Nadjeżdża wakacyjny konkurs! W tym roku przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego.

Wakacje w pełni, ale my nie mamy czasu na bierny odpoczynek. To samo proponujemy Tobie! Zespół AFTERWEB postanowił wyjść na przeciw wszystkim tym, którzy urlop kojarzą z błogim leniuchowaniem i brakiem aktywności. Pora na nieco ruchu! Zobacz, jakie nagrody czekają na zwycięzców i weź udział w ogólnopolskim konkursie, który organizujemy.

 • Masz dość wakacyjnego lenistwa?
 • Chcesz porobić coś fajnego, ale brakuje Ci pomysłu?

Jeśli tak, mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia! Startujemy z wakacyjnym konkursem:

Co zrobić, żeby wygrać jedną z trzech nowoczesnych hulajnóg? Nic prostszego!
Wystarczy wyjść z domu, w ciekawy sposób pohulać nogą i uwiecznić to na zdjęciu.

Wybierzemy trzy naszym zdaniem najlepsze propozycje i nagrodzimy je:

 • I miejsce: Hulajnoga Elektryczna Motus Scooty 8.5
 • II miejsce: Hulajnoga Rekreacyjna Frenzy 205 Dual Brake
 • III miejsce: Hulajnoga Elektryczna Dziecięca Manta MES001K

To nie koniec dobrych wiadomości!

Konkurs trwa od 15.07 do 30.09.2019 r. , ale nie warto zwlekać z udziałem. Dzięki uprzejmości firmy Lime, na pierwszych 1500 Uczestników czekają kody zniżkowe na przejazdy hulajnogami elektrycznymi po Wrocławiu. Nic, tylko chwytać za aparat!

Zapraszamy do udziału wszystkich – niezależnie od wieku, kondycji i miejsca zamieszkania. Każdy może hulać nogą na wakacjach! Szczegóły konkursu są dostępne w Regulaminie:

/regulamin-konkursu-hulaj-noga-na-wakacjach.pdf

Plakat konkursowy w PDF można pobrać z podstrony:

/plakat-konkurs-wakacyjny.pdf

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (14 głosów, średnia: 4,86 z 5)
Loading...
Afterweb - Wyższy standard SEO

AFTERWEB

SEM/SEO/PPC

Od przeszło 12 lat specjalizujemy się w optymalizacji i pozycjonowaniu oraz reklamie PPC w wyszukiwarkach. Nasze główne usługi to pozycjonowanie organiczne i obsługa kampanii reklamowych w Google Ads.

13 komentarzy
 • Milena skomentował/a:

  Muszę przyznać że nigdy nie odważyłam się na przejażdżkę hulajnogą elektryczną – może teraz będzie okazja :))) Zgłoszenie oczywiście wysłane, czekam na wyniki!

 • Krystyna skomentował/a:

  Bardzo się ucieszyłam na wieść o tym konkursie, bo moje dzieciaki kochają wakacyjne aktywności. Niestety ich hulajnogi są już wysłużone i oczywiście nie są to elektryczne modele. Z przyjemnością weźmiemy udział w konkursie…

 • Maciej Świerczyński skomentował/a:

  Promowanie bycia aktywnym zawsze na czasie – super, że organizujecie taki konkurs. Nagrody też niczego sobie i może moja córka spróbuje swoich sił.

 • Iwona skomentował/a:

  Akurat moja rodzina w wakacje nie rozstaje się z hulajnogami. Jeździmy głównie po parkach, a właściwie to… hulamy.. Tym bardziej chętnie przygarniemy kolejną, ELEKTRYCZNĄ hulajnogę! Rekreacyjna też prezentuje się super. Zdjęcie konkursowe przesłane.

 • Ola i Marcin skomentował/a:

  Bierzemy udział razem z chłopakiem i oczywiście liczymy na główną nagrodę. 🙂 A to dlaczego, że od razu zakochaliśmy się w czerwonym modelu Motus Scooty 8.5 Na takiej hulajnodze można zdobywać świat!

 • Joasia skomentował/a:

  Polujemy na dziecięcą hulajnogę dla naszych synów Kuby i Krzysia. Wakacyjne hulanie nogą już uwieczniliśmy na zdjęciu, chociaż trudno było nam wybrać to jedno najlepsze. Z niecierpliwością oczekujemy wyników.

 • Kinga skomentował/a:

  ?? Hulajnogi to najlepszy środek transportu! Nie wyobrażam sobie nie wziąć udziału, brawo za pomysł i świetne nagrody!! Co ważne dla wszystkich uczestników. Darmowy przejazd hulajnogą wykorzystam jeszcze w tym tygodniu.

  • Halina Kawecka skomentował/a:

   Dziękujemy za zaproszenie wszystkich – niezależnie od wieku, kondycji i miejsca zamieszkania. Każdy może hulać nogą na wakacjach! „Jestem szalona” mówię Wam…w marzeniach o hulajnodze trwam. Z wnukiem 9-cio latkiem poszłabym w zawody niełatwe. Wnuk wyrósł już ze swej hulajnogi, ale wciąż jeździ i ma…teraz ja?! Pozdrawiam gratulując konkursu aktywującego – KAŻDEGO!

 • Annaa skomentował/a:

  Super konkurs
  Nie umiem jeździć na hulajnodze, ale myślę, że to dobry czas na naukę przed trzydziestką

 • Talkaooowa skomentował/a:

  Gramy i czekamy na wyniki 🙂

 • Renata skomentował/a:

  Nasza dwuletnia córka ma hulajnogę zwykłą…i brat jej nie może dogonić na piechotę. Z pewnością hulajnoga elektryczna może mu pomóc 🙂

 • kijaczki skomentował/a:

  Hulajnoga elektryczna to coś o czym marzą moi synowie. Odkładają pieniążki do skarbonki,ale słabo im idzie. Taka hulajnoga byłaby spełnieniem dziecięcych marzeń.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *