W AFTERWEB uwielbiamy artystyczne niespodzianki! Ten prezent wyjątkowo nas zaskoczył

Otrzymany preznet

Kiedy do drzwi Afterwebu zapukał kurier, nikt nie wiedział, co czeka w dużej paczce, której nie zamawialiśmy. Z zaciekawieniem przystąpiliśmy do jej odpakowania. Naszym oczom ukazała się burza koloru, oprawiona w solidną ramę. Na granatowym tle mieniły się planety, komety i asteroidy, a wszystkiemu przyglądał się kosmonauta i towarzyszący mu… kosmita. Największe wrażenie wywarło na nas słońce z logotypem, który dumnie widnieje nad wejściem do naszej firmy.

Afterweb SEO Masters – tak nazwał nas zadowolony Klient Artistyle (https://artistyle.pl/), który na co dzień tworzy unikalne obrazy przestrzenne 3D z kopolimeru spienionego. To przyjemna w dotyku pianka (sprawdziliśmy!), która pozwala osiągnąć ciekawy efekt głębi. Wykonane z niej obrazy zachwycają trójwymiarowym układem, intensywnością kolorów i precyzją, o czym przekonaliśmy się na własne oczy. Całość została zamknięta w eleganckiej ramie, która idealnie wpisała się w wygląd ściany.

– Dziękujemy! – personalizowany obraz już zdobi nowe biuro, w którym pracujemy na wysokie pozycje naszych Klientów.

PS

W paczce znaleźliśmy też obraz z hipnotyzującą sową, wycieraczkę w kocim stylu i kolorowe podkładki na stół, wykonane od A do Z w pracowni Artistyle. Takie niespodzianki umacniają nas w przekonaniu, że Klienci doceniają pracę całego zespołu AFTERWEB. Bardzo nam miło!

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4  gwiazdki5 gwiazdek (5 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...
Afterweb - Wyższy standard SEO

AFTERWEB

SEM/SEO/PPC

Od przeszło 14 lat specjalizujemy się w optymalizacji i pozycjonowaniu oraz reklamie PPC w wyszukiwarkach. Nasze główne usługi to pozycjonowanie organiczne i obsługa kampanii reklamowych w Google Ads.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.