Google Ads

Cennik za linki sponsorowane. Sprawdź, ile dokładnie zapłacisz za obsługę reklamy w Afterweb

Skuteczne linki sponsorowane Google Ads. Sprawdź cennik

Przez ostatnie lata utarło się przekonanie, że skuteczne metody promocji przedsiębiorstwa powinny kosztować krocie. W przeciwnym wypadku nie będzie mowy o efektywnym docieraniu do Klientów. Tymczasem nowoczesne usługi marketingowe, zwłaszcza w sieci, są tego świetnym zaprzeczeniem. Naszym partnerom biznesowym od lat proponujemy linki sponsorowane Google, których cennik i efektywność stoją na bardzo wysokim poziomie. Jeżeli oczekujesz od reklamy w internecie pełnej skuteczności oraz relatywnie niskich kosztów, zostań z nami na dłużej. Szczegółowo wyjaśnimy, ile kosztują linki sponsorowane w Google, jaki jest ich potencjał oraz dlaczego warto je realizować z pomocą naszej agencji Afterweb. Zaciekawiliśmy Cię? Zapraszamy do uważnej lektury!

Reklamuj się tam, gdzie jest najwięcej Klientów. Linki sponsorowane Ci w tym pomogą

95% polskich internautów każdego dnia korzysta z zasobów wyszukiwarki Google. Oznacza to, że nawet kilka milionów rodaków regularnie przegląda miejsce, gdzie może pojawić się reklama prowadzonej przez Ciebie działalności. Dlaczego o tym teraz wspominamy? Musisz wiedzieć, że za absolutną podstawę skutecznego marketingu online uważa się docieranie do możliwie największych grup potencjalnych odbiorców. A żadna inna metoda promocji nie zagwarantuje Ci takich wyników, jakie zapewnia wyszukiwarka Google. Chcesz je wykorzystać na swoją korzyść? Mamy doskonałą informację! Jako doświadczeni specjaliści od ponad 10 lat oferujemy efektywne linki sponsorowane w usłudze dostarczanej przez giganta zza Oceanu. Opłacone odnośniki do stron internetowych są niezwykle popularne, a ich powszechność nie maleje. Nawet w dobie popularyzacji zewnętrznych oprogramowań do blokowania komunikatów marketingowych czy alternatyw na promocję biznesu stacjonarnie czy online. Linki sponsorowane Google z miejsca stają się więc najlepszym sposobem na marketing we własnej firmie. Tym bardziej, jeśli ich wykonanie zlecisz prawdziwym ekspertom. Nasza agencja Afterweb może zaproponować Ci utworzenie komunikatów promocyjnych, które będą skutecznie rywalizowały z Twoimi najgroźniejszymi konkurentami. Są one w stanie pozyskiwać do kilkunastu nowych partnerów biznesowych dziennie. Planujesz osiągnąć taki efekt jak najszybciej? Jesteśmy przekonani, że wiedza którą się tutaj podzielimy sprawi, że na poważnie zainteresujesz się potencjałem, jaki bez wątpienia kryją linki sponsorowane Google. Wcześniej już wspominaliśmy o milionach odbiorców dziennie. Wśród nich pomożemy Ci znaleźć potencjalnych Klientów w takich ilościach, jakich nie osiągniesz przy alternatywnych metodach marketingowych. Dodając do tego korzystny dla obu stron cennik – otrzymujesz praktycznie idealne połączenie, dopasowane do nawet najbardziej wygórowanych oczekiwań!

Cennik za linki sponsorowane Google Ads. Zobacz propozycję agencji Afterweb

Profesjonalnie realizowana strategia na skuteczne linki sponsorowane w wyszukiwarce Google ma jeden, niezwykle istotny sekret. Ich efektywność kryje się za dopasowaniem oferty pod konkretne oczekiwania oraz możliwości potencjalnego reklamodawcy. Jeżeli wybierana firma marketingowa zdążyła zaproponować Ci jakikolwiek cennik bez wcześniej przeprowadzonego audytu, śmiało możesz kontynuować swoje poszukiwania – to na pewno nie będą specjaliści! Agencja Afterweb dokłada wszelkich starań, aby Klient otrzymał atrakcyjną propozycję współpracy, która jest oparta o rzetelną analizę i rozmowę nakierowującą na plany wobec tego typu promowania marki. Nasz cennik uznawany jest za jeden z najbardziej atrakcyjnych w branży. Nie bez powodu. Doskonale rozumiemy, czego oczekujesz od agencji reklamowej. Gramy także w otwarte karty. Nie ukrywamy żadnych kosztów. Poznając cennik za linki sponsorowane Google Ads na początku współpracy masz stuprocentową pewność, że nie zostanie on zmodyfikowany bez Twojej wiedzy oraz zgody. Na wysokość opłat w wyszukiwarce Google wpływa przede wszystkim:

 • ilość słów kluczowych, jakie promujemy poprzez linki sponsorowane

 • konkurencyjność reprezentowanej przez Ciebie branży i stawki konkurencji

 • wynik jakości reklamy napisanej przez specjalistów z Afterweb

 • opłata prowizyjna za prowadzenie działań marketingowych na koncie

Linki sponsorowane a słowa kluczowe. Dobierzemy dla Ciebie transakcyjne frazy

Ciężko wyobrazić sobie przedstawienie nawet wstępnej propozycji współpracy w zakresie reklamy Google Ads bez wykonania analizy słów kluczowych. To przecież one stanowią podstawę dla tego typu promocji. Wyszukiwane przez potencjalnego Klienta frazy determinują sposób przedstawienia wyników przez Google. Dlatego też ich rola nazywana jest fundamentalną na etapie projektowania indywidualnie dopasowanych ofert. Jeżeli chodzi o linki sponsorowane Google cennik powinien być uzależniony przede wszystkim od ilości słów kluczowych, ich potencjału oraz estymowanych stawek za kliknięcia w górnym zakresie sekcji sponsorowanej. To zaledwie ogólne informacje, bo cały proces tworzenia analiz takich fraz opiera się również o wyselekcjonowanie haseł, które będą rzeczywiście transakcyjne dla reklamodawcy. Jako Afterweb należymy do grona zaufanych agencji, jakie unikają prowadzenia działań marketingowych na słowach kluczowych, jakie nie mają racji bytu w przypadku pozyskiwaniu nowych Klientów. Dopiero wykonując takie ruchy można zacząć przewidywać, ile tak naprawdę będą kosztować linki sponsorowane Google Ads.

Załóżmy, że prowadzisz sklep internetowy z butami piłkarskimi renomowanych marek. Jeżeli chcesz uruchomić linki sponsorowane Google Ads, idealną frazą kluczową dla Ciebie będzie chociażby <i><b>„buty piłkarskie Nike”</b></i>. Na przeciwnym biegunie takiego porównania należy umieścić hasło <i><b>„buty”</b></i>. Mimo większego potencjału reklamowego i pokaźnej liczby średniej miesięcznej liczby wyszukiwań, tego typu słowo jest zbyt ogólne, żeby ściągnąć na Twoją witrynę wartościowych Klientów. Za frazą <i><b>„buty”</b></i> mogą się przecież kryć buty sportowe, ale również buty zimowe, buty do garniturów czy chociażby obuwie specjalistyczne. To zbyt szeroki zakres!

W trakcie analizy słów kluczowych dla Twojego biznesu korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych i skutecznie działających narzędzi. Dzięki temu jesteśmy przekonani, że cennik zaproponowany dla prowadzonej przez Ciebie działalności będzie miał swoje rzeczywiste pokrycie w trakcie realizacji działań marketingowych. W ten sposób prowadzone dla Twojej firmy linki sponsorowane Google z pewnością nie będą przepalać budżetu, a ustalony limit miesięczny wydatków wystarczy na bardzo skuteczną ekspozycję strony internetowej w zestawieniu z najgroźniejszymi konkurentami.

Co jeszcze wpływa na wysokość opłat za linki sponsorowane? Wyjaśniamy

Profesjonalny cennik kampanii sponsorowanych Google Ads składa się z dwóch części. Pierwszą mamy już szczegółowo omówioną: to analiza słów kluczowych oraz koszt realnego kliknięcia za dopasowane przez specjalistów frazy. Drugą część stanowi prowizja dla agencji obsługującej konto Google Ads. W naszym przypadku naliczana jest procentowo od wybranego wcześniej pakietu na linki sponsorowane. Im abonament jest wyższy i kampanie mają większy budżet miesięczny, tym nasza prowizja będzie proporcjonalnie mniejsza. Dodatkowo, dla niestandardowych zleceń mamy opłaty prowizyjne ustalane w sposób indywidualny. Będąc maksymalnie transparentnymi, jeszcze przed rozpoczęciem współpracy szczegółowo omawiamy wszystkie koszty związane z tego typu działaniami. Dla naszych Klientów cennik za linki sponsorowane Google Ads nie jest tajemnicą.

Cennik Google Ads

Pakiet_Start
800
/ MIESIĘCZNIE
DZIENNY BUDŻET NA KLIKNIĘCIA 16,66 ZŁ
CZAS TRWANIA UMOWY NIEOKREŚLONY
OKRES WYPOWIEDZENIA 1 MIESIĄC
Linki sponsorowane
Gratis Kupon Google Ads na START

Na start otrzymasz od nas kupon o wartości 1 000 zł.

Zamawiam
Pakiet_Optimum
2 100
/ MIESIĘCZNIE
DZIENNY BUDŻET NA KLIKNIĘCIA 50 ZŁ
CZAS TRWANIA UMOWY NIEOKREŚLONY
OKRES WYPOWIEDZENIA 1 MIESIĄC
Linki sponsorowane
Reklama w GDN (Google Display Network)
Remarketing
Gratis Kupon Google Ads na START

Na start otrzymasz od nas kupon o wartości 1 200 zł.

Zamawiam
Pakiet_Premium
3 250
/ MIESIĘCZNIE
DZIENNY BUDŻET NA KLIKNIĘCIA 83,33 ZŁ
CZAS TRWANIA UMOWY NIEOKREŚLONY
OKRES WYPOWIEDZENIA 1 MIESIĄC
Linki sponsorowane
Reklama w GDN (Google Display Network)
Remarketing
Kampanie w Google Zakupy (PLA)
Gratis Kupon Google Ads na START

Na start otrzymasz od nas kupon o wartości 1 200 zł.

Zamawiam
Pakiet_Unlimited
6 100
/ MIESIĘCZNIE
DZIENNY BUDŻET NA KLIKNIĘCIA 166,66 ZŁ
CZAS TRWANIA UMOWY NIEOKREŚLONY
OKRES WYPOWIEDZENIA 1 MIESIĄC
Linki sponsorowane
Reklama w GDN (Google Display Network)
Remarketing
Kampanie w Google Zakupy (PLA)
Gratis Kupon Google Ads na START

Na start otrzymasz od nas kupon o wartości 1 200 zł.

Zamawiam

Poznaj kilka powodów, dla których warto tworzyć linki sponsorowane z Afterweb

Od poziomu profesjonalizmu wybranych przez Ciebie specjalistów zależy to, czy reklama Google Ads dla Twojego przedsiębiorstwa będzie skuteczna. Musisz pamiętać, że w grę wchodzą realne wydatki za linki sponsorowane, konkurowanie z realnymi firmami oraz walka o względy Klientów, mogących zmienić dotychczasowe oblicze Twojej firmy. To warunki, gdzie nie ma miejsca nawet na najdrobniejsze potknięcia bądź też nieprofesjonalne zachowania. Składając zapytanie do naszej agencji, otrzymujesz stuprocentową pewność współpracy z doświadczonymi i wykwalifikowanymi ekspertami. Na własne oczy obserwowaliśmy największe zmiany w polskiej branży marketingu online, samodzielnie wprowadzając wiele innowacji oraz autorskich rozwiązań. Nasza oferta na linki sponsorowane Google Ads dopasowana jest do oczekiwań zdecydowanej większości Klientów zdecydowanych na promowanie marki w oknie wyszukiwarki. Do pozostałej części partnerów w biznesie podchodzimy w sposób indywidualny. Szczegółowe warunki współpracy, zakres naszych obowiązków, cele reklamowe oraz cennik to aspekty, dopinane zawsze na ostatni guzik. Oprócz tego, nawiązując współpracę z Afterweb możesz dodatkowo oczekiwań:

 • indywidualnego opiekuna z doświadczeniem w Google Ads

 • regularny monitoring skuteczności prowadzonych kampanii Ads

 • comiesięczne propozycje rozwoju oraz zmian w reklamach dla Twojej firmy

 • zrozumiałe warunki współpracy bez ukrytych kruczków prawnych

 • jednomiesięczny okres wypowiedzenia umowy na reklamę Google Ads

 • profesjonalne doradztwo w zakresie dalszego rozwoju przedsiębiorstwa

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną i skuteczną strategię na linki sponsorowane Google Ads. Zacznij zarabiać online!

Linki sponsorowane nie kryją przed nami tajemnic. Jesteśmy Partnerem Google!

