemy z wieloma tutejszymi Przedsiębiorcami i zdążyliśmy dobrze poznać lokalny rynek. Pomożemy Ci zrealizować przyszłościowy plan i stworzymy sklep internetowy, który będzie obsługiwał setki klientów dziennie! Posiadanie własnego e-sklepu jest ściśle związane z szeregiem korzyści, w tym z dużym wzrostem rozpoznawalności na skalę ogólnopolską. Oczywiście to Toruń pozostanie regionem, w którym kojarzyć Cię będzie najwięcej osób. Z czasem jednak marka zacznie rosnąć w siłę. Dzięki odpowiedniemu marketingowi, już niedługo po wdrożeniu sklepu internetowego, dowiedzą się o nim mieszkańcy całej Polski.

Biznesy prowadzone online przynoszą ogromne zyski. Podstawą jest profesjonalny projekt, bazujący na niezawodnym CMS-ie. Skontaktuj się z przedstawicielem naszej Agencji, który przygotuje dla Ciebie indywidualną ofertę na tworzenie sklepów internetowych. W przypadku wyboru podstawowego pakietu, Twój e-sklep zostanie uruchomiony już po sześciu tygodniach od zatwierdzenia projektu. Tylko tyle dzieli Cię od wkroczenia na wyższy poziom prowadzenia biznesu. Zacznij zarabiać poważne pieniądze i czerp zyski z prowadzenia sklepu internetowego, którego wykonaniem zajmie się Afterweb!

Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33