Pozycjonowanie

Zleć pozycjonowanie strony internetowej specjalistom SEO! Sprawdź, jak usługa wpłynie ma Twoją pozycję w wynikach wyszukiwania!

Zlecę pozycjonowanie strony sklepu

Co prawda usługi pozycjonowania stron znane jest już od bardzo dawna, ale ogromną popularność zyskały dopiero kilka lat temu. Wtedy właśnie coraz więcej przedsiębiorstw zaczęło przenosić się do sieci, a konkurencja stawała się liczna. Właściciele firm uznali, że trzeba zadbać o to, by ich strony internetowe pozyskiwały nowych klientów. Zaczęli prosić o pomoc agencje SEO, które poprzez pozycjonowanie stron www miały im pomóc w rozreklamowaniu działalności. Ze wsparciem fachowców i Ty zyskasz pewność, że Twoja witryna będzie chętnie odwiedzana. Zatem jeżeli zadajesz sobie pytanie: „komu powierzyć zlecenia na pozycjonowanie?”, skontaktuj się z nami. Dla naszej zgranej ekipy fachowców, dla których zarówno optymalizacja strony, jak i inne dziedziny marketingu takie jak np. Google Ads nie stanowią tajemnic! Dołożymy starań, aby witryna Twojej firmy lub sklepu internetowego znalazła się wysoko w rankingu Google! Niestraszne nam zmiany w algorytmie wyszukiwarki czy prężnie działający rywale. Dysponujemy szerokim wachlarzem przydatnych narzędzi, a spośród konkurencji wyróżnia nas rozbudowany know-how, dzięki któremu wiemy jak skutecznie zoptymalizować stronę. Niezależnie od branży, do jakiej zaliczany jest Twój biznes, jesteśmy w stanie wynieść Cię na prowadzenie na wszystkie oczekiwane frazy. Otoczymy Twoją stronę opieką na każdym etapie jej ekspansji – czy to na rynek lokalny, czy ogólnopolski.

 

pozycjonowanie stron internetowych w Google

Wiemy, jak działa wyszukiwarka Google! Zobacz, dlaczego usługa SEO z Afterweb jest dobrym rozwiązaniem

Ponad dekada obecności na marketingowym rynku Polski sprawiła, że zyskaliśmy idealne przygotowanie do tego, by ułatwić Ci pozyskanie nowych Klientów z najdalszych zakątków internetu. Gdy pozycjonowanie stron w Polsce dopiero się rozwijało, my z uwagą śledziliśmy to, jakie kierunki przyjmuje ten proces. Obserwowaliśmy, jak inne agencje SEO radzą sobie ze zmianami w wyszukiwarce i opracowywaliśmy własne, niezawodne strategie na sukces.

Zleć pozycjonowanie strony oraz audyt firmie Afterweb!

Wieloletnie starania zaowocowały nie tylko zdobytym doświadczeniem, ale również poszerzeniem portfolio o zadowolonych Klientów, których umieściliśmy wysoko w rankingu wyszukiwania. Jeśli więc chcesz zlecić pozycjonowanie strony fachowcom i być spokojnym o jego wynik, zapraszamy do skorzystania z usług Afterweb. Twoja witryna zacznie przynosić wymierne zyski ze sprzedaży, a popularność firmy w internecie wzrośnie – przekonasz się o tym, patrząc na rosnące statystyki odwiedzin. Poznaj nasz zgrany team i łączącą go pasję, która pozwala nam codziennie z większym zapałem tworzyć dla Ciebie wizerunek w sieci. W Afterweb pozycjonowanie to nie tylko zmiany techniczne na stronie, ale także dbałość o postrzeganie naszych Klientów na arenie polskiego i światowego internetu.

