Odpowiednio dobrane usługi pozycjonowania pomogą Ci zwiększyć sprzedaż w internecie. Zadbaj o rozwój swojej firmy!

Usługi pozycjonowania i SEO

Jak pokazują najnowsze badania, już ponad 70% światowego handlu jest zlokalizowane w sieci Web. Trend ten napędzają nie tylko konsumenci, ale również sami właściciele firm. To oni sięgają po usługi SEO, by mieć pewność, że znajdą się w czołówce wyników wyszukiwania. Na ich potrzeby odpowiada Agencja AFTERWEB ze sztabem specjalistów, dla których pozycjonowanie to codzienność. Dzięki naszemu doświadczeniu ze spokojem będziesz patrzeć na dynamiczne zmiany zachodzące w globalnej wyszukiwarce Google, na aktualizacje algorytmów i poczynania konkurencji. Z pewnością cenisz sobie spokój płynący z utrzymywania się na najwyższym miejscu w rankingu. Jako, że dziś pierwszym ruchem wielu internautów jest wejście na stronę wyszukiwarki i wpisania szukanego hasła, SEO w naszym wykonaniu skupia się przede wszystkim na promocji właśnie w Google.

skuteczne pozycjonowanie stron warszawa

Działania AFTERWEB obejmują szeroko rozumianą reklamę w sieci. Pozycjonowanie to tylko jeden z elementów, jakimi zajmujemy się co dzień, by Twoja strona prześcignęła konkurentów i stała się liderem w swojej branży. Proponujemy także budowanie wizerunku marki poprzez kampanię linków sponsorowanych Google Ads, fachowe doradztwo naszych specjalistów, regularne raporty i stały kontakt z opiekunami SEO. Oferowane przez nas usługi pozycjonowania są dobierane indywidualnie, tak by spełnić Twoje oczekiwania i przyciągnąć do Ciebie Klientów.

Szyte na miarę usługi SEO to nasza specjalność. Sprawdź, na czym polega Wyższy Standard w AFTERWEB

Nazwa naszej Agencji już od ponad dekady kojarzy się z wysokiej jakości usługami pozycjonowania, a także ze szczegółowo dopracowanymi kampaniami reklamowymi. Droga do celu była długa. Dziesięć lat temu, gdy sprzedaż internetowa dopiero raczkowała na polskim rynku, a usługi SEO były praktycznie nieznane, rozpoczęliśmy swoją działalność od wnikliwych obserwacji. Analizowaliśmy metody innych agencji, pracowaliśmy nad własnymi strategiami i zastanawialiśmy się, jak pogodzić pozycjonowanie ze zmiennymi oczekiwaniami algorytmu Google. Dziś, na podstawie wieloletniego doświadczenia, jesteśmy w stanie pokonać największe przeciwności i na przekór im wyprowadzić naszych Klientów na pierwsze miejsca w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie stron internetowych w Google

Firmy, które poznały już możliwości AFTERWEB, są obecnie potentatami na rynkach lokalnych, a nawet w skali całego kraju. Wiemy doskonale, jak dopasować usługi pozycjonowania tak, by były zgodne z życzeniami Klienta i specyfiką jego biznesu. Podejmując się współpracy z nami, możesz spokojnie zająć się tym, co dla Ciebie ważne, czyli budowaniem niepowtarzalnej oferty. Stworzona przez nas reklama internetowa przez wiele lat będzie pracować na Twój sukces. Dobierz odpowiednie dla siebie usługi SEO, a następnie poznaj łączącą naszych specjalistów pasję i zdobądź przewagę nad konkurencją!

Sprawdź usługę pozycjonowania w firmie AFTERWEB!

Promuj markę razem z nami! Zobacz, co możesz zyskać, decydując się na usługi pozycjonowania

 • Staniesz na szczycie wyników Google. To marzenie niejednego właściciela firmy, a z nami szybko je spełnisz. Dokładamy wszelkich starań, by proponowane przez nas usługi SEO odznaczały się najwyższą jakością, a także były precyzyjnie dopasowane do specyfiki Twojej branży. Lata obecności na polskim rynku pozwoliły nam poznać jego różnorodność, dlatego możemy Ci zagwarantować, że przygotowane przez nas słowa kluczowe odpowiedzą na oczekiwania Twoich Klientów.

 • Przykładowe frazy do pozycjonowania:

  Słowo kluczowe Średnia miesięczna liczba wyszukań
  biżuteria srebrna 4400
  sklep stomatologiczny 1300
  części samochodowe 49500
  usługi pozycjonowania 480
  wózki dziecięce 27100
  usługi seo 320
  etui do telefonu 1900
 • Zachowasz prowadzenie na długo. Wiele agencji oferujących usługi pozycjonowania skupia się jedynie na osiągnięciu przez stronę TOP10 lub TOP3, a następnie kończy współpracę. W AFTERWEB natomiast stawiamy na długofalowe działania. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że pozycjonowanie to proces, jaki wymaga czasu. Dlatego systematycznie budujemy Twoją lokatę w wynikach wyszukiwania i wykorzystujemy całą swą wiedzę i zapał, aby pozostała ona wysoka nawet po zakończeniu kampanii.

 • Pokonasz gigantów branżowych. W każdym sektorze sprzedażowym istnieją firmy-potentaci, przez lata korzystające z usług SEO i posiadające zaplecza złożone z tysięcy tekstów i linków zewnętrznych. Z nami możesz ich ominąć – wystarczy dobrać przemyślane słowa kluczowe, na przykład te z „długiego ogona”, żeby pozyskać większy, konwertujący ruch na stronie. Pomożemy Ci w tym!

 • wykres analytics - skuteczne pozycjonowanie strony

 • Każdy rozpozna Twoją markę. Za wysoką pozycją w Google idzie również prestiż. Wśród naszych rutynowych działań jest też dobrze dopracowana reklama Twojej firmy. Dzięki niej usługi pozycjonowania zyskują nowy wydźwięk: stają się szeroko zakrojoną kampanią marketingową. Pozycja w TOP10 albo TOP3 sprawia, że internauci zaczynają Cię dostrzegać i kojarzyć nawet za pomocą logo i nazwy przedsiębiorstwa.

 • Rozkręcisz sprzedaż produktów i usług. To właśnie słupki sprzedaży stanowią o ostatecznym sukcesie pozycjonowania. Jeżeli rosną, a liczba odwiedzin na Twojej stronie stale się zwiększa, możesz świętować. W AFTERWEB dokładamy wszelkich starań, by oferowane przez nas usługi SEO wprost przełożyły się na wymierne zyski ze sprzedaży, a nowi Klienci pozostawali z Tobą na dłużej.

Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez ?formularz lub telefonicznie ?+48 79 848 33 33.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Brak ocen)
Loading...