Nasz zespół pracuje już w nowym biurze. Sky (Tower) is The Limit!

Sky Tower Widok

Zmiany, zmiany… Długo czekaliśmy, żeby podzielić się z Wami tą informacją:

➔ mamy nowe biuro!

Po miesiącach poszukiwań, znaleźliśmy miejsce idealne. Nowoczesne, inspirujące i położone w najwyższym budynku we Wrocławiu. Od teraz działamy w Sky Tower!

Za nami wyczerpująca przeprowadzka, ale to jeszcze nie koniec. W Afterweb nie lubimy chodzić na skróty, a gotowe rozwiązania nie są dla nas. Dlatego zdecydowaliśmy się zamówić biuro pod nasz autorski projekt – będzie designersko i dokładnie tak, jak sobie wymarzyliśmy.

Dla każdego działu naszej firmy zostanie stworzona dedykowana przestrzeń do pracy: specjaliści SEO, webmasterzy, copywriterzy, specjaliści Google Ads i handlowcy już od lipca będą pracować w jedynym takim biurze z widokiem na Wrocław. Właśnie w tym momencie trwają prace remontowe. Możemy je śledzić, bo docelowe biuro Afterweb mieści się tuż pod nami, na 13. piętrze najnowocześniejszego biurowca w Polsce.

Coś nam mówi, że pracując w takich warunkach, będziemy gotowi stanąć na wysokości każdego zadania z zakresu SEO i PPC! 🙂

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4  gwiazdki5 gwiazdek (8 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...
Afterweb - Wyższy standard SEO

Afterweb

SEM/SEO/PPC

Od przeszło 14 lat specjalizujemy się w optymalizacji i pozycjonowaniu oraz reklamie PPC w wyszukiwarkach. Nasze główne usługi to pozycjonowanie organiczne i obsługa kampanii reklamowych w Google Ads.

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *