Projektowanie / tworzenie sklepów Zabrze

Uwolnij potencjał sprzedażowy swojego sklepu z Zabrza i wejdź do internetu, otwierając dochodowy sklep internetowy

Profesjonalne sklepy internetowe Zabrze

Ilość osób robiących zakupy w sklepach stacjonarnych drastycznie maleje. Polacy chętniej wybierają kupowanie online, które jest bezpieczne, wygodne i tańsze. Odczuwają to m.in. przedsiębiorcy z miasta Zabrze, jak i całej Wyżyny Śląskiej, gdzie prowadzenie biznesu wyłącznie formie stacjonarnej powoli przestaje się opłacać. Jeśli chcesz uratować swój sklep przed upadkiem, stworzenie jego profesjonalnej wersji online musisz traktować, jako konieczność! Dziś to w Google toczy się prawdziwa walka o klienta. Tutaj też dużo się sprzedaje, zarabiając na tym poważne pieniądze. Zacznij działać jeszcze dziś, zapraszając do swojego e-sklepu klientów z regionu Górnego Śląska, a także całej Polski. W Afterweb sprawimy, że Zabrze przestanie być jedynym miastem, w którym ktokolwiek zna Twoją firmę. Przygotujemy dla Ciebie nowoczesny sklep internetowy i wypromujemy go w sieci wśród osób, potencjalnie zainteresowanych ofertą. Dowiedz się, co i jak, a potem ruszaj na spotkanie z nowym wymiarem e-biznesu!

Tworzenie wyróżniających się sklepów internetowych to nasza moc specjalna! W Afterweb promujemy biznesy online

Siedziba sklepu, który prowadzisz znajduje się w Zabrzu lub okolicy? Narzekasz na brak stałych klientów i masz kłopot z pozyskiwaniem nowych? Przyczyną jest Twoja nieobecność w wyszukiwarce Google. Zabrze liczy nieco ponad 170 tysięcy mieszkańców, a w sieci są ich miliony! Regularne zakupy online robi ok. 60% Polaków, przy czym część z nich wyszukuje w Google produktów, które posiadasz w swoim asortymencie. Kiedy dasz się zauważyć online z dobrej strony, klienci ruszą szturmem, by zaopatrzyć się u Ciebie w potrzebne produkty. Będą to zarówno osoby zamieszkujące Zabrze, jak też mieszkańcy odległych miast – sklepy internetowe są ogólnodostępne i obsługują wszystkich, bez względu na miejsce pobytu.


ul. Piastowska, 44-100 Zabrze

Położone na Wyżynie Śląskiej Zabrze mogło wydawać się odpowiednim wyborem na otworzenie sklepu. Rzeczywistość bywa jednak nieprzewidywalna. Jeszcze kilka miesięcy temu nikt by nie przypuszczał, że branża e-commerce tak bardzo się rozwinie, a biznesy stacjonarne zaczną się zamykać. Ty nie musisz tego robić! Możesz prowadzić sklep w Zabrzu i obsługiwać lokalnych mieszkańców, ale jednocześnie powinieneś realizować sprzedaż ogólnopolską, za pośrednictwem sklepu internetowego. Jest to niezwykle dochodowe rozwiązanie, które pozwoli Ci ruszyć z miejsca i rozwinąć markę własną. Dzięki usłudze, jaką jest tworzenie sklepów internetowych Zabrze lepiej pozna Twoją ofertę. Co więcej, dowiedzą się o niej również osoby z innych miast – o tym, kto dokładnie, zadecydujesz Ty sam, promując e-biznes wśród wybranych użytkowników internetu.

Dlaczego internauci wolą robić zakupy online i co zyskasz, zlecając nam tworzenie sklepów internetowych?

Współczesny e-konsument ceni sobie zakupy w sklepach internetowych, które są intuicyjne i przyjazne w użytkowaniu. Od ich stacjonarnych odpowiedników odróżnia je między innymi całodobowa dostępność oraz wygodna procedura zakupowa. Klienci nie lubią czuć presji, związanej np. ze zbyt długim czasem wyboru. Online problem dyskomfortu znika: asortyment można przeglądać godzinami, bez konieczności opuszczania domu. Dostępność produktów i dogodne formy płatności oraz wysyłki sprzyjają składaniu zamówień.

