Z życia firmy

Fajnie jest być Partnerem Google. Dostaliśmy nagrody prosto z Holandii!

Agencja Afterweb - Google Partners

Status Certyfikowanego Partnera Google to nie lada osiągnięcie. O tym, że warto uczestniczyć w tym wyjątkowym programie partnerskim, przekonujemy się od wielu lat. Tym razem Google nagrodziło naszą Agencję nagrodami rzeczowymi dla wszystkich pracowników! Zobaczcie, co takiego znaleźliśmy w paczce, dedykowanej Google Partners.

Status Google Partner: w naszej branży to konieczność!

Zanim pokażemy Wam, co takiego otrzymaliśmy od Google, musimy wyjaśnić, czym jest program Google Partners. W skrócie: to możliwość rozwoju dla agencji marketingowych i innych firm, związanych z reklamą online. Dla naszych Klientów informacja, że posiadamy tytuł Partnera Google oznacza: Wasze kampanie reklamowe są w dobrych rękach!

Po spełnieniu określonych kryteriów, firma otrzymuje status Google Partner, a tym samym dostęp do licznych szkoleń i korzyści. Google oferuje trzy poziomy partnerstwa, a firmy osiągające najlepsze wyniki nagradza Certyfikatami, dostępem do cennych materiałów związanych z usługami Google i nagrodami z dedykowanego katalogu Google Partners Rewards.

Google Partner

Zebrane punkty można wymieniać na rozmaite produkty, sygnowane logo Google Partners – zaczynając od drobnych gadżetów, kończąc na sprzęcie elektronicznym czy sportowym. Bycie Partnerem Google to dla agencji marketingowej must have, dlatego ani przez chwilę nie zastanawialiśmy się nad dołączeniem do programu. Aktualnie doskonalimy swoje umiejętności w zakresie współpracy z Google i gdy nadarza się okazja, z uśmiechem przyjmujemy nagrody za partnerstwo!

Paczka od Google i mnóstwo radości w całym biurze

To był zwyczajny poniedziałek – jak zwykle po weekendzie, powoli budziliśmy się do życia, by na nowo wejść w wir pracy nad projektami dla naszych Klientów. Pracujemy na trzynastym piętrze najwyższego budynku biurowo-mieszkalnego w Polsce i jak łatwo się domyślić, kurierzy uwielbiają nas odwiedzać! Tym razem paczka była całkiem spora: a jej zawartość pozytywnie zaskoczyła nawet Bentleya, czyli afterwebowego specjalistę ds. uszczęśliwiania. A z resztą, sami zobaczcie, z jakim zainteresowaniem pomagał nam odpakować przesyłkę!

Przekąski od Google Partners

Kolorowa paczka zdrowych przekąsek od Google znalazła swoich fanów nawet wśród naszych SEOwców, którzy na co dzień żywią się w fast foodach. Pikantne orzeszki, słodkie owoce liofilizowane, pożywne batony i ciastka dodające energii cieszyły nasze podniebienia przez kilka dni. Każdy wybrał dla siebie parę smakołyków, jakich na co dzień nie kupujemy w sklepach – taka nagroda przysługuje tylko uczestnikom Programu Google Partners! Co więcej, podobne zdrowe przekąski będziemy otrzymywać przez kolejne dwa miesiące: nagroda ma formę subskrypcji – a zawartość pudełka za każdym razem ma zaskakiwać różnorodnością i nowymi smakami.

Przydatne akcesoria od Google dla każdego pracownika

Najbardziej lubimy prezenty dla wszystkich! Tym większa była nasza radość gdy okazało się, że zebraliśmy wystarczająco punktów, aby wymienić je na liczne nagrody od Google. Za aktywne działania jako Certyfikowany Partner Google otrzymaliśmy eleganckie kubki, bawełniane torby, nerkę, kurtkę i lunch boxy z logo naszego Partnera. Każdy z nas dostał też szytą na miarę koszulkę (ale nikt nie zdobył się na odwagę, by zapozować w niej do zdjęcia). Musicie więc uwierzyć nam na słowo, że T-Shirty od Google Partners świetnie leżą. 🙂

Google wie, że dla agencji marketingowych satysfakcja klientów jest priorytetowa. Tak samo więc traktuje swoich Partnerów – dbając o ich zadowolenie m.in. poprzez nagradzanie wysokiej jakości produktami. Musimy przyznać, że kawa pita z kubka Google Partners smakuje lepiej, a dzień rozpoczęty czekoladowym fit ciastkiem, będzie udany. Nie mamy nic przeciwko temu, by podobne paczki otrzymywać częściej!

Opinie użytkowników

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4  gwiazdki5 gwiazdek (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...
Afterweb - Wyższy standard SEO

Afterweb

SEM/SEO/PPC

Od przeszło 16 lat specjalizujemy się w optymalizacji i pozycjonowaniu oraz reklamie PPC w wyszukiwarkach. Nasze główne usługi to pozycjonowanie organiczne i obsługa kampanii reklamowych w Google Ads.

2 komentarze

  1. Ja znam jednego seowca, który całkowicie zmienił swoją dietę po otrzymaniu tej paczki od Google. Zdecydowanie było warto!

  2. Jesteśmy ogromnie dumni z tego, że możemy nosić tytuł Google Partnera! 👏
    To dla nas wielkie wyróżnienie i potwierdzenie naszej zaangażowanej pracy. Paczki od Google były fantastyczną niespodzianką, a zdrowe przekąski i prezenty dla całego zespołu z pewnością sprawiły nam ogromną radość.
    Dziękujemy Google za współpracę i zaufanie! 💪🏆🌟

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33