Pozycjonowanie

Odpowiednio dobrane usługi pozycjonowania pomogą Ci zwiększyć sprzedaż w internecie. Zadbaj o rozwój swojej firmy!

Profesjonalne usługi SEO

Jak pokazują najnowsze badania, już ponad 70% światowego handlu jest zlokalizowane w sieci Web. Trend ten napędzają nie tylko konsumenci, ale również sami właściciele firm. To oni sięgają po usługi SEO, by mieć pewność, że znajdą się w czołówce wyników wyszukiwania. Na ich potrzeby odpowiada Agencja Afterweb ze sztabem specjalistów, dla których optymalizacja i pozycjonowanie to codzienność. Dzięki naszemu doświadczeniu ze spokojem będziesz patrzeć na dynamiczne zmiany zachodzące w globalnej wyszukiwarce Google, na aktualizacje algorytmów i poczynania konkurencji. Z pewnością cenisz sobie spokój płynący z utrzymywania się na najwyższym miejscu w rankingu. Jako, że dziś pierwszym ruchem wielu internautów jest wejście na stronę wyszukiwarki i wpisania szukanego hasła, SEO w naszym wykonaniu skupia się przede wszystkim na promocji właśnie w Google.

Spis treści
 1. Pozycjonowanie szyte na miarę potrzeb to nasza specjalność. Sprawdź, na czym polegają optymalizacja i pozycjonowanie stron w Afterweb
 2. Sprawdź usługę pozycjonowania w firmie Afterweb!
 3. Agencja SEO pomoże Twojej stronie zaistnieć w organicznych wynikach wyszukiwania
  1. Przykładowe frazy do pozycjonowania:
 4. SEO to proces, dzięki któremu będziesz pretendentem do TOP3 w Google!
 5. Znając podstawy SEO, wyprzedzisz konkurencję

 

skuteczne pozycjonowanie stron warszawa

Działania Afterweb obejmują szeroko rozumianą reklamę w sieci. Pozycjonowanie stron to tylko jeden z elementów, jakimi zajmujemy się co dzień, by Twoja strona prześcignęła konkurentów i stała się liderem w swojej branży. Proponujemy także budowanie wizerunku marki poprzez kampanię linków sponsorowanych Google Ads, fachowe doradztwo naszych specjalistów, szczegółowy audyt SEO, regularne raporty i stały kontakt z opiekunami SEO. Oferowane przez nas usługi pod kątem SEO są dobierane indywidualnie, tak by spełnić Twoje oczekiwania i przyciągnąć do Ciebie Klientów.

Pozycjonowanie szyte na miarę potrzeb to nasza specjalność. Sprawdź, na czym polegają optymalizacja i pozycjonowanie stron w Afterweb

Nazwa naszej Agencji już od ponad dekady kojarzy się ze skuteczną optymalizacją stron www pod kątem wyszukiwarek internetowych, a także ze szczegółowo dopracowanymi kampaniami reklamowymi. Droga do celu była długa. Dziesięć lat temu, gdy sprzedaż internetowa dopiero raczkowała na polskim rynku, a działania SEO były praktycznie nieznane, rozpoczęliśmy swoją działalność od wnikliwych obserwacji. Analizowaliśmy metody innych agencji, pracowaliśmy nad własnymi strategiami i zastanawialiśmy się, jak pogodzić pozycjonowanie ze zmiennymi oczekiwaniami algorytmu Google. Dziś, na podstawie wieloletniego doświadczenia, jesteśmy w stanie pokonać największe przeciwności i na przekór im wyprowadzić naszych Klientów na pierwsze miejsca w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie stron internetowych w Google

Firmy, które poznały już możliwości Afterweb, są obecnie potentatami na rynkach lokalnych, a nawet w skali całego kraju. Wiemy doskonale, jak dopasować swój serwis tak, by były zgodne z życzeniami Klienta i specyfiką jego biznesu. Podejmując się współpracy z nami, możesz spokojnie zająć się tym, co dla Ciebie ważne, czyli budowaniem niepowtarzalnej oferty. Stworzona przez nas reklama internetowa przez wiele lat będzie pracować na Twój sukces. Dobierz odpowiednie dla siebie usługi SEO, a następnie poznaj łączącą naszych specjalistów pasję i zdobądź przewagę nad konkurencją!

