Pozycjonowanie

Interesują Cię firmy pozycjonujące strony internetowe? Sięgnij po miejsce w TOP3 z Afterweb!

Firma pozycjonująca strony internetowe - Afterweb

Jako współczesny przedsiębiorca masz dziś przed sobą prawdziwe wyzwanie. Jeszcze kilka lat temu, by wybić się wśród konkurencji wystarczyła obecność w Internecie. Dziś samo posiadanie strony to nie wszystko – liczą się działania, jakich podejmiesz się w drodze na szczyt wyszukiwarki. Nieocenionym pomocnikiem może okazać się tutaj firma pozycjonująca strony internetowe, zupełnie taka jak nasza. Połączenie pasji i wiedzy umożliwia nam skuteczną pracę nad poprawą widoczności naszych Klientów w wyszukiwarce Google. Chociaż stale zmieniające się algorytmy wyszukiwarki Google nie ułatwiają utrzymania się wśród branżowych liderów, a gigant z Mountain View trzyma w tajemnicy informacje o większości współczynników decydujących o miejscu strony w rankingu, profesjonalne firmy pozycjonujące są w stanie sprostać wyzwaniom. Już dziś poznaj metody działania, które cechują wyłącznie skuteczne firmy zajmujące się pozycjonowaniem stron internetowych

Poznaj korzyści, jakie niesie współpraca z profesjonalną firmą pozycjonującą strony

Każdego dnia miliony ludzi przeszukują sieć w poszukiwaniu interesujących ich produktów i usug. To ogromna szansa dla Ciebie, jako przedsiębiorcy. Jednak by przyciągać do siebie osoby, które mogą być realnie zainteresowane tym, co oferujesz, musisz osiągnąć wysokie miejsce w rankingu wyszukiwarki Google. Wzrost widoczności w wynikach wyszukiwania przekłada się na liczbę osób, które decydują się odwiedzić daną stronę. Im więcej, tym lepiej – razem z poprawą liczebności użytkowników na stronie, zwiększa się prawdopodobieństwo, że ktoś skorzysta z Twoich usług. Droga na szczyt nie jest jednak usłana różami, a na zdobycie wygodnej pozycji czasem trzeba nieco poczekać. Profesjonalna firma pozycjonująca strony internetowe powinna poinformować Cię już na samym początku współpracy o tym, że realne efekty pozycjonowania wymagają czasu. Afterweb, jako firma pozycjonująca strony internetowe, istnieje od 2008 roku. Od samego początku jesteśmy nastawieni na rozwój i spersonalizowane metody działania, dostosowując nasze autorskie strategie do specyfiki biznesów naszych Klientów. Nasza firma pozycjonująca oferuje kompleksową opiekę nad Twoją witryną, począwszy od dobru fraz kluczowych, audytu SEO, aż po opracowanie i szczegółową realizację planu działania. Firmy pozycjonujące strony internetowe są różne – postaw na specjalistów, których głównym celem jest sukces Twojej firmy.

Sprawdź, jaki pomysł na Twój biznes ma nasza firma pozycjonująca

Cztery razy „O” – sprawdź, co oferuje nasza firma pozycjonująca w zakresie optymalizacji

SEO, czyli optymalizacja strony pod kątem organicznych wyników wyszukiwania, to jeden z kluczowych elementów w dążeniu do poprawy widoczności strony internetowej w Google. Wyszukiwarka działa przez całą dobę, zbierając informacje z witryn internetowych na całym świecie, tym samym sumiennie je porządkując. Proces ten składa się z trzech etapów: przeszukania stron, indeksowania, ustalania rankingu na określone słowa za pomocą wyszukiwania. Oczywiście, sporo czynników wpływających na ranking jest nam nieznanych, jednak stale powiększana przez nas wiedza z zakresu działania wyszukiwarki internetowej pozwala zrozumieć, co wpływa na skuteczność pozycjonowania i pozwala efektywnie realizować działania obrane przez firmy pozycjonujące strony internetowe. SEO obejmuje szereg działań, mających poprawić widoczność strony w Google. Zasada czterech „O” pozwala lepiej zrozumieć zakres zadań, jakich powinna się podjąć każda dobra firma pozycjonująca strony internetowe. Wyróżniamy:

