Projektowanie / tworzenie sklepów Poznań

Tworzymy profesjonalne sklepy internetowe. Odkryj moc, która tkwi w sile dobrze zaprojektowanego e-sklepu!

tworzenie stron www Poznań

Prowadzisz sklep stacjonarny w mieście Poznań i jeszcze nie przeniosłeś biznesu do internetu? Wiele tracisz! Popularność zakupów mobilnych rośnie w siłę: już niemal 60% Polaków deklaruje, że woli zamawiać produkty online, niż osobiście w sklepie. Nawet, jeśli Twój biznes rozwija się książkowo, uruchomienie sklepu internetowego pozwoli Ci kilkukrotnie podkręcić zasięgi i płynnie wyjść z ofertą poza Poznań i pobliską okolicę. Przekonaj się, jak bardzo dochodowa jest branża e-commerce i zaprezentuj swoje produkty w internecie. Umożliwi Ci to nowoczesny sklep internetowy, którego zaprojektowaniem, stworzeniem i uruchomieniem zajmiemy się my!

Polski e-commerce Twoją szansą na zbudowanie biznesowego imperium! Zadbamy o stworzenie sklepu internetowego, który sprzedaje

Tylko specjaliści wiedzą, w jaki sposób zaprojektować sklep internetowy, nastawiony na realizację dużych ilości zamówień. Znajdziesz ich w Agencji Afterweb, gdzie tworzenie sklepów internetowych przeprowadzamy z wysoką starannością. Jako Przedsiębiorca z miasta Poznań, możesz skorzystać z korzystnej oferty na opracowanie strony e-sklepu oraz jego wypozycjonowanie na lokalne frazy kluczowe. Handel internetowy da Twojej firmie ogrom możliwości, których wykorzystanie przełoży się na wypromowanie marki na rynku ogólnopolskim. Otwierając sklep online, który z powodzeniem może działać obok sklepu stacjonarnego, zwiększysz sprzedaż na dużą skalę. Z przygotowaną ofertą handlową zaczną zapoznawać się klienci z całej Polski: gdy Twój sklep internetowy ruszy, każdy użytkownik sieci zyska okazję do zrobienia w nim zakupów. Poznań oczywiście pozostanie główną siedzibą Twojej firmy, a lokalna społeczność wciąż będzie stanowić ważną grupę klientów.

Roosevelta 18, 60-829 Poznań

Projektowanie sklepów internetowych rozpoczynamy od rozmowy z Klientem. Musimy poznać Twój biznes i jego potrzeby

Jedną z najważniejszych kwestii, od których zaczynamy współpracę skupioną na tworzeniu e-sklepów, jest rozmowa ze Zleceniodawcą. Zanim do niej podejdziemy, wykonujemy wstępną analizę rynku i konkurencji, zarówno tej z miasta Poznań, jak też innych polskich miast. Nowoczesny sklep internetowy prowadzi sprzedaż wysyłkową, obsługując klientów z różnych regionów kraju, dlatego znajomość branżowych rywali traktujemy bardzo poważnie. Projektowanie sklepów internetowych opieramy na wiarygodnych danych, które dostarcza nam wyszukiwarka Google oraz na… rozmowie z Klientem. Zapoznanie się z indywidualnymi potrzebami Zleceniodawcy pozwala nam opracować unikalną strategię na stworzenie strony sklepu www, za pośrednictwem której internauci będą mogli komfortowo zaopatrzyć się w interesujące ich produkty. Powiedz nam, jak powinien wyglądać sklep internetowy, szyty na miarę Twoich oczekiwań, a my go zaprojektujemy i wykonamy w kilka tygodni!

Oferta dla Klientów z miasta Poznań: tworzenie responsywnych sklepów internetowych. Zyskaj świetnie skonfigurowaną stronę RWD

Profesjonalne sklepy internetowe Poznań

Z pewnością oczekujesz, że zakupy w Twoim nowym sklepie internetowym będą wygodne i możliwe do przeprowadzenia na dowolnych urządzeniach mobilnych. Nie jest to takie proste: aby strona www automatycznie skalowała się do ekranów o różnej rozdzielczości, trzeba zadbać o jej responsywność. Agencja Afterweb wykonuje projektowanie sklepów internetowych w technologii RWD, co z angielskiego oznacza Responsive Web Design. Przygotowując stronę dla sklepu stacjonarnego z Poznania, robimy to z myślą o komforcie potencjalnych klientów.

Responsywność sprawia, że wszelkie elementy witryny ( w tym menu, zdjęcia produktów, opisy itp. ), samoistnie dopasowują swój rozmiar do możliwości wyświetlacza, z którego korzysta klient. Dysponujemy wiedzą i narzędziami, przy pomocy których możemy zaoferować tworzenie sklepów internetowych RWD. Nie daj się nabrać na 'Super Okazję’, w ramach której inne Agencje SEO proponują tworzenie responsywnych stron w promocyjnych cenach. U nas za wdrożenie RWD nie musisz dopłacać: jako eksperci, oddajemy w ręce Klientów strony, odznaczające się bezkonkurencyjną jakością.