Sprawdź usługę pozycjonowania w firmie Afterweb!

Agencja SEO pomoże Twojej stronie zaistnieć w organicznych wynikach wyszukiwania

To marzenie niejednego właściciela firmy, a z nami szybko je spełnisz. Dokładamy wszelkich starań, by proponowane przez nas usługi SEO odznaczały się najwyższą jakością, a także były precyzyjnie dopasowane do specyfiki Twojej branży. Lata obecności na polskim rynku pozwoliły nam poznać jego różnorodność, dlatego możemy Ci zagwarantować, że przygotowane przez nas słowa kluczowe odpowiedzą na oczekiwania Twoich Klientów.

Przykładowe frazy do pozycjonowania:

Słowo kluczowe Średnia miesięczna liczba wyszukań
biżuteria srebrna 4400
sklep stomatologiczny 1300
części samochodowe 49500
usługi pozycjonowania 480
wózki dziecięce 27100
usługi seo 320
etui do telefonu 1900

SEO to proces, dzięki któremu będziesz pretendentem do TOP3 w Google!

Wiele agencji oferujących usługi pozycjonowania skupia się jedynie na osiągnięciu przez stronę TOP10 lub TOP3, a następnie kończy współpracę. W Afterweb natomiast stawiamy na długofalowe działania. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że pozycjonowanie to proces, jaki wymaga czasu. Dlatego systematycznie budujemy Twoją lokatę w wynikach wyszukiwania i wykorzystujemy całą swą wiedzę i zapał, aby pozostała ona wysoka nawet po zakończeniu kampanii.

Znając podstawy SEO, wyprzedzisz konkurencję

W każdym sektorze sprzedażowym istnieją firmy-potentaci, przez lata korzystające z usług SEO i posiadające zaplecza złożone z tysięcy tekstów i linków zewnętrznych. Z nami możesz ich ominąć – wystarczy dobrać przemyślane słowa kluczowe, na przykład te z „długiego ogona”, żeby pozyskać większy, konwertujący ruch na stronie. Pomożemy Ci w tym!

wykres analytics - skuteczne pozycjonowanie strony

SEO strony internetowej to klucz do poprawy wizerunku marki

Za wysoką pozycją w Google idzie również prestiż. Wśród naszych rutynowych działań jest też dobrze dopracowana reklama Twojej firmy. Dzięki niej usługi pozycjonowania zyskują nowy wydźwięk: stają się szeroko zakrojoną kampanią marketingową. Pozycja w TOP10 albo TOP3 sprawia, że internauci zaczynają Cię dostrzegać i kojarzyć nawet za pomocą logo i nazwy przedsiębiorstwa.

Skuteczne narzędzia SEO vs metoda prób i błędów – co wybierzesz?

To właśnie słupki sprzedaży stanowią o ostatecznym sukcesie pozycjonowania. Jeżeli rosną, a liczba odwiedzających profilów stale się zwiększa, możesz świętować. W Afterweb dokładamy wszelkich starań, by oferowane przez nas usługi SEO wprost przełożyły się na wymierne zyski ze sprzedaży, a nowi Klienci pozostawali z Tobą na dłużej. Używamy tylko sprawdzonych metod, dzięki czemu osiągamy wysoką skuteczność!

SEO i SEM – dowiedz się, czym różnią się między sobą optymalizacja i pozycjonowanie

Aby zwiększyć swoją widoczność w wyszukiwarce Google, warto odpowiednio zoptymalizować swoją wiedzę na temat wyszukiwarek internetowych i swoich własnych możliwości. Marketing internetowy jest w dzisiejszych czasach istotnym elementem promocji wielu firm, a działania SEO i SEM mają pomóc osiągnąć sukces w organicznych wynikach wyszukiwania.