 1. Optymalizację słów kluczowych → obejmującą działania naprowadzające indeksujące roboty sieciowe na istotne frazy i słowa kluczowe.
 2. Optymalizację kodu strony → specjaliści SEO reprezentujący firmy pozycjonujące strony internetowe są odpowiedzialni za dostosowanie kodu strony pod wymagania wyszukiwarki.
 3. Optymalizację treści i grafiki → nasycenie treści w wybrane słowa kluczowe oraz dostosowania grafik pod wymogi wyszukiwarki ma na celu zwiększyć widoczność witryny.
 4. Optymalizację struktury linków → firma pozycjonująca dostosowuje linki wewnętrzne w taki sposób, by strona stała się przejrzysta zarówno dla robotów indeksujących oraz użytkowników poszukujących informacji.

 

Zobacz również: Jak skuteczne pozycjonowanie strony może zwiększyć ruch na serwisie

Podpowiadamy, czym powinny charakteryzować się firmy pozycjonujące strony internetowe

W branży SEO/SEM liczba firm zajmujących się pozycjonowaniem stron internetowych może przytłoczyć. Wpisując w wyszukiwarce frazę „firmy pozycjonujące strony internetowe”, znajdziemy około 60 300 wyników – to wcale nie pomaga w wyborze odpowiedniej agencji. Każda firma pozycjonująca różni się od siebie zarówno podejściem do Klienta, cennikiem, a także specyfiką działania. Mimo to, wieloletnia wiedza i zorientowanie w branży pozwoliło nam na wyróżnienie kilku istotnych czynników, które mogą pomóc Ci zadecydować, która firma pozycjonująca strony internetowe jest warta Twojej uwagi.

 • Początek współpracy. Pierwsze wrażenie ma znaczenie – wie o tym niemalże każda firma pozycjonująca strony internetowe. Już na wstępnym etapie możesz być w stanie określić, czy wybrana firma pozycjonująca jest profesjonalna, czy tylko próbuje stwarzać takie pozory. W Afterweb od samego początku chcemy jak najlepiej poznać branżę w której działasz, a także Twoje własne cele. Nie mamy sztywnego planu i rozwiązania założonego z góry, układając strategię pod Ciebie i potrzeby Twojego biznesu. Nigdy nie dajemy bezpodstawnych obietnic typu „wypozycjonujemy Twoją stronę w trzy tygodnie”, zdając sobie sprawę, że proces jakim jest profesjonalne pozycjonowanie stron wymaga czasu. Jednocześnie przestrzegamy przed korzystaniem z takich ofert; jak w każdym biznesie, również tutaj nie wszystkie firmy pozycjonujące strony internetowe mają dobro Klienta za priorytet.
 • Oferta pozycjonowania. Firmy pozycjonujące strony internetowe, a zwłaszcza agencje interaktywne, mogą znacznie różnić się między sobą tym, co oferują. W Afterweb każdy zainteresowany usługą jaką jest pozycjonowanie stron może skorzystać z niezobowiązującej, bezpłatnej analizy i dowiedzieć się, jak jego stronę widzą nasi specjaliści. W przypadku gdy podejmiesz decyzję o pozycjonowaniu z Afterweb, przystąpimy do analizy fraz kluczowych, po czym wykonamy dla ciebie szczegółowy audyt SEO. Na podstawie uzyskanych danych, nasza firma pozycjonująca będzie mogła ustalić konkretny plan działania w celu poprawy widoczności.
 • Kontakt. W Afterweb otrzymasz indywidualnego opiekuna projektu, który będzie sprawował pieczę nad postępami procesu pozycjonowania. Jako Klient masz prawo żądać informacji na temat działań, a także mieć głos w kwestii zmian wprowadzanych na stronie. Nasi specjaliści zawsze służą radą i pomocą z zakresu zagadnień związanych z realizowanym przez nas planem.
 • Bagaż doświadczeń. Skuteczne firmy pozycjonujące strony internetowe mogą poszczycić się przede wszystkim doświadczeniem i umiejętnościami nabytymi w trakcie zagłębiania tajników SEO oraz pomagania swoim Klientom w reklamowaniu marki online. W Afterweb posiadamy własne zaplecze SEO, narzędzia do sprawdzania pozycji, a także sami tworzymy strony internetowe. Reprezentujący nas specjaliści to osoby pełne pasji, które doskonale znają się na swoim fachu. Każdy z nich jest nastawiony na pomoc, dążąc do usatysfakcjonowania Klienta. Skupiamy się przede wszystkim na działaniach z obszaru SEO/SEM, stale dążąc do doskonałości. Śledzimy trendy, wprowadzamy zmiany i dopracowujemy swój warsztat. Jeżeli zależy Ci na współpracy z profesjonalistami, jesteś w doskonałym miejscu.
Afterweb to renomowana firma pozycjonująca strony internetowe. Naszym głównym celem jest przede wszystkim Twój sukces.

