Projektowanie / tworzenie sklepów Gliwice

E-Handel to przyszłość! Uwolnij potencjał swojego sklepu z Gliwic, zlecając stworzenie jego wersji online

Profesjonalne sklepy internetowe Gliwice

Otworzyłeś sklep stacjonarny i okazało się, że Gliwice nie były najlepszym wyborem na siedzibę firmy? Nic straconego! Twoją ofertę bardzo chętnie poznają mieszkańcy innych polskich miast. Daj im możliwość zapoznania się z asortymentem i dokonania zakupu przez… Internet. Najlepszą strategią dla właścicieli sklepów, zlokalizowanych w województwie śląskim, jest możliwie najszybsze stworzenie profesjonalnej platformy sprzedażowej. Za jej pośrednictwem użytkownicy sieci będą mogli robić u Ciebie zakupy internetowe. Bez znaczenia pozostanie fakt, czy zamieszkują oni Gliwice, a może zupełnie inną część kraju. Sklepy internetowe torują drogę przedsiębiorcom, chcącym promować się na skalę ogólnopolską. Zostań jednym z nich, realizując nowatorską strategię marketingową, której głównym punktem będzie Twój nowy sklep internetowy. Jego zaprojektowaniem oraz stworzeniem zajmą się nasi specjaliści.

Dobry sklep internetowy dopełni ten stacjonarny, z siedzibą w Gliwicach. Zaprojektujemy dla Ciebie e-sklep, który wejdzie na rynek!

Tworzenie sklepów internetowych, które odniosą sukces w branży e-commerce, to wyzwanie. Potrzeba kompleksowego planu, przyszłościowego pomysłu na biznes oraz specjalistów, gotowych podjąć się realizacji zlecenia. Projektowanie i budowanie e-sklepu bez wcześniejszego rozeznania się na rynku i przeanalizowania konkurencji, nie ma racji bytu. Żeby zaistnieć w sieci, trzeba zaoferować konsumentom coś, czego nie znajdą na innych stronach. Doskonałą praktyką jest wyszukiwanie tzw. nisz rynkowych i wprowadzanie do asortymentu towarów ze ściśle określonego segmentu. Jeżeli wybrałeś już branżę i prowadzisz sklep stacjonarny, zbudowanie jego wirtualnej wersji będzie biletem wstępu do strefy Online. Tam nie brakuje potencjalnych klientów, wyszukujących w sieci artykułów, jakie oferujesz. To zarówno mieszkańcy z Twojego regionu (którym Gliwice i Górny Śląsk są bliskie), jak też internauci z miast (oddalonych od Gliwic o wiele kilometrów).


Rynek 1, 44-100 Gliwice

Gliwice nie zapewnią Ci takich przychodów, jak nowoczesny e-sklep! Zleć stworzenie sklepu internetowego, a odczujesz zyski

Zarabianie na sklepie internetowym jest możliwe, jeśli tylko odpowiednio podejdziemy do tematu. Żeby wyróżnić się w e-commerce, należy opracować atrakcyjną ofertę i zadbać o marketing, ale przede wszystkim uruchomić stronę, która będzie przyjazna dla użytkowników. Przeprowadzane przez nas projektowanie sklepów internetowych jest usługą o charakterze kompleksowym. Zapewniamy nowoczesny projekt, dopasowany do charakteru reprezentowanego biznesu. Zajmujemy się również jego pełną realizacją, a po wdrożeniu CMS-a konfigurujemy cały serwis.

Uważamy, że tworzenie sklepów internetowych powinno być spójne z działalnością stacjonarną. Gdy główną siedzibą firmy są Gliwice, na stronie e-sklepu warto o tym wspomnieć. Na dedykowanej podstronie / O nas / lub / O sklepie / należy zawrzeć tego typu informacje, dzięki czemu lokalni klienci będą wiedzieć, dokąd się udać celem dokonania zakupu drogą tradycyjną. Gliwice, jak też inne pobliskie miejscowości to zaledwie niewielki procent Polski. W innych miastach też są osoby szukające produktów, które masz w asortymencie! Wchodząc w posiadanie atrakcyjnego sklepu internetowego, zaprosisz do siebie potencjalnych klientów z bliska i z daleka, oferując im zakupy z opcją ich wysyłki do domu.

tworzenie stron www Gliwice

Przeprowadzamy tworzenie sklepów internetowych na wydajnych silnikach CMS: WordPress, PrestaShop, Magento

CMS, inaczej Content Management System lub System Zarządzania Treścią jest silnikiem, bez którego żaden sklep internetowy nie mógłby działać. Kiedy planujemy sprawnie realizować zamówienia, musimy dopilnować, aby silnik był wydajny i dostosowany do możliwości e-sklepu. W Afterweb pracujemy na trzech rodzajach CMS-ów: dla naszych Klientów wybraliśmy najmniej awaryjne i najlepiej znane oprogramowania. Są to systemy proste w obsłudze, a zarazem zapewniające szereg udogodnień i dostosowane do potrzeb małych i dużych e-biznesów.