Za chwile udowodnimy Ci, że za składanymi tutaj obietnicami nie stoją tylko słowa. Jak wiadomo, te posiadają często wyłącznie pozorną moc. Spektakularne sukcesy w marketingu online i bardzo dobrą umiejętność realizowania kampanii, takich jak linki sponsorowane Ads, potwierdza certyfikat Google Partner. Od wielu lat jesteśmy licencjonowanym partnerem amerykańskiego giganta. Dla Ciebie to dobra informacja. Nawiązując współpracę z taką agencją możesz mieć pewność, że jej pracownicy ukończyli z wyróżnieniem specjalne egzaminy w zakresie prowadzenia skutecznych oraz efektywnych reklam Google Ads. Dodatkowo, taka firma wykazuje rozbudowane portfolio partnerów biznesowych, umożliwiających wydawanie progu 10 000 dolarów amerykańskich w 90 ostatnich dni. Korzyści będzie oczywiście więcej. Certyfikowani Partnerzy Google mają również dostęp do wersji beta testowanych rozwiązań, możliwość przeprowadzania konsultacji z ekspertami Google czy nawet udział w najnowszych szkoleniach, pozwalających rozwijać umiejętności pracy na kontach Google Ads.

Zobacz również: Kampania lokalna Google Ads

Agencja Afterweb sprawi, że linki sponsorowane Google zaczną dla Ciebie zarabiać

Samo uruchomienie reklamy Ads w wyszukiwarce stanowi zaledwie połowę sukcesu. Żeby móc tak naprawdę zacząć świętowanie, Twoje linki sponsorowane powinny przynosić określony przychód w skali miesiąca. Mowa tutaj o pieniądzach wygenerowanych już po wyrównaniu aspektów, takich jak cennik usług specjalistów czy nakłady finansowe na kliknięcia. Aby tego dokonać, należy zachować pełen profesjonalizm już od pierwszego dnia promowania firmy. Wcześniej wspominane frazy są tutaj zdecydowanie jednym z najważniejszych czynników, wpływających na ilość konwersji. Warto podkreślić także konieczność bieżącej optymalizacji konta. Nasi specjaliści codziennie monitorują efekty, jakie przynoszą linki sponsorowane Google Ads. Posiadając odpowiedni poziom wiedzy i doświadczenia jesteśmy w stanie uruchomić realnie zarabiające kampanie Ads. Dodatkowo szereg działań mierzących konwersje, wykluczanie nieprawidłowych kliknięć bądź też kontrola wysokości stawki średniej CPC sprawiają, że Twoje reklamy Google Ads nie powodują efektu przepalania budżetu miesięcznego. Każda złotówka ma dla naszych pracowników kolosalne znaczenie!

Najczęściej zadawane nam pytania
#1 Czy warto samodzielnie wykonywać linki sponsorowane Google Ads?
Żeby osiągnąć maksymalny efekt opłacalności linków sponsorowanych, warto ich realizację oddać w ręce doświadczonych specjalistów. Wykwalifikowana agencja posiada niezbędną wiedzę, żeby uruchomić efektywną kampanię Google Ads, generujący przychód zamiast miesięcznej straty.
#2 Czy każde słowo kluczowe może zostać wypromowane przez linki sponsorowane?
Nie. Aby słowo kluczowe mogło wziąć udział w aukcji sponsorowanej sekcji Google Ads, musi ono wykazywać się odpowiednim potencjałem marketingowym. Minimalna wartość miesięcznej liczby wyszukiwań w ujęciu średnim powinna wynosić 10. Frazy kluczowe, które nie posiadają żadnej wartości w tym aspekcie, będą jedynie obniżać wynik jakości reklamy linków sponsorowanych.
#3 Czy opłaty za linki sponsorowane Google Ads w agencji Afterweb są stałe?
Tak. Zaproponowany na początku współpracy cennik obowiązuje przez cały okres trwania umowy. Jedynie korekta budżetu miesięcznego może spowodować wzrost lub spadek wysokości prowizji za obsługę konta Google Ads. Co ważne, taka zmiana nie może odbyć się bez wiedzy Klienta.

Opinie użytkowników

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...
Afterweb - Wyższy standard SEO

Afterweb

SEM/SEO/PPC

Od przeszło 16 lat specjalizujemy się w optymalizacji i pozycjonowaniu oraz reklamie PPC w wyszukiwarkach. Nasze główne usługi to pozycjonowanie organiczne i obsługa kampanii reklamowych w Google Ads.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33