Przerwa od pracy nie musi być nudna! Odwiedziliśmy punkt widokowy Sky Tower

Kilka tygodni temu poinformowaliśmy Was o zmianie lokalizacji i przeprowadzce do nowego biura. Od końca maja nasz zespół świadczy wysoki standard usług SEO oraz PPC w najwyższym i najnowocześniejszym biurowcu we Wrocławiu. Praca każdego dnia wre, natomiast nie mogliśmy sobie odpuścić firmowej wycieczki na punkt widokowy Sky Tower. Panorama miasta zrobiła na nas ogromne wrażenie. Zresztą… zobaczcie to sami!

Lubimy stawiać na kreatywne i niecodzienne rozwiązania, dlatego czwartkową przerwę w pracy postanowiliśmy spędzić nieco inaczej. Błyskawicznie zapadła decyzja, że wybieramy się na punkt widokowy Sky Tower. Jedna z najpopularniejszych atrakcji turystycznych miasta zlokalizowana jest w końcu w naszym biurowcu!

Na miejscu, oprócz zapierających dech w piersiach widoków, mogliśmy oglądać również oryginalną wystawę, przedstawiającą wizję dziewięciu artystów, nawiązującą do miasta i jego specyfiki:

Na tarasie widokowym spędziliśmy kwadrans. Jak zawsze w miłym towarzystwie! 

Punkt widokowy zlokalizowany jest na 49 piętrze jednego z najwyższych budynków w Europie. Taras umożliwia podziwianie panoramy miasta Wrocław z wysokości ponad 200 metrów nad ziemią. Pod tym względem punkt widokowy Sky Tower nie ma sobie równych. W naszych codziennych działaniach mierzymy wysoko, dlatego nie mogło nas tam zabraknąć!

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4  gwiazdki5 gwiazdek (3 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...
Afterweb - Wyższy standard SEO

Afterweb

SEM/SEO/PPC

Od przeszło 14 lat specjalizujemy się w optymalizacji i pozycjonowaniu oraz reklamie PPC w wyszukiwarkach. Nasze główne usługi to pozycjonowanie organiczne i obsługa kampanii reklamowych w Google Ads.

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *