Referencje

Sukces naszych klientów to dla nas największa nagroda za codzienną ciężką pracę. Jesteśmy dumni, że każdego dnia przyczyniamy się do rozwoju wielu polskich firm. Dzięki naszej skuteczności możemy pochwalić się spektakularnymi osiągnięciami w zakresie pozycjonowania stron kontrahentów z różnych branż. Nasi doświadczeni specjaliści potrafią sprostać wszelkim oczekiwaniom stawianym przez klientów. Nasza firma jest przekonana, że efekt pracy jest najlepszym dowodem, że warto inwestować w wyższy standard SEO z AFTERWEB. Poniżej przedstawiamy przykładowe opinie naszych klientów.

WWW:
www.linktex.pl
Zakres działań:
  • optymalizacja
  • pozycjonowanie
Referencje:

Z przyjemnością polecam usługę pozycjonowania stron wykonywaną przez AFTERWEB. Firmę wyróżnia indywidualne podejście do klienta i niezwykle wysoka jakość obsługi. Przedstawione na początku współpracy plany zostały zrealizowane w 100%. Dzięki dostępowi do panelu klienta mogłem na bieżąco monitorować postępy w pozycjonowaniu.

Artur Węcławek
Właściciel
WWW:
www.babyvital.pl
Zakres działań:
  • optymalizacja
  • pozycjonowanie
Referencje:

Wybicie się w blogosferze nie jest rzeczą łatwą. Długo zastanawiałam się jak rozreklamować mojego bloga i trafiłam na jednym z forum na AFTERWEB.
Właściciel przekonał mnie, że pozycjonowanie może pomóc mi w zwiększeniu ruchu na stronie. Miał rację, teraz mogę napisać, że pozycjonowanie to dobra inwestycja.

Maja Olszewska
Blogerka
WWW:
www.silfit.pl
Zakres działań:
  • optymalizacja
  • pozycjonowanie
Referencje:

Do AFTERWEB trafiłam z polecenia i nie żałuję! Nie spodziewałam się tak spektakularnych efektów i trafienia do top10 w drugim miesiącu pozycjonowania. Pozycja mojej strony utrzymuje się w czołówce wyszukiwarki już od ponad 3 lat. Dzięki AFTERWEB mogłam rozwinąć biznes i zatrudnić nowych trenerów.

trener Patrycja Poznańska
Patrycja Poznańska
Trener personalny
WWW:
www.mtrust.pl
Zakres działań:
  • optymalizacja
Referencje:

Nasza firma działa w branży technicznej, dlatego byłem specyficznie nastawiony do usługi pozycjonowania. Efekty po 3 miesiącach działania AFTERWEB miło mnie zaskoczyły. Dzięki wysokim pozycjom rozszerzyliśmy swoją działalność na cały kraj. To była jedna z lepszych decyzji związanych z promowaniem strony jaką podjąłem w trakcie prowadzenia firmy.

Sebastian Maślakiewicz
vice president
MTRUST Sp. z o.o.
WWW:
www.styltekst.pl
Zakres działań:
  • optymalizacja
  • pozycjonowanie
Referencje:

Pozyskuję klientów jedynie za pośrednictwem internetu, dlatego wysokie pozycje były dla mnie bardzo istotne. Trafiłam do AFTERWEB z polecenia znajomego, który był zadowolony z ich usług. Moja pozycja szybko poszybowała w górę co poczułam w rosnącej ilości zleceń. Mogę z pełną odpowiedzialnością polecić cały zespół AFTERWEB. To profesjonaliści w każdym calu.

Joanna Lipowska
Copywriterka