Projektowanie / tworzenie sklepów Gdańsk

Branżowi giganci branży e-commerce zaczynali od zera! Czas pokazać konkurencji, kto jest prawdziwym liderem w mieście Gdańsk

tworzenie stron www Gdańsk

Firmy obecne w internecie zarabiają więcej, niż te, istniejące wyłącznie na rynku lokalnym. Już ponad 80% wszystkich polskich przedsiębiorstw ma własną stronę www, a niemal 70% z nich realizuje dedykowane kampanie reklamowe. Twój biznes też zasługuje na poważne traktowanie! Jeśli prowadzisz sklep stacjonarny z siedzibą w mieście Gdańsk, z góry jesteś na wygranej pozycji – wystarczy, że zdecydujesz się uruchomić jego mobilną wersję. W Agencji Afterweb dokładnie tym się zajmujemy: tworzenie sklepów internetowych jest naszą specjalnością, więc chętnie pomożemy również Twojej firmie. Powierz nam projektowanie i wdrożenie sklepu, który pozwoli Ci sprzedawać za pośrednictwem sieci!

Chcesz posiadać nowoczesny kanał sprzedaży online? Tworzenie sklepów internetowych to usługa, jakiej szukasz!

Mieć stronę internetową, która przynosi zyski nie jest zwykłą fanaberią, ale realną potrzebą każdego współczesnego Przedsiębiorcy. Dotyczy to głównie właścicieli sklepów z siedzibą w jednym lub kilku polskich miastach. Jeśli wśród lokalizacji znajduje się Gdańsk, wyjście z ofertą poza jego granice okazuje się bardzo dochodowe. Produkty, które oferujesz, możesz przecież sprzedawać nie tylko lokalnej społeczności, ale też klientom z całego kraju. Najlepszym sposobem by urzeczywistnić tę wizję, jest uruchomienie e-sklepu.


ul. Targ Sienny 7, 80-806 Gdańsk

Zastanów się dobrze, komu zlecić tę szczególną usługę: od tego przecież zależy przyszłość Twojej firmy. Wkraczając do internetu warto zrobić to w jak najlepszym stylu, a jedyną gwarancją takiego rozwiązania jest podjęcie współpracy z Agencją Afterweb. W naszej ofercie znalazło się projektowanie sklepów internetowych, które świadczymy między innymi dla firm z miasta Gdańsk. Tworzone przez nas strony www powstają z uwzględnieniem wymogów, jakie przed użytkownikami stawia wyszukiwarka Google. Możesz więc być pewien, że Twój nowy sklep internetowy okaże się prawdziwą perełką wśród wyników wyszukiwania!

Profesjonalny sklep internetowy zapewni wysoką konwersję. Wreszcie będziesz mógł sprzedawać produkty poza Gdańsk i okolicę!

Profesjonalne sklepy internetowe Gdańsk

Projektowanie sklepów internetowych ma na celu kompleksowe opracowanie strony, której zadaniem będzie przyciąganie ruchu i umożliwienie zakupu towarów bez wychodzenia z domu. W zależności od branży, sklep może oferować dosłownie wszystko: drobne artykuły spożywcze, kosmetyki, ubrania, a nawet duże sprzęty RTV i AGD. Jeśli strona zostanie odpowiednio zaprojektowana i fachowo wdrożona, szybko pojawią się na niej pierwsi klienci. Ładny design, za który odpowiada m.in. technologia RWD (Responsive Web Design) sprawi, że ofertę sklepu będzie można przeglądać na różnych urządzeniach przenośnych. Tworzenie sklepów internetowych w naszej Agencji odbywa się z poszanowaniem zasad responsywności. To oznacza, że dostarczane przez nas witryny mają zdolność automatycznego dostosowania się do ekranach o dowolnym rozmiarze. Czynnik ten ma znaczący wpływ na konwersję: klienci sklepów internetowych oczekują, że procedura zakupowa będzie intuicyjna i bezproblemowa. Mając do czynienia ze stroną z responsywnym kodem RWD nie ryzykujesz tym, że osoba przeglądająca produkty zrezygnuje z ich kupna. Design sklepu internetowego jest elementem o dużym znaczeniu i należy dopilnować, żeby został dopracowany w najmniejszym szczególe.