Gdy zlecisz nam projektowanie sklepów internetowych możesz być pewien, że zostanie ono oparte na CMS-ie WordPress z WooCommerce, Magento albo PrestaShop. Dysponując profesjonalnym wsparciem specjalistów, w krótkim czasie podbijesz Gliwice oraz inne polskie miasta. Prawidłowo dobrany i rozbudowany o odpowiednie funkcjonalności CMS podniesie sprzedaż w Twoim sklepie internetowym. Dodatkowo nauczymy Cię zarządzania platformą z panelu Administratora. Podczas szkolenia zdobędziesz wiedzę na temat m. in. dodawania i usuwania produktów, wprowadzania promocji na sklep i poszerzania menu o nowe podstrony.

 tworzenie sklepu internetowego Gliwice

Jeśli projektowanie sklepów internetowych, to tylko według zasad Responsive Web Design. Na takim e-sklepie dużo zarobisz!

Dynamiczny rozwój e-commerce wiąże się ze zmianami zachowań konsumentów. Szczególnie ci młodzi, do 35 r.ż. preferują zakupy online, a do ich przeprowadzania wykorzystują urządzenia mobilne. Co za tym idzie, tworzenie sklepów internetowych powinno odbywać się w zgodzie z zasadami Responsive Web Design.

Technologia RWD (Responsive Web Design) pozwala stronom automatycznie dopasować wygląd do urządzeń, na jakich są przeglądane.

Zaprojektujemy i stworzymy dla Twojej firmy responsywny sklep internetowy, który będzie nienagannie działał na komputerach stacjonarnych, jak również na smartfonach, tabletach oraz laptopach. Nowoczesna platforma sprzedażowa odpowie potrzebom młodych konsumentów, regularnie robiących zakupy na urządzeniach przenośnych. Jednocześnie e-sklep pozostanie przyjazny pozostałym klientom, którzy z ofertą będą woleli zapoznać się na tradycyjnym PC. Responsywny kod podniesie jakość przeglądania Twojego sklepu online i odczuwalnie zwiększy współczynnik konwersji.

tworzenie sklepów internetowych Gliwice

Zbudujemy funkcjonalny sklep internetowy, który godnie zaprezentuje swoją stacjonarną siedzibę z Gliwic

W Afterweb mamy uczciwy cennik, w ramach którego oferujemy projektowanie sklepów internetowych dla Klientów z różnych branż. Pakiety Start, Optimum i Premium uwzględniają wszystko, co potrzebne, aby zyskać atrakcyjny e-sklep, nastawiony na dużą sprzedaż. Nie będziemy tego ukrywać: dzięki możliwościom, jakie daje tworzenie sklepów internetowych Gliwice i tutejsi mieszkańcy będą chętniej robić u Ciebie zakupy. Po uruchomieniu e-sklepu na popularności zyska również jego stacjonarna siedziba, zwłaszcza jeśli wdrożymy pozycjonowanie albo kampanię w Google Ads. Musisz wiedzieć, że reklamy mogą zostać skierowane na Gliwice albo resztę kraju, z opcją dowolnej zmiany ich zasięgu, adekwatną do potrzeb w danym momencie.

Dla firmy z Gliwic, na początek dobrym rozwiązaniem będzie promocja sklepu internetowego w województwie śląskim, a po jakimś czasie poszerzenie jej na inne polskie miasta. Tym sposobem firma zacznie być rozpoznawalna także poza jej bezpośrednią okolicą, jaką są Gliwice, Zabrze i Ruda Śląska. Projektowanie sklepów internetowych i ich promocję w Google opłaca się zlecić ekspertom. Rozpocznij współpracę z Afterweb, a rezultaty będą bardzo zadowalające! Skontaktuj się z nami i otrzymaj indywidualną wycenę usługi.

Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33