Projektowanie / tworzenie sklepów Bydgoszcz

Otwórz sklep internetowy i zacznij sprzedawać produkty poza Bydgoszcz. Stworzeniem Twojego sklepu zajmie się Afterweb!

Profesjonalne sklepy internetowe Bydgoszcz

Marzenie posiadania własnego sklepu internetowego bardzo łatwo może zostać zrealizowane. Dzięki możliwościom współczesnej technologii oraz wiedzy specjalistów SEO, projektowanie stron dla firm z branży e-commerce odbywa się bardzo sprawnie. Lecz sam projekt to za mało. Żeby pokazać się internautom jako profesjonalny sklep internetowy, trzeba wdrożyć stronę, która spełnia określone warunki i generuje sprzedaż online. Jeśli Twój biznes wiąże się z miastem Bydgoszcz, ale masz większe aspiracje, nasza oferta pozwoli Ci je zrealizować! Świadczymy usługę, jaką jest tworzenie sklepów internetowych dla firm m.in. z województwa kujawsko-pomorskiego.

Pomożemy Ci zacząć sprzedawać w internecie. Tworzymy sklepy internetowe, które służą do zarabiania dużych pieniędzy

Sklep internetowy musi być intuicyjny i przyjazny użytkownikom. Powinien wzbudzać ich zaufanie i być zaprojektowany w sposób, który sprzyja wysokiej konwersji. Żeby opracować projekt takiego sklepu dla firmy z miasta Bydgoszcz, należy uwzględnić jej profil. Każda branża rządzi się swoimi prawami. Dlatego strona, za pośrednictwem której będziesz sprzedawać swoje produkty, musi zostać stworzona indywidualnie. W naszej Agencji projektowanie sklepów internetowych przebiega w pełnej konsultacji z Klientem. Nie działamy obok niego, ale dla niego – w celu zaplanowania przystępnej i funkcjonalnej architektury informacji.


Stary Rynek 1, 85-110 Bydgoszcz

Przedsiębiorcom, mającym siedziby firm zlokalizowane na obszarze Bydgoszcz i okolice (w tym Solec Kujawski, Koronowo, Nakło nad Notecią), proponujemy przystępną cenowo ofertę na kompleksowe stworzenie strony sklepu internetowego. Już na etapie projektowania przekonasz się, że trafiłeś w najlepsze ręce. Zatrudniamy sztab ekspertów w dziedzinie marketingu internetowego, którzy doskonale wiedzą, jakie witryny przyciągają do siebie klientów. Powierzając nam opracowanie sklepu internetowego, podejmiesz rentowny krok na drodze do budowania silnej pozycji na rynku. Wykonamy stronę, zadaniem której będzie pośredniczenie w sprzedaży towarów na skalę ogólnopolską, nie zaś na samą Bydgoszcz i sąsiadujące z nią miejscowości.

Technologia RWD a projektowanie sklepów internetowych. To musisz wiedzieć, zanim podpiszesz umowę z Agencją!

Głównym warunkiem, koniecznym do spełnienia przez nowoczesny sklep internetowy, jest jego responsywność. Strona, którą dla Ciebie opracujemy i wdrożymy, musi doskonale działać na różnych urządzeniach mobilnych. To niezwykle ważne, ponieważ Twoi potencjalni klienci korzystają zarówno z komputerów stacjonarnych, jak też ze smartfonów i tabletów. W związku z tym, projektowanie sklepów internetowych musi odbywać się w technologii RWD – Responsive Web Design. Nie można dopuścić do sytuacji, w której ktoś rezygnuje z dokonania zakupu, ponieważ strona źle się wczytuje bądź niepoprawnie działa na jego urządzeniu.

Dzięki dopracowaniu wszelkich kwestii technicznych dotyczących RWD, Twój sklep internetowy będzie w pełni responsywny. To spowoduje, że przeglądanie oferty i przechodzenie procedury zakupowej pozostanie intuicyjne i wygodne. Ciekawostka: Responsive Web Design jest korzystnie postrzegane przez użytkowników wyszukiwarki, ale także przez samo Google. Amerykański gigant lepiej ocenia sklepy responsywne i to im nadaje priorytet. Strony posiadające układ, który automatycznie dopasowuje się do okna przeglądarki, zajmują wyższe pozycje w organicznych wynikach wyszukiwania.

projektowanie sklepów internetowych Bydgoszcz

Czy tworzenie sklepów internetowych to kosztowna usługa? Nie dla Klientów z miasta Bydgoszcz i okolic! Sprawdź cennik

Każdy sklep stacjonarny da się przenieść do internetu. W ten sposób produkty, które dotychczas sprzedawałeś lokalnym mieszkańcom, mogą być kupowane przez klientów z całego kraju. Wyjście z biznesem poza swoje miasto jest ważną decyzją, niosącą ze sobą ogrom korzyści. Jeśli stacjonarna siedziba Twojej firmy znajduje się w Bydgoszczy i rozważasz uruchomienie e-sklepu, oferujemy rozwiązanie w bezkonkurencyjnej cenie. Tworzenie sklepów internetowych wykonujemy w oparciu o jeden z trzech pakietów: Start, Optimum lub Premium. Nasi Klienci znają całkowity koszt usługi jeszcze przed zawarciem umowy. Dokładnie wiedzą też, ile zajmie nam realizacja zlecenia oraz jakie działania wejdą w jej zakres.

Opracowaliśmy przejrzysty cennik, obejmujący kompleksowe pakiety oraz szereg usług dodatkowych. To chociażby stworzenie logotypu, napisanie tekstów optymalizacyjnych na stronę sklepu, a także ustawienie mierzenia konwersji. Sam zdecydujesz, jakie prace mamy dla Ciebie wykonać. Jeżeli uznasz, że chcesz wdrożyć moduł „Newsletter” lub wersję językową, wystarczy nas o tym poinformować. Projektowanie sklepów internetowych dla firm z miasta Bydgoszcz przeprowadzamy tak, by osiągnąć cel wskazany przez Klienta. Jesteśmy ambitni i dysponujemy dostępem do najlepszych narzędzi, ale naszą największą zaletą jest umiejętność wsłuchiwania się w potrzeby innych. Oferujemy dedykowane koncepcje graficzne, zapewniamy pracę wykwalifikowanych programistów, a po uruchomieniu sklepu zapewniamy co najmniej półroczną gwarancję i wsparcie techniczne. W naszej Agencji powstają responsywne, nowoczesne sklepy internetowe klasy premium.

 tworzenie sklepu internetowego Bydgoszcz

Profesjonalne sklepy internetowe tworzymy w oparciu o najlepszą platformę WordPress. Wejdź z przytupem do świata e-commerce!

Jeżeli chodzi o projektowanie sklepów internetowych Bydgoszcz i tutejsi Przedsiębiorcy mogą skorzystać z naszej oferty, bazującej na CMS-ie WordPress z modułem WooCommerce. Pracujemy na tym silniku, gdyż jest on niezawodny i pozwala właścicielowi samodzielnie zarządzać swoim e-sklepem. Nauczymy Cię, jak poruszać się po panelu administratora i wprowadzać niezbędne zmiany – edytować treści, dodawać podstrony czy nowe produkty na sklep. CMS, czyli oprogramowanie umożliwiające prowadzić serwis, nie może być Ci obcy.

Nawet, gdy na co dzień nie korzystasz z komputera, jako właściciel e-sklepu musisz wiedzieć, jak zarządzać posiadanym sklepem. Proponujemy Ci zdalne, indywidualne szkolenie z obsługi panelu WordPress w cenie pakietu! W jasny sposób wytłumaczymy, jak kontrolować stan magazynowy, sprawdzać zamówienia i monitorować jakość sprzedaży. To da Ci możliwość odpowiedniego zaopiekowania się sklepem internetowym i bieżącego wprowadzania w nim zmian. Takich, jak promocja sezonowa, dodanie nowej formy płatności albo nowych towarów.

