Projektowanie / tworzenie sklepów Łódź

Twój sklep ma siedzibę w mieście Łódź, a Ty chcesz sprzedawać w całej Polsce? Rozważ założenie sklepu internetowego!

tworzenie stron www Łódź

Sklep, który ma atrakcyjną stronę internetową, jest znacznie bardziej wiarygodny dla klientów. Dziś obecność w sieci to niepisany obowiązek nowoczesnego Przedsiębiorcy, prowadzącego sklep stacjonarny. Wkraczając z biznesem do przestrzeni internetowej, otworzysz się na szereg nowych możliwości i zobaczysz, jak wiele da się zyskać na sprzedaży online. Wystarczy, że projektowanie i tworzenie sklepu internetowego powierzysz nam – interaktywna Agencja Afterweb reprezentuje firmy z miasta Łódź i okolic. Przygotujemy dla Ciebie e-sklep, za pośrednictwem którego będziesz pozyskiwać setki nowych Klientów dziennie. Dowiedz się więcej i zacznij promować swoje produkty nie tylko lokalnie, wśród mieszkańców Łodzi, ale też globalnie, na całą Polskę.

Rozważasz wejście w branżę e-commerce? Projektowanie sklepu internetowego zleć agencji, która dobrze zna Łódź i okolicę

projektowanie sklepów internetowych Łódź

Możesz działać w dowolnej branży, oferować bezkonkurencyjne ceny i być ekspertem w swojej dziedzinie, a mimo to sprzedawać mniej od swojej konkurencji. Skuteczną metodą, która pozwoli Ci to zmienić, jest uruchomienie nowoczesnego, doskonale zoptymalizowanego sklepu online. Jako e-sprzedawca zaczniesz pozyskiwać klientów spoza swojego regionu, a więc Łódź przestanie być jedynym obszarem, w którym sprzedajesz. Mamy dla Ciebie znakomitą ofertę, w ramach której przeprowadzamy projektowanie sklepów internetowych dla firm z miasta Łódź.


Stary Rynek 1, 91-446 Łódź

Czujesz, że branża e-commerce jest dla Ciebie? Jesteś gotowy poszerzyć działalność i zaprezentować swoje produkty w sieci? Jeśli tak, nasza usługa na tworzenie sklepu internetowego powinna Cię zainteresować! Reprezentujemy dziesiątki Klientów, z których część zarządza firmami z siedzibą w Łodzi. Dzięki temu świetnie orientujemy się w tutejszych realiach rynkowych i możemy opracować koncepcję, szytą na miarę lokalnego sprzedawcy. Uwaga – gdy powierzysz naszym specjalistom wykonanie sklepu internetowego, prawdopodobnie nic już nigdy nie będzie takie samo. Raz uruchomiony sklep ruszy, niczym niepowstrzymana machina napędzająca sprzedaż na poziomie, który dotąd był dla Ciebie nieosiągalny.

Profesjonalne sklepy internetowe Łódź

Zobacz, jak wygląda tworzenie sklepów internetowych w Afterweb! Opracujemy koncepcję i wdrożymy ją w 6 tygodni

Przewaga sprzedaży internetowej nad sprzedażą stacjonarną jest oczywista. Nie każdy jednak posiada możliwości i wiedzę, która pozwala ją wykorzystać. W Afterweb mamy wszystko, co jest potrzebne, by przeprowadzać projektowanie i tworzenie sklepów internetowych. Wykorzystujemy narzędzia SEO i nasze kilkunastoletnie doświadczenie w branży, aby opracowywać strony, przy pomocy których można sprzedawać produkty online. Zamiast tradycyjnego wózka zakupowego, pora zaoferować klientom koszyk wirtualny! Dotyczy to nie tylko kupujących z miasta Łódź – profesjonalne sklepy internetowe sprawnie obsługują setki zamówień na godzinę, realizując wysyłkę na terenie całego kraju.

Jak budujemy profesjonalne sklepy internetowe od podstaw?

 tworzenie sklepu internetowego Łódź

Zaczynamy od pracy nad ogólną koncepcją graficzną. Jeśli firma posiada logotyp, jest on naszym punktem wyjścia do wyboru przewodnich kolorów strony. Uważamy, że projektowanie sklepów www nie może odbywać się za zamkniętymi drzwiami. W związku z tym, nasi Klienci są na bieżąco informowani o pomysłach i postępach, mają też pełną decyzyjność w wyborze ostatecznej, tej najbardziej atrakcyjnej wersji graficznej.

Kolejnym krokiem jest zaprojektowanie menu, które będzie maksymalnie czytelne, intuicyjne i spójne z oferowanymi produktami. Możemy stworzyć dowolne podstrony, w tym często pomijaną zakładkę /O SKLEPIE/ informującą klientów m.in. o tym, że stacjonarna siedziba firmy działa w mieście Łódź. Tworzenie sklepów internetowych obejmuje również wdrożenie formularza kontaktowego, tabeli z cennikiem, mapki dojazdu i wielu innych elementów, wybranych przez Zleceniodawcę. Nasz webmaster ręcznie dodaje 20 produktów lub, jeśli Klient dysponuje gotową bazą produktową, od razu wgrywa całość.