Czym jest usługa SEO? Marketing internetowy dla początkujących

By Twoja firma mogła wyróżnić się na tle konkurencji, strona WWW powinna być dopracowana w kontekście SEO. Czym jest SEO, o którym stale mówimy? Według zagranicznej literatury i wypowiedzi ekspertów, dla których pozycjonowanie stron internetowych nie ma żadnych tajemnic, SEO obejmuje wszystkie działania na stronie, niezbędne do uzyskania wysokich not. W skład działań Search Engine Optimization wchodzi między innymi optymalizacja treści, jakie znajdują się na danej witrynie, a także SEO techniczne, dotyczące między innymi czynności modyfikujących jej strukturę. W marketingu internetowym liczy się przede wszystkim użytkownik. Współcześni Klienci doskonale wiedzą czego chcą, dlatego wdrażając marketing w wyszukiwarkach internetowych powinien być dokładnie przemyślany i wzbogacony o działania mające pozyskiwać nowych użytkowników zainteresowanych ofertą, jaką prezentuje Twój sklep internetowy czy strona WWW. Każda doświadczona agencja SEO zwróci Ci uwagę na fakt, by nie mylić pojęć takich jak SEO i pozycjonowanie, traktując ich jako wyrazy synonimiczne. SEO to optymalizacja serwisu WWW; koncentruje szereg działań w skład których wchodzi praca nad treścią czy elementy optymalizacji technicznej. związanej bezpośrednio z kodem strony czy monitorowaniem pozycji. Search Engine Optimization ma wpływ na pozycjonowanie stron, którego zresztą jest nieodłączną częścią.

Czym jest SEM? Nie tylko elementy optymalizacji mają znaczenie!

Optymalizacja  strony www pod kątem wyszukiwarek to nie wszystko, co możesz uczynić w celu zdobycia potencjalnych klientów. Obecnie sporą popularnością cieszą się działania SEM, łączące w sobie procesy takie jak optymalizacja SEO i obsługę reklam PPC, obejmujących płatne promocje w sieci wyszukiwania, reklamy produktowe, wideo czy kampanie w aplikacjach mobilnych. Zarówno SEO i PPC znajdują się w ramach usługi promocji internetowej z firmą Afterweb – dziś postanowiliśmy jednak wziąć pod lupę samo SEO strony internetowej. Zapamiętaj: SEO to tylko optymalizacja strony. SEM to także reklamy Pay Per Click.

Ekspercko wykonane SEO pozwoli Ci zdobyć klientów i zwiększyć swoje przychody nawet o kilkaset procent!

Gdy strona nie zarabia, może chodzić o SEO – jak lepiej zrozumieć wyniki wyszukiwania Google

Renomowany specjalista SEO powinien już na samym początku zasugerować Ci audyt strony. To właśnie dzięki niemu wielu właścicieli firm jest w stanie dowiedzieć się więcej o swoich stronach. Nie bez powodu SEO nazywane jest jednym z najskuteczniejszych narzędzi do promocji internetowej małych i dużych firm. Google daje szansę na zaistnienie w wyszukiwarce każdemu, jednak aby osiągnąć sukces, należy dobrze poznać zasady SEO.  Sam audyt, a raczej jego wyniki, pomogą Ci dowiedzieć się, na czym polega pozycjonowanie; pozwoli na sprawdzenie parametrów strony WWW i ocenę jej potencjału w porównaniu do podobnych stron. Okazuje się bowiem, że nawet taka drobnostka, za jaką uważa się tytuł strony, wpływa na skuteczne pozycjonowanie. Dzięki rzetelnie wykonanemu audytowi SEO możemy dowiedzieć się o mankamentach, jakich należy się pozbyć, by późniejsza optymalizacja  pod kątem kodów czy treści była znacznie prostsza.

Co zawiera audyt SEO wykonany przez specjalistów z Afterweb?

Działania SEO wymagają szczegółowego zapoznania się z parametrami danego serwisu i zidentyfikowanie wszelkich nieprawidłowości, mających pośredni bądź bezpośredni wpływ na  jego widoczność. Decydując się na audyt On-Page SEO oraz Off-Page SEO, możesz liczyć na to, że dana strona zostanie oceniona zgodnie ze wskazówkami jakościowymi Google. Standardowe audyty SEO uwzględniają między innymi:

 • linkowanie wewnętrzne
 • strukturę semantyczną serwisu
 • analizę budowy adresów URL
 • obecność zduplikowanych treści

SEO to proces, zaś konkretnie wykonany audyt stanowi jego rozpoczęcie – warto powierzyć go profesjonalistom.

Pozycjonowanie stron internetowych – najważniejsze działania SEO

Podstawy SEO pozwolą Ci lepiej zrozumieć poszczególne procesy zachodzące podczas całej usługi. Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek to dość czasochłonny proces, jednak uznaje się go za najbardziej opłacalny. Mimo że na efekty trzeba poczekać od kilku do kilkunastu tygodni, branża SEO prężnie się rozwija, stale opracowując nowe metody skuteczniejszego pozyskiwania klientów dla zaufanych firm. SEO koncentruje się na kilkunastu działaniach, które są od siebie zależne. Optymalizacja strony pod kątem wyszukiwania wymaga wiedzy i ostrożności; jeżeli odpowiednio nie zadba się o któryś z istotnych elementów, cała operacja może okazać się stratą czasu. Istnieje kilka obszarów, które silnie wpływają na miejsce w rankingu Google. Postanowiliśmy wyróżnić kilka z nich.

Słowa kluczowe i ich wpływ na wyniki wyszukiwania

Opis strony, artykuły blogowe, charakterystyka produktów – wszystkie formy pisemne powinny być obfite w odpowiednio dobrane frazy kluczowe. To właśnie dzięki nim jest się w stanie dotrzeć do użytkownika, który poszukuje szczególnej usługi bądź produktu. Im trafniej dobrane słowa, tym wyższa będzie wartość strony w mniemaniu wyszukiwarki Google. W Afterweb przeprowadzamy szczegółową analizę fraz kluczowych dla małych stron i większych przedsiębiorstw, posługując się przy tym skutecznymi narzędziami do analizy popularności danych słów.

SEO techniczne – optymalizacja kodu

SEO skupia w sobie także część techniczną, jaką jest optymalizacja kodu pod wyszukiwarkę Google. Nie jest to proste zadanie, zwłaszcza ze względu na fakt, że zasady według których algorytmy Google oceniają daną witrynę podlegają stałym przemianom. Wyszukiwarka wymaga od kodu źródłowego tego, by był on przygotowany tak, żeby serwis wyświetlał się poprawnie na wszystkich urządzeniach.

Jak zyskać klientów, kiedy ogranicza nas obszar działań? Pozycjonowanie lokalne

Rozumiemy, że nie każdemu zależy na działaniach ogólnokrajowych swojego przedsiębiorstwa. Jednak SEO jest ważne tak samo w małej, jak i tych większych firmach. Pozycjonowanie lokalne to świetne wyjście dla właścicieli sklepów obsługujących Klientów z miasta i okolic. Sposób działań w tym szczególnym przypadku opiera się o dobór bardziej szczegółowych fraz niż w przypadku procesu ogólnego. Najlepiej zobrazować to za pomocą prostego przykładu.

Prowadzisz biznes kosmetyczny w mieście Wrocław. Chcąc pojawić się wysoko w rankingach wyszukiwania, nie możesz uogólniać swojej branży, decydując się na frazę „salon kosmetyczny Wrocław” – jest ona zbyt szeroka i obejmuje setki, jeśli nie tysiące lokalów. Inaczej będzie to wyglądało w przypadku, gdy zdecydujesz się znacznie bardziej uściślić to, czym się zajmujesz. Fraza złożona z elementów takich jak usługa+miasto+dzielnica pozwoli Ci pozyskać tzw. realnych klientów – takich, którzy będą w stanie skorzystać z Twoich usług.

Wyszukiwarka Google a content marketing – zasady SEO, które pozwolą oczarować użytkowników

Nie bez powodu mawiają, że content jest dziś królem marketingu. Właściwie przygotowany, nasycony frazami kluczowymi, z pewnością zaangażuje użytkowników do interakcji, a także pozwoli Ci zwiększyć świadomość swojej marki w sieci. Zarówno internauci, jak i Google, cenią oryginalność. Twórz angażujące treści, w ten sposób zachęcając do siebie coraz większą liczbę odbiorców.

