Doradca Klienta Biznesowego

W związku z prężnym rozwojem firmy poszukujemy skutecznych pracowników do Działu Sprzedaży SEM / SEO / PPC

  • Stanowisko: Doradca Klienta Biznesowego / New Business Manager / Pracownik Działu Sprzedaży SEM/SEO/PPC

  • Miejsce pracy: Wrocław

  • Wynagrodzenie: od 3500 zł  netto do 8000 zł netto + premie

Opis stanowiska / do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:

  • budowanie długofalowej współpracy z obecnymi Klientami,
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
  • kontakt telefoniczny i oferowanie nowoczesnych usług z zakresu IT.
  • prowadzenie negocjacji i zawieranie umów,

Nasze oczekiwania:

  • komunikatywności i kreatywnego podejścia w kontakcie z klientem
  • wysokiego poziomu zaangażowania i dużej samodzielności,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • wykształcenia minimum średniego,
  • dobrej znajomości obsługi komputera (Windows, OpenOffice).

Oferujemy:

  • umowę o pracę na okres próbny,
  • przyjazną atmosferę pracy i aktywny udział w tworzeniu nowego Działu w firmie.
  • konkurencyjne wynagrodzenie stałe oraz premię od każdej sprzedanej usługi (bez górnego pułapu)
  • intensywny rozwój zawodowy, możliwość zgłębianie nowinek z zakresu IT,
  • stałą opiekę i wsparcie Kierownika Działu – szkolenia, coachingi,
  • work/life balance tj. wolne weekendy, praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00, bez nadgodzin.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na maila: kamil.dudziak@afterweb.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, spełniającymi powyższe wymagania.

Aplikację należy opatrzyć klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Wysyłając CV na maila: kamil.dudziak@afterweb.pl lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Afterweb Kamil Dudziak , zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33