Chcesz zoptymalizować stronę internetową? Sprawdź, jak pracuje nasza agencja SEO

Usługa, jaką jest pozycjonowanie strony lub sklepu internetowego, aby przynosiła oczekiwane rezultaty musi być właściwie dobrana do charakteru prowadzonego biznesu. Właśnie dlatego nie podejmujemy działań związanych z pozycjonowaniem be wcześniejszego ustalenia odpowiedniej strategii. Pozycjonowanie rozpoczyna rzetelnie wykonany audyt SEO. Jego głównym celem jest sprawdzenie wszystkich kwestii technicznych takich jak np. szybkość ładowania strony, struktura adresów URL oraz linkowanie wewnętrzne. Co więcej, musimy także ocenić jak strona wypada na tle konkurentów znajdujących się w top 10. Dopiero po uzyskaniu wszystkich informacji możliwe jest wdrożenie kolejnych kroków. Nasi specjaliści zajmą się m.in. przygotowaniem tekstów na stronę www, zdobywaniem wartościowych linków z portali zewnętrznych, a także wprowadzaniem niezbędnych zmian technicznych. Zaznaczamy również, że po naszej stronie leży obowiązek sprawdzenia czy strona jest użyteczna nie tylko dla algorytmu Google, ale również użytkowników. W tym celu zadbamy o przejrzyste rozmieszczenie wszystkich informacji, odpowiedni dobór grafik, a co najważniejsze, responsywność strony, czyli dopasowanie jej do urządzeń mobilnych.

Pozyskaj nowych Klientów! Poznaj korzyści, jakie przynosi marketing internetowy i profesjonalna optymalizacja strony

    • Osiągniesz czołowe miejsce w Google. Szczyt wyników wyszukiwania to cel każdej firmy, która decyduje się na usługę SEO (z ang. Search Engine Optimization). Z nami stanie się on możliwy do zdobycia, i to w stosunkowo krótkim czasie. Skupimy się przede wszystkim na doborze właściwych słów kluczowych, jakie pozwolą Ci zająć korzystne lokaty w rankingu wyszukiwania. Gdy ten etap się zakończy, przystąpimy do właściwego pozycjonowania, którego efektem będzie widoczność Twojej strony firmowej wśród liderów danej branży. Przy pomocy naszej ekspertyzy szybko spotkasz się z potencjalnymi Klientami, nawet jeśli reprezentujesz mocno nasyconą gałąź handlu. Warto wiedzieć, że internauci podczas swoich poszukiwań opierają się w dużej mierze na pierwszej stronie wyników wyszukiwania – naszym zadaniem jest sprawić, by Twoja witryna tam się pojawiła.

Przykładowe frazy do pozycjonowania:

Słowo kluczowe Średnia miesięczna liczba wyszukań
biżuteria srebrna 4400
sklep stomatologiczny 1300
części samochodowe 49500
zlecę pozycjonowanie 320
wózki dziecięce 27100
zlecę pozycjonowanie strony 10
etui do telefonu 1900
    • Zatrzymasz swoją pozycję na długo. Chcemy, by Twoja obecność w wirtualnym świecie trwała nawet po zakończeniu kampanii, dlatego działania Afterweb nie ograniczają się do jednokrotnej akcji mającej na celu wywindowanie strony do TOP3. Pozycjonowanie w naszym wykonaniu to stały proces, dzięki któremu zagościsz na pierwszych miejscach w wyszukiwarce i nikomu ich nie odstąpisz. Mamy świadomość, że dzisiejszy internetowy rynek jest bardzo dynamiczny i trzeba przygotować się na zmiany algorytmów, więc zaraz po Twoim dojściu na szczyt wyników wyszukiwania podejmujemy kroki zmierzające do utrzymania Cię na intratnej pozycji.

    • Zdominujesz konkurencję, zarówno mniejsze firmy, jak i branżowych potentatów. Współpraca z Afterweb przyniesie Ci zwycięstwo poprzez zastosowanie przemyślanej i całkowicie bezpiecznej kampanii zakładającej pozycjonowanie na frazy lokalne oraz long tail. Oczywiście mamy w zanadrzu również inne, wypróbowane metody, które zagwarantują Ci niczym niezagrożoną pozycję w czołówce wyszukiwarki. Dzięki temu nie tylko zakończysz pozycjonowanie strony firmowej sukcesem, ale też odróżnisz się od rywali.

wykres analytics - skuteczne pozycjonowanie strony

  • Stworzysz markę nie do przeoczenia. Zapewne nie raz zastanawiałeś się „czy jeśli zlecę pozycjonowanie sklepu, to pomoże mi ono w zbudowaniu wizerunku?” Jako doświadczeni specjaliści odpowiadamy: tak. Nasze działania skupiają się również na tym, by potencjalny Klient kojarzył Twoje logo i nazwę firmy z najwyższej jakości usługami oraz produktami.