Wkrocz z nami do świata bezkonkurencyjnego systemu CMS dla sklepów internetowych. Tworzymy strony oparte na WordPressie

Nasi specjaliści od projektowania sklepów internetowych długo zastanawiali się nad tym, jaki CMS będzie optymalnym wyborem dla Klientów. Po wielu testach i dyskusjach padło na system, uważany za ten najbardziej przyjazny i łatwy w obsłudze: CMS WordPress, oparty na WooCommerce. Content Management System (System Zarządzania Treścią) to oprogramowanie, za pośrednictwem którego administruje się stroną internetową. CMS odpowiada więc zarówno za wygląd, jak też układ konkretnych elementów, w tym zdjęć produktowych, tekstów, filmików i banerów.

 tworzenie sklepu internetowego Gdańsk

Żeby sklep online funkcjonował prawidłowo, konieczna jest znajomość panelu administracyjnego. Osoby, zlecające nam tworzenie sklepów internetowych, nie mają powodów do obaw: zapewniamy szkolenie z obsługi CMS-a! Godzina indywidualnego kursu z ekspertem Afterweb jest zawarta w cenie każdego pakietu. Gwarantujemy, że nie wystawimy Cię do wiatru – powierzając nam zaprojektowanie sklepu internetowego zostaniesz profesjonalnie obsłużony. Nauczymy Cię podstaw WordPressa do tego poziomu tak, abyś był w stanie własnoręcznie wprowadzić różne zmiany, np. poszerzyć menu o nowe podstrony, umieścić treści na stronie albo ręcznie dodać kolejne produkty. Pragniemy podkreślić, że kiedy to my wykonujemy tworzenie sklepów internetowych Gdańsk nie przestaje być centrum dowodzenia firmy. Jej główna siedziba wciąż działa na Pomorzu z tą różnicą, że klienci nie pochodzą już wyłącznie z okolicy – teraz są to także osoby ze wszystkich innych województw.

Ile kosztuje projektowanie sklepów internetowych w Agencji Afterweb i co zawiera się w cenie każdego pakietu?

Postanowiliśmy opracować atrakcyjną ofertę cenową, która zadowoli właścicieli sklepów z Gdańska i okolic. Tak powstał cennik, obejmujący aż trzy bezkonkurencyjne pakiety:

START (3990 zł) OPTIMUM (4980 zł) PREMIUM (5970 zł)

Nie podejmiemy decyzji za Ciebie, ale możemy fachowo podpowiedzieć, która z opcji będzie korzystnym wyborem dla biznesu, który prowadzisz. Tworzenie sklepów internetowych to odpowiedzialne zadanie, wymagające uwzględnienia indywidualnych potrzeb Klienta. Przykładowo, jeśli nie dysponujesz własnym logotypem, cena usługi wzrośnie o koszt jego wykonania. Profesjonalne logo stanowi podstawowy element identyfikacji wizualnej każdej marki, a jego posiadanie jest konieczne. Dodatkowe opłaty wiążą się z takimi kwestiami, jak choćby przygotowanie kolejnej wersji językowej strony albo wgranie płatnego Certyfikatu SSL.

Profesjonalne tworzenie sklepów internetowych dla Klientów z Gdańska. Pracujemy na najlepszym silniku CMS

Najtańszy z pakietów Afterweb nazwaliśmy START w cenie 3990 zł – jest to jednorazowa opłata, w ramach której możemy przeprowadzić projektowanie sklepu internetowego z uwzględnieniem Twoich sugestii i potrzeb. Zaproponujemy 5 koncepcji graficznych, własnoręcznie dodamy 20 produktów lub od razu wgramy je wszystkie (jeśli dysponujesz bazą produktową w pliku XML). Zadbamy również o kreatywny formularz kontaktowy, mapkę dojazdu i design RWD. Chyba nie musimy wspominać o tym, że otrzymasz od nas pełne wsparcie techniczne, w tym pomoc w wyborze hostingu, jak również domeny i rejestratora? Zaufaj specjalistom, którzy tworzenie sklepów internetowych wykonują od kilkunastu lat!

Załóż własny sklep internetowy z naszą pomocą! Urzeczywistnimy Twoją wizję w 6 tygodni!

tworzenie sklepów internetowych Gdańsk

Zajmujemy się budowaniem sklepów internetowych od podstaw, a także wprowadzaniem profesjonalnych zmian na stronach już istniejących. Jesteśmy przekonani, że będziemy w stanie pomóc również Tobie! W odpowiedzi na oczekiwania Klientów z miasta Gdańsk, poszerzyliśmy ofertę o kilkanaście usług dodatkowych, dostępnych w znakomitych cenach. Przekonaj się, jak przebiega sprawnie przeprowadzane tworzenie sklepów internetowych i zacznij obsługiwać klientów online już po sześciu tygodniach od podpisania umowy z Agencją Afterweb! Skontaktuj się z naszym specjalistą i zamów niezobowiązującą wycenę na projektowanie i wdrożenie strony sklepu, który uczyni z Ciebie lidera na rynku ogólnopolskim!

Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33