Odpowiednia firma pozycjonująca zagwarantuje Ci miejsce w TOP3. Odkryj korzyści, płynące z pozycjonowania strony!

Firma pozycjonująca strony w Google

Konkurencja na internetowym rynku stale rośnie i coraz trudniej przebić się do czołówki wyników wyszukiwania. Przedsiębiorcy często proszą więc o pomoc firmy pozycjonujące strony internetowe, licząc na to, że dzięki ich działaniom wysuną się na prowadzenie w wyścigu o pierwsze miejsce w rankingu. Z AFTERWEB masz pewność, że już w ciągu kilku tygodni trwania kampanii dostrzeżesz pierwsze wyniki. Jesteśmy jednak nastawieni przede wszystkim na długofalowe efekty, dlatego rozpoczynając pozycjonowanie firmy w Google, mamy na uwadze:

  • Twoją pierwszą lokatę w wyszukiwarce. Nasz team składa się wyłącznie z pasjonatów, którzy swoją pracę traktują jako codzienne wyzwanie. Ich celem jest zatem doprowadzenie Cię na szczyt wyników wyszukiwania w stosunkowo krótkim czasie. Pozycjonowanie stron nie ma dla nas tajemnic, dlatego z chęcią podejmujemy się każdego zlecenia. Twój sukces jest naszym wspólnym sukcesem!

Podejmij pozycjonowanie strony z firmą AFTERWEB – Liderem w pozycjonowaniu stron w Google

  • Obecność Twojej witryny wśród najlepszych, i to przez długi czas. Nierzadko firmy pozycjonujące strony ograniczają się do jednorazowego umieszczenia witryny Klienta w czołówce wyników wyszukiwania. Później taka strona pozostawiona jest sama sobie i tym samym narażona na znaczne spadki. U nas taka praktyka nie wchodzi w grę – chcemy zapewnić Ci kompleksową, długofalową opiekę, dlatego pozycjonowanie stron jest u nas ciągłym procesem. I chociaż pierwsze rezultaty zauważysz już po krótkim czasie, na ostateczne efekty trzeba poczekać nieco dłużej. Cierpliwość jednak się opłaca, bo w zamian za nią otrzymujesz pewne miejsce pośród internetowych potentatów z Twojej branży.

  • Wyróżnienie spośród konkurencji. Dobrze wiemy, że do zapewnienia Ci powodzenia na rynku nie wystarczy jedynie techniczne pozycjonowanie stron. Firmy, które się do niego ograniczają, zapominają o istotnym aspekcie pracy, czyli promocji przedsiębiorstwa w sieci. Zapisanie się w pamięci potencjalnego kontrahenta daje bowiem gwarancję, że na stronie wzrośnie konwertujący ruch, a słupki sprzedaży znacznie się podniosą. Agencja AFTERWEB ma w zanadrzu mnóstwo sprawdzonych i bezpiecznych pomysłów na to, jak odróżnić Twoją ofertę spośród setek podobnych i skierować potencjalnych Klientów właśnie do Ciebie.

pozycjonowanie stron internetowych w Google

 • Budowanie silnej, rozpoznawalnej marki. Ten punkt wiąże się z poprzednim, a więc promocją Twojej działalności, lecz tutaj idziemy krok dalej. Nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, aby odbiorcy trafiali na Twoją stronę tylko na podstawie logo i nazwy firmy. Pozycjonowanie w naszym wykonaniu to także skuteczna reklama internetowa, która szybko i na długo podniesie zainteresowanie użytkowników sieci.

 • Sukcesy sprzedażowe. Dobra firma pozycjonująca jest w stanie zagwarantować Ci wzrost sprzedaży w krótkim czasie od rozpoczęcia kampanii. Za to doskonała agencja pomoże Ci utrzymać konwertujący ruch przez długi czas i sprawi, że zyskasz wiernych Klientów, którzy będą chętnie do Ciebie wracać.

 

Jak pracują firmy pozycjonujące strony internetowe? Dowiedz się tego na przykładzie Agencji AFTERWEB</h2 style=”text-align: justify;”>

Każda firma pozycjonująca ma swój tryb działania, jakiemu jest wierna od dłuższego czasu. W AFTERWEB zawsze pracujemy według podobnego, sprawdzonego schematu, który pomógł już setkom naszych Klientów wspiąć się na wyżyny wyników wyszukiwania. Oto najważniejsze czynności wykonywane przez naszych specjalistów:

  • Dobranie odpowiednich słów kluczowych, idealnie oddających charakter działalności oraz Twoje oczekiwania. Przez ponad dekadę naszej obecności na polskim rynku wypracowaliśmy niezawodne metody działania i stworzyliśmy autorskie programy analityczne. To one pomagają nam ze stuprocentową pewnością stwierdzić, które frazy będą dla Ciebie najbardziej opłacalne i najlepiej rokujące na przyszłość. W AFTERWEB niczego nie pozostawiamy przypadkowi, ale przeprowadzamy skrupulatne analizy ilościowe i jakościowe.

Przykładowe frazy do pozycjonowania:

Słowo kluczoweŚrednia miesięczna liczba wyszukań
biżuteria srebrna4400
sklep stomatologiczny1300
części samochodowe49500
pozycjonowanie stron firmy720
wózki dziecięce27100
pozycjonowanie firmy w google40
etui do telefonu1900
  • Optymalizacja poprzedzona audytem SEO, czyli techniczna praca naszych ekspertów. Pozycjonowanie stron zaczynamy zawsze od sprawdzenia bieżącego stanu witryny, szybkości jej ładowania, dostosowania do urządzeń mobilnych, a także od zdobycia certyfikatów bezpieczeństwa. Profesjonalne firmy pozycjonujące strony internetowe, jak AFTERWEB, przykładają wagę do każdego detalu, jaki może zaważyć na odbiorze witryny przez roboty wyszukiwarki oraz użytkowników internetu.

  • Skuteczny content marketing połączony z link buildingiem – na nich opiera się pozycjonowanie firmy w Google. To odpowiednio skonstruowana treść przyciąga Klientów, zachęca ich do zapoznania się z ofertą i zakupu. Wiemy o tym doskonale, dlatego ciągle rozbudowujemy swoją bazę partnerów medialnych, którzy chętnie opublikują eksperckie artykuły traktujące o Twojej działalności.

wykres analytics - skuteczne pozycjonowanie strony

 • Raportowanie wyników działań. Zlecając pozycjonowanie stron, firmy oczekują szczegółowych informacji o tym, jak przebiega kampania. AFTERWEB za cel stawia sobie dokładne informowanie Klientów o dokonywanych zmianach, poczynionych krokach i planach na bliższą, a także dalszą przyszłość. Zawsze pozostajemy z Tobą w kontakcie!

Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez ?formularz lub telefonicznie ?+48 79 848 33 33.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Brak ocen)
Loading...