Do stworzenia strony Twojego sklepu wykorzystamy najlepszy system CMS. Tak powstanie ładny i prosty w obsłudze sklep internetowy

 tworzenie sklepu internetowego Poznań

Często słyszymy od Klientów o obawach, związanych z brakiem wiedzy na temat zarządzania sklepem internetowym. Nawet najlepsi specjaliści w swoim fachu mogą napotkać problemy z poruszaniem się po panelu administracyjnym. Im bardziej złożony CMS, czyli oprogramowanie do obsługi serwisu, tym większe ryzyko komplikacji. W Afterweb nie generujemy problemów, tylko je rozwiązujemy! Gdy przeprowadzamy tworzenie sklepów internetowych Poznań i tutejsi Przedsiębiorcy pozostają spokojni. Pracujemy na najpopularniejszym i najbardziej przejrzystym CMS-e WordPress, opartym o WooCommerce. Ta nowoczesna platforma sprzedażowa naprawdę da się lubić! Oczywiście nie zamierzamy rzucić Cię na głęboką wodę – zawierając z nami umowę na stworzenie sklepu internetowego masz zagwarantowane godzinne szkolenie z obsługi CMS. Pokażemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć, żeby odnaleźć się w panelu administratora i samodzielnie edytować stronę, gdy zajdzie taka konieczność.

Daj się zaskoczyć naszej ofercie cenowej na tworzenie sklepów internetowych! Wykonamy stronę i zareklamujemy Twoje produkty

Ceny które proponujemy naszym Klientom, znacznie odstają od tych, oferowanych przez konkurencję. Nie wynika to z niższej jakości usług – wręcz przeciwnie! Do każdego zlecenia podchodzimy z dużym zaangażowaniem, skupiając się na wykonaniu wszystkich czynności z należytą starannością. Mamy jednak kilkanaście lat doświadczenia oraz środki, pozwalające nam pracować profesjonalnie i kompleksowo, bez generowania zbędnych kosztów. Po co przepłacać i ryzykować otrzymaniem strony, której daleko do nowoczesnej? Lepiej wybrać Afterweb i nie martwić się o nic!

Profesjonalne tworzenie sklepów internetowych dla Klientów z Poznania. Pracujemy na najlepszym silniku CMS

W ramach pakietów START, OPTIMUM, PREMIUM otrzymujesz komplet usług oraz pewność, że zostaną one wykonane solidnie i terminowo. Najniższa cena przygotowania strony sklepu internetowego w Afterweb wynosi 3990 zł, a koszt ten obejmuje projektowanie, budowanie i wdrażanie e-sklepu przez zespół specjalistów SEO i webmasterów. Zapewniamy kilka koncepcji graficznych do wyboru, do dziesięciu podstron, makietę sklepu w technologii RWD, Certyfikat SSL i wiele innych usług, które szczegółowo zaprezentujemy w ofercie, przygotowanej specjalnie dla Ciebie.

Zamów wycenę i dowiedz się, ile będzie kosztować tworzenie sklepu internetowego dla firmy, którą prowadzisz. Aby przedstawić konkretną cenę, musimy poznać Twoje oczekiwania oraz określić, z jakich usług dodatkowych zechcesz skorzystać. Przykładowo, zaprojektowanie i wgranie modułu „Newsletter”, napisanie treści na stronę lub stworzenie logotypu generuje dodatkowe koszty. Zależy nam na tym, żebyś przed podpisaniem umowy znał dokładną cenę usługi oraz zakres działań, jakie wdrożymy, przygotowując Twój sklep internetowy.

Tworzenie sklepów internetowych zlecają nam firmy z siedzibą w mieście Poznań. Ciebie też zapraszamy do współpracy!

tworzenie sklepów internetowych Poznań

Twój sklep stacjonarny potrzebuje wsparcia w postaci swojej wirtualnej wersji? Służymy pomocą! Nie da się ukryć, że kiedy to my zabieramy się za projektowanie sklepów internetowych Poznań przestaje być jedynym miastem, które korzysta z promowanej oferty. Opracujemy dla Ciebie spersonalizowaną stronę sklepu, dbając o wszelkie formalności. Pierwsze korzyści zauważysz bardzo szybko: profesjonalne sklepy internetowe zaprojektowane przez Agencję SEO działają sprawnie i służą docieraniu do szerokiego grona odbiorców. Skontaktuj się z nami i pozwól, że założeniem sklepu online dla Twojej firmy zajmą się eksperci z branży SEM!

Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33