Odpowiednia firma pozycjonująca zagwarantuje Ci miejsce w TOP3. Odkryj korzyści, płynące z pozycjonowania strony!

Konkurencja na internetowym rynku stale rośnie i coraz trudniej przebić się do czołówki wyników wyszukiwania. Przedsiębiorcy często proszą więc o pomoc firmy pozycjonujące strony internetowe, licząc na to, że dzięki ich działaniom wysuną się na prowadzenie w wyścigu o pierwsze miejsce w rankingu. Z Afterweb masz pewność, że już w ciągu kilku tygodni trwania kampanii dostrzeżesz pierwsze wyniki. Jesteśmy jednak nastawieni przede wszystkim na długofalowe efekty, dlatego rozpoczynając pozycjonowanie firmy w Google, mamy na uwadze:

 • Twoją pierwszą lokatę w wyszukiwarce. Nasz team składa się wyłącznie z pasjonatów, którzy swoją pracę traktują jako codzienne wyzwanie. Ich celem jest zatem doprowadzenie Cię na szczyt wyników wyszukiwania w stosunkowo krótkim czasie. Pozycjonowanie stron nie ma dla nas tajemnic, dlatego z chęcią podejmujemy się każdego zlecenia. Twój sukces jest naszym wspólnym sukcesem!

Podejmij pozycjonowanie strony z firmą Afterweb – Liderem w pozycjonowaniu stron w Google

 • Obecność Twojej witryny wśród najlepszych, i to przez długi czas. Nierzadko firmy pozycjonujące strony ograniczają się do jednorazowego umieszczenia witryny Klienta w czołówce wyników wyszukiwania. Później taka strona pozostawiona jest sama sobie i tym samym narażona na znaczne spadki. U nas taka praktyka nie wchodzi w grę – chcemy zapewnić Ci kompleksową, długofalową opiekę, dlatego pozycjonowanie stron jest u nas ciągłym procesem. I chociaż pierwsze rezultaty zauważysz już po krótkim czasie, na ostateczne efekty trzeba poczekać nieco dłużej. Cierpliwość jednak się opłaca, bo w zamian za nią otrzymujesz pewne miejsce pośród internetowych potentatów z Twojej branży.
 • Wyróżnienie spośród konkurencji. Dobrze wiemy, że do zapewnienia Ci powodzenia na rynku nie wystarczy jedynie techniczne pozycjonowanie stron. Firmy pozycjonujące strony internetowe, które się do niego ograniczają, zapominają o istotnym aspekcie pracy, czyli promocji przedsiębiorstwa w sieci. Zapisanie się w pamięci potencjalnego kontrahenta daje bowiem gwarancję, że na stronie wzrośnie konwertujący ruch, a słupki sprzedaży znacznie się podniosą. Agencja Afterweb ma w zanadrzu mnóstwo sprawdzonych i bezpiecznych pomysłów na to, jak odróżnić Twoją ofertę spośród setek podobnych i skierować potencjalnych Klientów właśnie do Ciebie.

 • Budowanie silnej, rozpoznawalnej marki. Ten punkt wiąże się z poprzednim, a więc promocją Twojej działalności, lecz tutaj idziemy krok dalej. Nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, aby odbiorcy trafiali na Twoją stronę tylko na podstawie logo i nazwy firmy. Pozycjonowanie w naszym wykonaniu to także skuteczna reklama internetowa, która szybko i na długo podniesie zainteresowanie użytkowników sieci.
 • Sukcesy sprzedażowe. Dobra firma pozycjonująca jest w stanie zagwarantować Ci wzrost sprzedaży w krótkim czasie od rozpoczęcia kampanii. Za to doskonała agencja pomoże Ci utrzymać konwertujący ruch przez długi czas i sprawi, że zyskasz wiernych Klientów, którzy będą chętnie do Ciebie wracać.

Jak pracują firmy pozycjonujące strony internetowe? Dowiedz się tego na przykładzie Agencji Afterweb

Każda firma pozycjonująca ma swój własny tryb działania, jakiemu jest wierna od dłuższego czasu. W Afterweb zawsze pracujemy w oparciu o autorskie schematy, które pomogły już setkom naszych Klientów wspiąć się na wyżyny wyników wyszukiwania. Oto najważniejsze czynności wykonywane przez naszych specjalistów:

 • Dobranie odpowiednich słów kluczowych, idealnie oddających charakter działalności oraz Twoje oczekiwania. Przez ponad dekadę naszej obecności na polskim rynku wypracowaliśmy niezawodne metody działania i stworzyliśmy autorskie programy analityczne. To one pomagają nam ze stuprocentową pewnością stwierdzić, które frazy będą dla Ciebie najbardziej opłacalne i najlepiej rokujące na przyszłość. W Afterweb niczego nie pozostawiamy przypadkowi, ale przeprowadzamy skrupulatne analizy ilościowe i jakościowe.

Przykładowe frazy do pozycjonowania:

Słowo kluczowe Średnia miesięczna liczba wyszukań
biżuteria srebrna 4400
sklep stomatologiczny 1300
części samochodowe 49500
pozycjonowanie stron firmy 720
wózki dziecięce 27100
pozycjonowanie firmy w google 40
etui do telefonu 1900
 • Optymalizacja poprzedzona audytem SEO, czyli techniczna praca naszych ekspertów. Pozycjonowanie stron zaczynamy zawsze od sprawdzenia bieżącego stanu witryny, szybkości jej ładowania, dostosowania do urządzeń mobilnych, a także od zdobycia certyfikatów bezpieczeństwa. Profesjonalne firmy pozycjonujące strony internetowe, jak Afterweb, przykładają wagę do każdego detalu, jaki może zaważyć na odbiorze witryny przez roboty wyszukiwarki oraz użytkowników internetu.
 • Skuteczny content marketing połączony z link buildingiem – na nich opiera się pozycjonowanie firmy w Google. To odpowiednio skonstruowana treść przyciąga Klientów, zachęca ich do zapoznania się z ofertą i zakupu. Wiemy o tym doskonale, dlatego ciągle rozbudowujemy swoją bazę partnerów medialnych, którzy chętnie opublikują eksperckie artykuły traktujące o Twojej działalności.

Wykres analytics - skuteczne pozycjonowanie strony

 • Raportowanie wyników działań. Zlecając pozycjonowanie stron, firmy oczekują szczegółowych informacji o tym, jak przebiega kampania. Afterweb za cel stawia sobie dokładne informowanie Klientów o dokonywanych zmianach, poczynionych krokach i planach na bliższą, a także dalszą przyszłość. Zawsze pozostajemy z Tobą w kontakcie!
Źródła
 • https://skillshop.withgoogle.com/
 • https://ahrefs.com/blog/
 • https://developers.googleblog.com/

Opinie użytkowników

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...
Afterweb - Wyższy standard SEO

Afterweb

SEM/SEO/PPC

Od przeszło 16 lat specjalizujemy się w optymalizacji i pozycjonowaniu oraz reklamie PPC w wyszukiwarkach. Nasze główne usługi to pozycjonowanie organiczne i obsługa kampanii reklamowych w Google Ads.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33