Bardzo ważnym punktem, bez którego projektowanie sklepu internetowego nie ma racji bytu, jest konfiguracja serwera i domeny. Dbamy więc o wszelkie formalności, wgrywamy darmowy Certyfikat SSL i doprowadzamy sklep do takiego stanu, który pozwoli mu sprawnie funkcjonować. Ostatnim z działań poprzedzających oddanie sklepu do użytku, jest przeszkolenie Klienta z obsługi panelu CMS. Jako, że pracujemy na CMS-ie WordPress w oparciu o WooCommerce, nauka poruszania się po panelu oraz wprowadzania samodzielnych zmian, odbywa się płynnie i pozwala właścicielom sklepów czuć się pewnie u siebie na stronie.

Projektujemy responsywne strony sklepów internetowych. Twoi Klienci będą mogli przeglądać ofertę na różnych urządzeniach mobilnych

Nowoczesny sklep internetowy musi być zaprojektowany tak, aby każdy mógł wygodnie przeglądać jego ofertę. Posiadacze tabletów, smartfonów i urządzeń z dużym ekranem powinni mieć równe szanse komfortowego zapoznania się z produktami, jak też złożenia i opłacenia zamówienia. Co za tym idzie, tworzenie sklepów internetowych należy wykonywać zgodnie z zasadami RWD, czyli Responsive Web Design. Uwzględnienie tej technologii gwarantuje, że użytkownicy nie opuszczą strony sklepu zniechęceni niepoprawnym wczytywaniem się zdjęć lub opisów produktowych. Gdy projektowanie sklepu internetowego będzie oparte na szacie RWD, jego układ automatycznie dostosuje się do rozmiaru wyświetlacza użytkownika. Trzeba również podkreślić, że Google faworyzuje strony responsywne, nadając im większą moc w procesie pozycjonowania.

Zapoznaj się z naszym cennikiem tworzenia sklepów internetowych, których główną siedzibą jest Łódź i znajdź pakiet dla siebie!

tworzenie sklepów internetowych Łódź

Nie ma prostszego sposobu na sprzedawanie na dużą skalę, niż uruchomienie sklepu online. Może on funkcjonować obok stacjonarnej siedziby, co zwiększy wiarygodność marki i przyciągnie rzeszę klientów! Jeśli zastanawia Cię, ile kosztuje zbudowanie profesjonalnego sklepu na CMS-ie WordPress, spieszymy z wyjaśnieniem: od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Wszystko zależy od Twoich oczekiwań. Gdy wymagasz stworzenia unikalnego projektu graficznego według autorskiej koncepcji, cena będzie dużo wyższa. Podobnie, jeśli zależy Ci na wdrożeniu różnych wersji językowych lub przygotowaniu treści copywriterskich na każdą podstronę. Dodatkowy koszt wygeneruje również opracowanie logotypu, ustawienie mierzenia konwersji czy konfiguracja sklepu z narzędziem Google Analytics i Search Console.

Uwzględniając potrzeby właścicieli sklepów stacjonarnych w mieście Łódź, sporządziliśmy cennik obejmujący aż trzy pakiety: START, OPTIMUM i PREMIUM. Już za 3990 zł otrzymasz profesjonalnie wykonaną stronę sklepu www, wyposażoną w mnóstwo funkcjonalności. Opowiedz nam o swoim pomyśle na e-sklep, a przygotujemy indywidualną wycenę, która na pewno Cię usatysfakcjonuje.

Profesjonalne tworzenie sklepów internetowych dla Klientów z Łodzi. Pracujemy na najlepszym silniku CMS

Kiedy to my wykonujemy tworzenie sklepów internetowych Łódź ma zagwarantowany najwyższy standard obsługi!

Przy projektowaniu stron sprzedażowych istotna jest wielopłaszczyznowość, która stanowi gwarancję udanej realizacji. Prowadząc sklep stacjonarny w mieście Łódź na pewno miałeś okazję przekonać się o tym, że jest to obszar mocno zagospodarowany przez konkurencję. W internecie masz realną szansę skrócić dystans i pokazać się klientom, którzy dotąd nie znali Twojej marki! Dołącz do grona Przedsiębiorców, którzy czerpią duże zyski, odnosząc sukcesy w branży e-commerce. Możesz to zrobić, zlecając projektowanie sklepu internetowego właśnie nam. W Agencji Afterweb znajdziesz specjalistów SEO, skłonnych sprostać Twoim oczekiwaniom. Czas wyjść poza Łódź i zaskoczyć konsumentów bezkonkurencyjnym pomysłem na biznes online!

Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33