Z życia firmy

W AFTERWEB uwielbiamy artystyczne niespodzianki! Ten prezent wyjątkowo nas zaskoczył

Otrzymany preznet

Kiedy do drzwi Afterwebu zapukał kurier, nikt nie wiedział, co czeka w dużej paczce, której nie zamawialiśmy. Z zaciekawieniem przystąpiliśmy do jej odpakowania. Naszym oczom ukazała się burza koloru, oprawiona w solidną ramę. Na granatowym tle mieniły się planety, komety i asteroidy, a wszystkiemu przyglądał się kosmonauta i towarzyszący mu… kosmita. Największe wrażenie wywarło na nas słońce z logotypem, który dumnie widnieje nad wejściem do naszej firmy.

Afterweb SEO Masters – tak nazwał nas zadowolony Klient Artistyle (https://artistyle.pl/), który na co dzień tworzy unikalne obrazy przestrzenne 3D z kopolimeru spienionego. To przyjemna w dotyku pianka (sprawdziliśmy!), która pozwala osiągnąć ciekawy efekt głębi. Wykonane z niej obrazy zachwycają trójwymiarowym układem, intensywnością kolorów i precyzją, o czym przekonaliśmy się na własne oczy. Całość została zamknięta w eleganckiej ramie, która idealnie wpisała się w wygląd ściany.

– Dziękujemy! – personalizowany obraz już zdobi nowe biuro, w którym pracujemy na wysokie pozycje naszych Klientów.

PS

W paczce znaleźliśmy też obraz z hipnotyzującą sową, wycieraczkę w kocim stylu i kolorowe podkładki na stół, wykonane od A do Z w pracowni Artistyle. Takie niespodzianki umacniają nas w przekonaniu, że Klienci doceniają pracę całego zespołu Afterweb. Bardzo nam miło!

Opinie użytkowników

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4  gwiazdki5 gwiazdek (6 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...
Afterweb - Wyższy standard SEO

Afterweb

SEM/SEO/PPC

Od przeszło 16 lat specjalizujemy się w optymalizacji i pozycjonowaniu oraz reklamie PPC w wyszukiwarkach. Nasze główne usługi to pozycjonowanie organiczne i obsługa kampanii reklamowych w Google Ads.

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33