Dostępne w naszej ofercie tworzenie sklepów internetowych przebiega kompleksowo. Usługę tę dedykujemy głównie właścicielom firm z siedzibą główną w mieście Zabrze. Projektując i budując dla Ciebie nowoczesną platformę sprzedażową zatroszczymy się o to, żeby była ona atrakcyjnym, wirtualnym odpowiednikiem sklepu stacjonarnego. Osoby zamieszkujące Zabrze będą mogły wybierać między osobistymi odwiedzinami w Twoim sklepie lub zamówieniem produktów poprzez stronę internetową. Wśród klientów pojawią się również nowi, ci z daleka. Za ich sprawą współczynnik konwersji pięknie wzrośnie: już nasza w tym głowa, aby opracować dla Ciebie skuteczny sklep online. Taki, który daje realną szansę na realizację celów biznesowych.

projektowanie sklepów internetowych Zabrze

Responsywny sklep internetowy musi zostać oparty na niezawodnym CMS-ie. Co możemy Ci zaproponować?

Klienci sklepów internetowych to wymagający konsumenci, korzystający z różnych urządzeń stacjonarnych i przenośnych. Projektowanie e-sklepu musi więc uwzględnić fakt, że poszczególne sprzęty różnią się od siebie rozmiarem ekranów. Żeby strona mogła się poprawnie wczytać, musi zostać wykonana zgodnie z zasadami RWD – Responsive Web Design. W Afterweb tworzenie sklepów internetowych o responsywnym kodzie to usługa, jaką oferujemy w ramach każdego z pakietów. Internauci nie dokonają zakupu na stronie, która słabo się wczytuje albo zbyt długo ładuje. Dopilnowanie spraw, związanych z responsywnością traktuj więc poważnie. Dotyczy to zarówno sklepów internetowych, które będą promowane wyłącznie na Zabrze, jak też na pozostałe polskie miasta. Responsive Web Design jest wymogiem, bez którego e-sklep nie ma racji bytu.

 tworzenie sklepu internetowego Zabrze

Tak samo ważny pozostaje wybór oprogramowania CMS. Mowa o Systemie Zarządzania Treścią, czyli silniku, napędzającym stronę www. Przeprowadzając tworzenie sklepów internetowych dla Klientów z miasta Zabrze, bazujemy na trzech najlepszych CMS-ach:

Content Management System umożliwia pełną obsługę sklepu z panelu Administratora, a Ty, jako właściciel e-sklepu, będziesz musiał nim zarządzać. Czasem zajdzie potrzeba dodania lub usunięcia produktu, innym razem uruchomienia czasowej promocji dla klientów. Obsługa responsywnego sklepu internetowego bazującego na profesjonalnym CMS-ie nie sprawi Ci problemu, jeśli przejdziesz szkolenie, które przygotowaliśmy. Nasi Klienci z Zabrza mają zapewniony skrócony kurs obsługi oprogramowania CMS. Dzięki temu potrafią czytać statystyki sprzedaży, edytować galerię produktową, dodawać nowe metody płatności, a także poruszać się po panelu i sprawować kontrolę nad stanem magazynowym. Zdaj się na ekspertów z naszej Agencji, a obsługa sklepu jaki dla Ciebie wykonamy, da Ci wiele satysfakcji.

tworzenie sklepów internetowych Zabrze

Zabrze nie zapewni przychodów, na jakie liczysz! Prawdziwy zarobek będzie możliwy poprzez e-sklep naszego autorstwa

Dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach, ale przed podpisaniem umowy na tworzenie sklepów internetowych, kwestie finansowe trzeba dokładnie omówić. Dla Klientów z miasta Zabrze mamy atrakcyjną ofertę cenową, a do wyboru dajemy aż trzy pakiety – Start, Optimum, Premium. Każdy z nich wiąże się z przeprowadzeniem podobnych działań, jednak w zupełnie innym zakresie. Przykładowo, jeśli zamówisz projekt e-sklepu w wariancie Premium, otrzymasz aż 10 koncepcji graficznych do wyboru i bardzo rozbudowane menu do 20 kategorii. Pakiet Optimum jest tańszy, ale tu do wyboru jest 7 koncepcji graficznych i menu, liczące maksymalnie 15 kategorii. Najkorzystniejszy cenowo pozostaje pakiet Start, w którym zakres usług jest adekwatny do ceny. W tym przypadku Klient otrzymuje 5 koncepcji graficznych oraz menu do 10 kategorii, co będzie dobrym wyborem dla małych sklepów internetowych, ale nie zda egzaminu przy większych projektach.

Przejrzyj szczegółowy cennik opracowania strony sklepu przez naszych specjalistów. Sprawdź też zakres usług dodatkowo płatnych, a w razie potrzeby zamów niezobowiązującą wycenę indywidualną. Pamiętaj, że inwestycja w dochodowy biznes zawsze się zwraca. Współpracując z profesjonalistami masz gwarancję uczciwej ceny i zadowalających efektów. Przekonaj się o tym, zlecając tworzenie sklepów internetowych naszej Agencji!

Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33