Zlecę pozycjonowanie strony… ale najpierw zobacz, co powinieneś wiedzieć

Nie przesadzimy, jeśli powiemy, że usługa SEO cieszy się obecnie bardzo dużą popularnością. Nie ma się czemu dziwić, w końcu za jej wyborem przemawiają wszystkie korzyści biznesowe, jakie wskazaliśmy Ci powyżej. Musimy jednak zaznaczyć, że każdy kto chce dotrzeć na szczyt wyszukiwarki Google musi uzbroić się w cierpliwość. Wszystkie działania wymagają czasu, który wynika z ilości czynników rankingujących pod jakie ma zostać dopasowana Twoja witryna – jest ich około 200! Wszyscy nasi Klienci muszą mieć świadomość, że optymalizacja stron to nie jest usługa, którą można wykonać raz. Musimy regularnie wprowadzać działania będące odpowiedzią na zmieniające się preferencje Klientów oraz wprowadzane aktualizacje w algorytmie Google. Dlatego właśnie ustalona na początku strategia może zostać zmieniona pod pewnymi względami, co pozwoli nam osiągnąć satysfakcjonujące efekty.

Twoja witryna w top 10? Z Afterweb to możliwe! Bezpłatna wycena!

Zlecę pozycjonowanie, ale komu? Freelancer kontra agencja SEO – podsumowanie

Na sam koniec musimy wspomnieć o jeszcze jednej ważnej kwestii. Co prawda, zlecenia dla pozycjonerów tzw. freelancerów zalewają Internet, jednak zakładamy, że nieraz zastanawiałeś się „czy jeśli zlecę pozycjonowanie strony osobie prywatnej uzyskam ten sam efekt, co z agencją SEO?” To zależy, co chcesz osiągnąć. Niektórzy chcą jedynie, aby ich strona spełniała wymogi algorytmu. W takich przypadkach freelancer może okazać się wystarczający. Jeśli jednak zależy Ci na zwiększeniu ruchu organicznego, a tym samym odnoszonego zysku warto postawić na współpracę jaką oferuje agencja SEO. Dysponuje ona większymi możliwościami, dostępami do wielu narzędzi, a przede wszystkim specjalistami z każdej dziedziny, przez co zakres podejmowanych działań jest dużo większy i bardziej precyzyjny. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o tym jak wygląda współpraca z naszą firmą Afterweb serdecznie zapraszamy do kontaktu! Przedstawimy Ci plan działania i rozpoczniemy wspinaczkę na szczyt Google! 

Najczęściej zadawane nam pytania
#1. Czy prowadząc małą firmę mogę Wam zlecić pozycjonowanie strony? 
Oczywiście, że tak! Usługa SEO jest kierowana nie tylko do przedsiębiorców prowadzących duże firmy, ale również tych mniejszych, którzy działają np. na rynku lokalnym. Bez obaw! Dobierzemy działania marketingowe dedykowane Twojemu biznesowi!
#2. Jaka jest cena za optymalizację strony? 
Na to pytanie nie możemy wskazać jednoznacznej odpowiedzi. Cennik zależy zarówno od ilości słów kluczowych, na jakie chcesz się pozycjonować, jak i ilości zmian, jakie są niezbędne do wdrożenia. Dla każdego Klienta przygotowana wycena ma charakter indywidualny!
#3. Czy moje konto na social mediach ma wpływ na pozycję w Google?
Media społecznościowe nie wpływają na efekty pozycjonowania. Musimy jednak zaznaczyć, że pomagają w budowaniu kontaktów z klientami, a także przyczyniają się do lepszego rozpowszechnienia wizerunku.

Opinie użytkowników

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4  gwiazdki5 gwiazdek (Brak ocen)
Loading...
Afterweb - Wyższy standard SEO

Afterweb

SEM/SEO/PPC

Od przeszło 16 lat specjalizujemy się w optymalizacji i pozycjonowaniu oraz reklamie PPC w wyszukiwarkach. Nasze główne usługi to pozycjonowanie organiczne i obsługa kampanii reklamowych w Google Ads.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33