On-Page SEO i Off Page SEO, czyli optymalizacja SEO z dwóch stron

Działania optymalizacyjne w obrębie witryn internetowych obejmują specjalistyczne działania techniczne. Niegdyś ta forma poprawy jakości strony była systematyczna, wręcz szablonowa. Dziś możemy poszczycić się kreatywnymi działaniami, silnie związanymi ze strefą UX – wrażeń użytkownika. By poprawić swój ranking, ważne jest umiejętne zoptymalizowanie czynników on-page i off-page – często wymaga to skonkretyzowanej wiedzy . To właśnie działania na stronie i „poza jej granicami” pozwalają zwiększyć trafność i wiarygodność e-sklepu. Umiejętne dostosowanie parametrów SEO do potrzeb Twojego biznesu to coś, na co możesz liczyć w Afterweb!

Optymalizacja i pozycjonowanie stron zgodne z zasadami

Każdy z nas chce zaistnieć ze swoim biznesem, w sieci. W marketingu internetowym wyróżnia się dwie techniki, dzięki którym można postarać się o wysokie miejsce w Google – są nimi White Hat SEO oraz Black Hat SEO. Mawia się, że każdy kij ma dwa końce, zupełnie tak samo jak są dwie strony medalu. Postanowiliśmy w skrócie opisać każde z nich, by lepiej przybliżyć czytelnikom działania, które mogą wykorzystać w promocji swojej firmy i ich konsekwencje.

White Hat SEO i pozycjonowanie – co powinieneś wiedzieć?

W przypadku „SEO pod jasnym kapeluszem” wszystkie działania koncentrują się wokół legalnych strategii SEO marketingowych. Branża obfita jest w masę rozwiązań pozwalających na skuteczne pozycjonowanie zgodnie z obowiązującymi zasadami wystosowanymi przez Google. Są to:

 • dobór słów kluczowych
 • korzystanie z narzędzi przeznaczonych do strukturyzowania danych
 • pozyskiwanie jakościowych linków
 • tworzenie unikalnych treści

Black Hat SEO a uczciwa branża SEO – na co należy uważać?

Wiemy, ile mniej-więcej trwa pozycjonowanie strony. Co byś zrobił, gdyby okazało się, że istnieje sposób na przyspieszenie wszystkich działań? Właśnie tym cechuje się „SEO pod czarnym kapeluszem” – przyspiesza efekty, jednak generuje wysokie ryzyko otrzymania kary. Jako certyfikowani Partnerzy Google, odradzamy działań na rzecz „podbicia” swojej konkurencji w ten sposób. Typowe elementy mrocznej strony SEO to:

 • cloacking (maskowanie treści)
 • ukrywanie linków w tekście
 • kopiowanie treści bez zgody autora ani informacji o miejscu pierwotnej publikacji
 • używanie systemów typu SWL

SEO jest ważne – postaw na renomowaną agencję

W Afterweb posługujemy się legalnymi sposobami na wypromowanie naszych Klientów w Internecie. Autorskie metody i wykwalifikowana kadra od ponad czternastu lat jest do dyspozycji wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą wejść do rywalizacji o TOP3 w Google. Służymy poradą oraz pomocą, oferując usługi optymalizacji tym, którzy chcą rozwinąć swoje skrzydła na arenie biznesowej. Doskonała znajomość wyszukiwarki i stałe poszerzanie swoich horyzontów sprawia, że jesteśmy firmą godną zaufania. Z radością przeprowadzimy Cię przez proces zdobywania szczytów wyszukiwarki. Nasi specjaliści to Twój sukces – poznajmy się lepiej.

Opinie użytkowników

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...
Afterweb - Wyższy standard SEO

Afterweb

SEM/SEO/PPC

Od przeszło 16 lat specjalizujemy się w optymalizacji i pozycjonowaniu oraz reklamie PPC w wyszukiwarkach. Nasze główne usługi to pozycjonowanie organiczne i obsługa kampanii reklamowych w Google Ads.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33