Asystent SEO / Junior SEO / Młodszy Specjalista SEO

W związku z prężnym rozwojem firmy poszukujemy kreatywnych pracowników do Działu SEO

  • Stanowisko: Asystent SEO / Junior SEO / Młodszy Specjalista SEO

  • Miejsce pracy: Wrocław

  • Wynagrodzenie: 3300 zł netto + premia

Opis stanowiska / do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:

  • wsparcie Specjalistów Działu SEO przy wdrażaniu strategii pozycjonowania stron klientów
  • analiza statystyk
  • realizowanie strategii pozyskiwania linków
  • przeprowadzanie audytów SEO (po przeszkoleniu) oraz support przy ich wdrażaniu

Oczekujemy:

  • umiejętności szybkiego uczenia się i komunikatywności,
  • wysokiego poziomu motywacji do osiągania ambitnych celów
  • wysokiej kultury osobistej
  • wykształcenia minimum średniego
  • dobrej obsługi komputera (Windows, OpenOffice, Thunderbird)

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość HTML i CSS
  • znajomość Google Analytics i Google Search Console
  • przynajmniej pół roku doświadczenia na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • niezbędne do pracy profesjonalne i nowoczesne narzędzia
  • możliwość szerokiego rozwoju zawodowego
  • imprezy i wyjazdy integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na maila kamil.dudziak@afterweb.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, spełniającymi powyższe wymagania.

Aplikację należy opatrzyć klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Wysyłając CV na maila: kamil.dudziak@afterweb.pl lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Afterweb Kamil Dudziak , zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33