Żeby z powodzeniem prowadzić sklep w internecie, zleć jego wykonanie specjalistom Afterweb. Co zyskasz?

Wypromowaliśmy już wiele firm z miasta Bydgoszcz, przenosząc ich biznesy do strefy online. W ramach współpracy z naszą Agencją, Przedsiębiorcy z województwa kujawsko-pomorskiego zyskują niepowtarzalną szansę na sprzedawanie dowolnych produktów Klientom z różnych regionów kraju. Gdy w grę wchodzi tworzenie sklepów internetowych Bydgoszcz i okolice otwierają przed nami wiele możliwości, jednak my staramy się działać ponad schematami.

Główne korzyści, jakie daje posiadanie e-biznesu to:

  • poszerzenie rynku zbytu – zaczniesz sprzedawać poza Bydgoszcz
  • docieranie do klientów 24 h/ dobę
  • budowanie relacji z konsumentami
  • wzrost dochodów i szybki zwrot kosztów stworzenia e-sklepu
  • rozwój marki w przestrzeni internetowej
  • wygoda i oszczędność czasu, wynikające ze zdalnego zarządzania wszystkimi procesami.

tworzenie sklepów internetowych Bydgoszcz

Pora otworzyć sklep internetowy i wystawić nos poza Bydgoszcz. Stworzymy dla Ciebie stronę, umożliwiającą e-sprzedaż

Jak zapewne zdajesz sobie sprawę, prowadzenie sklepu stacjonarnego wiąże się z wieloma ograniczeniami. Choć Bydgoszcz to spory obszar, a zarazem dziesiątki potencjalnych klientów, przestrzeń internetowa jest od niej nieporównywalnie większa. Obecnie ponad 60% Polaków kupuje online. Popularność zakupów w sieci stale rośnie, a inwestycja w e-handel coraz bardziej się opłaca. Zlecając nam usługę, jaką jest tworzenie sklepów internetowych, stawiasz na rozwój i pokaźny wzrost zysków ze sprzedaży. Gdy tylko platforma zostanie uruchomiona, stanie się dostępna dla wszystkich użytkowników sieci. Zakupy będzie u Ciebie można robić 7 dni w tygodniu przez całą dobę, z każdego miejsca w Polsce.

Dlaczego to właśnie my powinniśmy podjąć się wykonania Twojego sklepu online?

Projektowanie sklepów internetowych przeprowadzamy zawodowo, a tworzone przez nas strony są znakomicie skonfigurowane i gotowe do pozycjonowania w Google. Jesteśmy specjalistami od promocji internetowej, więc wdrażając nowe kanały sprzedaży, od razu je optymalizujemy. Otrzymasz od nas funkcjonalny, łatwy w zarządzaniu sklep internetowy, zrealizowany krok po kroku według ustalonej strategii. Nad przebiegiem prac będą czuwać webmasterzy, graficy komputerowi i specjaliści SEO/ SEM, zatem lepiej trafić nie mogłeś.

Skontaktuj się z nami i opowiedz nam o swoim pomyśle na sklep internetowy. Zapoznamy się z Twoimi oczekiwaniami oraz dokonamy analizy konkurencji z miasta Bydgoszcz, jak i całej Polski. Na tej podstawie zarekomendujemy co najmniej dwa atrakcyjne rozwiązania, odpowiadające konkretnym potrzebom. Opracowanie strony sklepu rozpoczniemy od obmyślenia personalizowanej strategii i przedstawienia Ci kilku koncepcji graficznych do wyboru. Kiedy zdecydujesz się na dany design nie pozostanie nam nic innego, jak rozpocząć pracę. Daj nam 6 tygodni a przekonasz się, jakie to uczucie sprzedawać online!

Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33